Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem, ile by kosztowali, jakby mieli LM i PL. Wiadome, że nie 15 zł/mc, no ale też chyba nie wołaliby 60-70 zł.

Widzę że porównujesz do C+.Tylko nie zapominaj że te 60-70 mało kto płaci nawet w kablówkach.Wszędzie są jakieś promocje i są inne ceny a C+ to nie tylko sport a są i inne treści choćby np. filmowe i ilość kanałów 8-2.Do tego to właśnie w C+ dla większości są bardziej atrakcyjne prawa sportowe może i mniej ale bardziej atrakcyjne.Taka Ekstraklasa czy LM to drogie prawa więc i paczka niestety musi kosztować.Już Polsat wykupił Euro i jak załatwił abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. W minionym sezonie spadła średnia liczba widzów meczów Ekstraklasy na kanałach nc+ ze 121,8 tys. do 104 tys. W poprzednim sezonie (2014/2015) widownia wzrosła o 8 tysięcy.

 

Ciekawe czy to efekt spadku liczby abonentów :P

Raczej rozpowszechnienia aplikacji nc+go. Te dane nie zawierają oglądalności za pomocą aplikacji i urządzeń mobilnych. 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że porównujesz do C+.Tylko nie zapominaj że te 60-70 mało kto płaci nawet w kablówkach.Wszędzie są jakieś promocje i są inne ceny a C+ to nie tylko sport a są i inne treści choćby np. filmowe i ilość kanałów 8-2.Do tego to właśnie w C+ dla większości są bardziej atrakcyjne prawa sportowe może i mniej ale bardziej atrakcyjne.Taka Ekstraklasa czy LM to drogie prawa więc i paczka niestety musi kosztować.Już Polsat wykupił Euro i jak załatwił abonentów?

 

To fakt, że troszkę się zapędziłem i pominąłem dostęp do C+ Film, C+ Seriale itd. Mój błąd.

 

Szkoda tylko, że nie można zakupić np. Canal+ Sport i Canal + Sport 2 za powiedzmy 35-40 zł, tylko musisz bulić za całą paczkę.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę że porównujesz do C+.Tylko nie zapominaj że te 60-70 mało kto płaci nawet w kablówkach.Wszędzie są jakieś promocje i są inne ceny a C+ to nie tylko sport a są i inne treści choćby np. filmowe i ilość kanałów 8-2.Do tego to właśnie w C+ dla większości są bardziej atrakcyjne prawa sportowe może i mniej ale bardziej atrakcyjne.Taka Ekstraklasa czy LM to drogie prawa więc i paczka niestety musi kosztować.Już Polsat wykupił Euro i jak załatwił abonentów?

 

 

1. Polsat daje pół Euro za darmo a nc+ nie więc tu 1 różnica

2. Podstawowy pakiet nc+ z nsport kosztuje 39 i jest dostęp do ochłapów LM a w półfinałach wcale nie ma podczas gdy za granicą mają dostęp do hitów bezpłatny to w nc+ mimo, że się im płaci 39 nie ma dostępu.

3. Polsat przy przedłużeniu na 24 miesiące daje za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje za darmo bo musi ile dali z siatkówki jak nie było takiego wymogu?Za granicą maja też Euro za darmo a z LM pojedyncze mecze lub z jednego dnia.Zapomniałeś dodać że to przedłużenie jest na mało atrakcyjnych warunkach i dla części abonentów na 29 miesięcy.W NC+ by mieć cały sport wiadomo jaki pakiet trzeba wykupić by mieć prawa jakie pozyskają.Nikt nie klepie PPV czy innych kanałów tworzonych na jedną imprezę.NC+ też da LM jak będzie grał nasz klub finał też zobaczysz czyli to co musi być w tv ogólnodostępnej.LE też pokazywali choć nie musieli bo ustawa mówi o innych  rozgrywkach a raczej ich starej nazwie.@eLBeG czyli jest namiastka tego Premium jaki będą serwować podczas Euro.Profesjonalny komentarz i studia :lol2:

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy. Mogliby się dogadać i po Euro zawiązać bardziej intensywną współpracę i dodać kanały sportowe Polsatu na stałe. Obejrzałem raz jedyny mecz Wimbledonu, walki bokserskie też mają dobre, do tego siatka.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- połowa meczów za 99 to dość sporo... I niby bez reklam to plus, ale co oni niby będą puszczać między meczam? Na pewno nie żadne wywiady, tylko powtórki + studio które szybko może się znudzić z asami typu Hajto czy Kowalczyk...

Ja spróbuję z monoblockiem i w domu będzie część meczów w De a część w pubie :-)

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślenie w sensie połowy jest trochę zbyt proste.

 

Mecze które pokazuje polsat otwarty będą zazwyczaj w porze obiadowej kiedy ludzie są w pracy i nie mogą oglądać zazwyczaj. Po drugie mecze w otwartej tv to mecze gorszego wyboru.

Płacimy za to żeby wieczorem obejrzeć mecz w normalnych warunkach wtedy kiedy mamy na to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy pracują od np 8 do 15 są tacy co pracują od rana do wieczora lub na zmiany.Dla większości najistotniejsze to mecze naszej reprezentacji i w końcówce Euro czyli 1/8 półfinały itp.A to z tego co wiem w ogólnodostępnych kanałach.Gdy ta sprzedaż CP okaże się znowu sukcesem to  kolejna większa impreza którą będą pokazywać zapewne znowu będzie udostępniana w ten sposób.Bo skoro jest dużo chętnych by płacić dodatkowo to dlaczego im tego nie umożliwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji pisząc, że 1/8 w otwartej bo tylko 4 z 8 meczów 1/8 finału będzie ogólnodostępnych. I oczywiście mecze z 21:00 nie.

 

A to, że większa widownia jest o 21:00 niż 15:00 to oczywistość. Nie przypadkowo stacje w programy, które inwestują najwięcej emitują w godzinach 18:00 - 22:00 a o 15 powtórkami walą.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 20 to wiadomo że dużo osób już ma wolny czas i może spokojnie oglądać tv.Może i masz rację z tym 1/8 bo sprawdzałem kilka razy  mecze ogólnodostępne ale zaraz i tak wypada mi z głowy które to dokładnie.Ja nie wykupię dostępu raczej bo nie mam pewności że będę w stanie oglądać mecze przed godz.21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że właśnie głównie te z 21:00 będą zakodowane. W fazie grupowej i 1/8 finału to o tej godzinie w otwartej tylko mecz otwarcia oraz mecz Polska- Niemcy. Następny mecz o 21:00 w otwartej to dopiero 1/4.

Przez fazę grupową i 1/8 to odkodowane tylko o 15:00 poza meczami reprezentacji Polski. Wybierali godzinami a nie meczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze wracając do tematu praw LM. Myślę, że nc+ będzie miało niezwykle ciężko. Polsat i Eleven będą chciały pewnie powalczyć w tym przetargu za wszelką cenę. C+ jak dla mnie musi zrobić wszystko, żeby obecne prawa utrzymać. Jak stracą LM to z poważnej piłki w zasadzie zostanie im BPL, a to już będzie totalna katastrofa dla ich sportowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...