Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie zlitujcie się.

 

Najpierw Artek 1008

Błąd za błędem.

United gra z Arsenalem a nie z Liverpolem w niedziele!

A 2 marca graja z Liverpolem?

Z tego co wiem to mają mecz z Watford!!

 

A co do reszty.

Ludzie przestańcie jęczeć że tylko 3 mecze z Angili teraz.

Czy to tak trudno zrozumieć ze dwa mecze są przełożone i będą potem dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intermario - a jak TVP pokazywała LM to też C+ nie powinno robić tych samych spotkań? Poza tym ja za oprawę ręcznej w 11 podziękuję. Nie mogliby takiego meczu dać na 38, bo to był dopiero wstyd. 

 

Ręczna to nie jest blok spotkań jak LM, więc nie ma co porównywać. LE tak zapodają z Eurosportem i wielkiego krzyku nie ma. Ponadto nie przesadzajmy z tą ręczną, w wydaniu reprezentacyjnym to jeszcze jak nasi grają dobrze. Jednak kluby w ręczną to nie jest żadne premium....tak samo w siatce nasze kluby są w czołówce i jakoś nikt się o to jako premium nie bije...Szczególnych emocji to u mnie nie budzi, co innego reprezentacje, to jeszcze można rzucić okiem...

 

Ponadto powinni zapodać BPL, bo to premium i za to dali kupę kasy, a ręczną niech sobie zapodają na 38 jak już muszą dublować albo rugby, czyli jeszcze bardziej niszowy, a co za tym idzie "tani" kontent....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem BPL, ale ten mecz mnie nie jara, sorry. Rugby jest ciekawsze, obejrzyj sobie i ja, jako Janusz tej dyscypliny, mogę Ci zaświadczyć, że jest ona starsznie emocjonująca. Ale fakt - można było dać ten mecz na kanał 38. Ręcznej nie, bo gra POLSKA drużyna z PSG(!!!) czyli hit nad hitami. To tak jakby dali spotkanie mistrzów polski w piłkarskiej LM na kanale 38... A Cavaliada? heh, no tego nie umiem skomentować. To też mogli dać na kanał 38 ;) 

 

Ale to, ze cię ten mecz nie jara to nie znaczy ze dla każdego fana BPL to jest syf nie do obejrzenia.

Mnie on tez nie jara w takim sensie jak gra czołówka, ale z chęcią bym obejrzał.

A co do reszty to fajnie , że podzielasz zdanie co do możliwości innego umiejscowienia transmisji.

 

Trzymam sie swojego zdania, że olanie BPL bo sa rugby , ręczna i cavaliada to żenująca sytuacja i parodia kanału premium.

W redakcji powinni się generalnie rozpędzić i walnąć w wiadomo co i wiadomo czym.

 

A na koniec @Artek zadaj sobie pytanie ilu widzów abonuje C+ dla BPL, a ilu dla rugby czy cavaliady?

Od czasu fuzji liczba idiotycznych decyzji co do BPL wzrosła lawinowo i tylko sie zastanawiam czy czasem korporacyjny pustak Jarocki nie macza w tym paluchów.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta rozpiska wcale nie ejst potrzeba bo niby po co?

Jest program.

Chcesz to rób ale bez tak kardynalnych błędów

Ale inni chcą rozpiski i bardzo dobrze,że Setek pisze.A ty synek jak nie potrafisz pisać bez błędów to poproś mamusie by ci słownik kupiła.Więc zamiast wytykać błędy innym zacznij od siebie analfabeto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leicester to lider i zapewne tym kierowali się, wybierając to spotkanie. No z drugiej strony mecz Southampton z Chelsea zapowiada się ciekawiej, tym bardziej że Chelsea powoli wraca do formy. Przypomina mi się sytuacja, która miała miejsce całkiem niedawno, gdy zamiast meczu Chelsea z Evertonem wybrali CP z City, pamiętamy jak się oba mecze skończyły. 

Ja tam z kolei bardziej ubolewam nad komentarzem meczu Chelsea we wtorek. Znowu ekspert od ligi angielskiej, Przytuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Trzymam sie swojego zdania, że olanie BPL bo sa rugby

[...]

 

Akurat Puchar Sześciu Narodów w rugby to jedno z najważniejszych wydarzeń w tej dyscyplinie. Poczytaj sobie jakie emocje towarzyszą np. meczowi Anglia-Szkocja i innym spotkaniom pomiędzy drużynami z Wysp. Poza tym Robert Małolepszy jest jak dla mnie super komentatorem. Bardzo lubię go słuchać. Chciałbym żeby doskonała większość "komentatorów" z nc+ miało w sobie taką pasję, wiedzę i "wygadanie". W tej chwili (poza wyjątkami) wyglądają oni tak, jakby te mecze komentowali za karę. Różnicę robi Daria, która obojętnie co dostanie (Cavaliada, żużel, piłka) jest zawsze doskonale przygotowana.

 

Dla mnie lepszy Przytuła jako ekspert, niż zniewieściały Marciniak jako komentator w BPL.

Przytuły to ja nie mogę słuchać. Marciniak sprawdza się w studio, ale do komentatorki to faktycznie się nie nadaje.

Dodam jeszcze, że w ramach eksperymentu chciałbym posłuchać komentarza w wykonaniu Hajto-Przytuła. Działoby się ;)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milko-Hajto wypas.

 

Tak na poważnie, co z najlepszą ekipa kilku/nastu/dziesięciu ostatnich meczów a mianowicie Tottenham? Tracę się w tych informacjach o zakazach meczowych. Skoro nie ma go w niedzielę, to chyba warto pokazać drużynę z najlepsza formą...

Jeśli liczymy że średnio 40 tys. ogląda Premier League, to zakładam że 20 tys. potencjalnych odbiorców zostało pozbawionych piłki angielskiej. Czyli fani futbolu (z C+) albo Lechia albo wyjść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogli ten mecz wrzucić na 38. Nie rozumiem dlaczego tego nie zrobili. W ogóle nie podoba mi się to w jakim kierunku idzie ta stacja. Jakaś jazda konna, dziś rano jakieś regaty(?) leciały, golf... Nie rozumiem tego kompletnie. Ogląda to ktoś w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie oczywiste bo nie raz jak mistrz czy lider grał z wazonem u siebie to pokazywali inny mecz jeśli był ciekawie się zapowiadający.

Jak Liverpool kręcił sezon życia w obecnym wieku to jakoś nie pokazywali ich meczów częściej.

Brak redakcji wyczucia wyboru o to nie pierwszy raz w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie ma, to na golf czasami rzucę okiem. Fajnie się ogląda... Ale tak w sumie, ani mnie to nie ziębi, ani nie grzeje. Jeżeli zamierzają iść dalej w stronę tak wspaniałych sportów, to może jeszcze brydża kupią i pokera. :lol2:

Będzie poker ,brydż a na nowym kanale który chcą uruchomic dorzuca  pilke wodna,indyjska lige krykieta.a w okresie zimowym wyscigi zaprzegow psich a latem dojdzie piłka plażowa......jak premium to premium ,musi być szeroki wybór........a przy okazji można cene podniesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...