Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Początek niedzieli wyśmienity, mecz Arsenal- Leicester był niezwykle ekscytujący. Może wreszcie tytuł zdobędzie drużyna Wengera? Szczerze im tego życzę. Do tego bramka Welbecka(powrót po prawie rocznej przerwie) w ostatniej minucie meczu! To spotkanie pozwoliło mi zapomnieć o mękach jakie przeżywałem na nudnym jak flaki z olejem niby hicie Serie A Juve- Napoli. A jeszcze przede mną mecze MC z Tottenhamem, Legii z Jagą i jak dam radę starcie Barcy z Celtą. Piękny dzień :).

P.S. Przydałby się w Canal+ program z udziałem Pana Sławka omawiającego kontrowersje z meczów BPL, LM i LE. Dziś na Emirates takich decyzji sędziego było mnóstwo.

Edytowane przez Arkon
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek niedzieli wyśmienity, mecz Arsenal- Leicester był niezwykle ekscytujący. Może wreszcie tytuł zdobędzie drużyna Wengera? Szczerze im tego życzę. Do tego bramka Welbecka(powrót po prawie rocznej przerwie) w ostatniej minucie meczu! To spotkanie pozwoliło mi zapomnieć o mękach jakie przeżywałem na nudnym jak flaki z olejem niby hicie Serie A Juve- Napoli. A jeszcze przede mną mecze MC z Tottenhamem, Legii z Jagą i jak dam radę starcie Barcy z Celtą. Piękny dzień :).

P.S. Przydałby się w Canal+ program z udziałem Pana Sławka omawiającego kontrowersje z meczów BPL, LM i LE. Dziś na Emirates takich decyzji sędziego było mnóstwo.

 

To tak jak ja niemiłosiernie wynudziłem się na trzech meczach Ekstraklasy - tego się momentami nie dało, a lubię oglądać: Ruch, Wisła czy wczoraj Piast.....i 1 bramka....

 

Zapewne niedługo Gran Derby będzie dla Ciebie męczące i nudne, bo przecież nie to logo w rogu, które powinno być ;) Za to Copa del Rey pasjonujące, bo już odpowiednim znaczkiem ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ale ty jesteś przykry stale jedna śpiewka z tym logo.Porównywał mecz Arsenalu i wczorajszego Juve z Napoli i tu miał rację ten drugi był znacznie słabszy.A ty zaraz z innymi meczami i prawami.Posiadam krótko Eleven i

 

To tak jak ja niemiłosiernie wynudziłem się na trzech meczach Ekstraklasy - tego się momentami nie dało, a lubię oglądać: Ruch, Wisła czy wczoraj Piast.....i 1 bramka....

 

Zapewne niedługo Gran Derby będzie dla Ciebie męczące i nudne, bo przecież nie to logo w rogu, które powinno być ;) Za to Copa del Rey pasjonujące, bo już odpowiednim znaczkiem ;)

 

 też mogę wymienić kilka nudnych meczy tylko po co?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario

I Ty się dziwisz, że dostajesz tyle minusów? A nie zauważyłeś w moim wpisie, że wspomniałem o meczu Barcy? Dla mnie nie ma znaczenia na jakim kanale, tylko liczy się jakość meczu. Na Twoim ukochanym Eleven wczoraj oglądałem znakomity mecz Realu Madryt z Athletic Bilbao. Pierwsza połowa genialna, na bardzo wysokim poziomie i równie dobrze to Królewscy mogli przegrywać. Po co te głupie uprzedzenia?

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intermario :D :D :D Oskarżasz Arkona za stronniczość, a sam wszędzie chwalisz Eleven. Mecz Juve z Napoli był nudny i nie zaluje, ze poszedłem spać przed Konkursami, które były FANTASTYCZNE!

 

Arkon, nie przejmuj się. Po co dyskutować z takimi ludźmi? Natomiast zgadzam się co do programu z kontrowersjami. Był taki w nce - Gwiżdżę na To. Fajnie się to oglądało, prowadził Rafał Rostkowski.

 

 

Generalnie odnoszę wrażenie, ze jakoś bez energii prowadzona jest redakcja nc+. Nie ma nowych programów, których mógłbym wymyśleć z 10 i byłyby interesujące...W ogóle nie wiem czy zauważyliście, ale GPS teraz jest przed meczami Ekstraklasy i przed BPL na dwóch kanałach. Ja o tym rozwiązaniu pisałem tutaj juz dwa lata temu, heh

  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek

Ja się nie przejmuję, tylko nie pojmuję takiej postawy. Gdyby ktoś śledził moje wcześniejsze wpisy wiedziałby, że nie jestem fanem Serie A, w odróżnieniu od La Ligi i wiele razy chwaliłem Eleven choćby za komentarze do skrótów czy odkrycie Ćwiąkały.

Canal+ stracił prawa, ale niewiele robi, żeby lepiej opakować te już posiadane. Jeszcze nasza liga może liczyć na ciekawe programy, ale jaki problem zrobić programy publicystyczne na wzór Sport+ Extra o BPL, LM i LE? Mogłyby zawierać analizy najlepszych akcji, kontrowersje sędziowskie, a nawet spekulacje transferowe. Taki luźny program. Ludzie są, czasem tylko odnoszę wrażenie, że brak pomysłów i chęci, a szkoda...

Edytowane przez Arkon
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ stracił prawa, ale niewiele robi, żeby lepiej opakować te już posiadane. Jeszcze nasza liga może liczyć na ciekawe programy, ale jaki problem zrobić programy publicystyczne na wzór Sport+ Extra o BPL, LM i LE? Mogłyby zawierać analizy najlepszych akcji, kontrowersje sędziowskie, a nawet spekulacje transferowe. Taki luźny program. Ludzie są, czasem tylko odnoszę wrażenie, że brak pomysłów i chęci, a szkoda...

Dokładnie. Szczególnie dziwie się, że nie ma programu o lidze angielskiej na wzór programu "Liga+Extra". Reszta przytaczanych pomysłów też dobra i godna zastosowania. Tym bardziej, że po utracie praw w ramówce nSport+ dość kiepsko.

 

Sam osobiście po cichu liczę na pozyskanie praw do Bundesligi czy ligi portugalskiej. Pierwsza z nich na pewno wzmocniłaby CANAL+. CANAL+ miałby trzy ligi piłkarskie, które przyciągają dużą ilość kibiców i mogłaby przyciągnąć też nowych. Natomiast druga z lig mogłaby być świetnym uzupełnieniem pustej ramówki wieczornej w weekendy w CANAL+ i wzbogacić ofertę nSport+. 

 

Ciekawa byłaby też Formuła 1, ale tutaj myślę, że i tak prawa powędrują do Eleven.

 

Holenderska - te najciekawsze mecze są w niedzielne wczesne popołudnia (najczęściej), więc też mogłaby być ciekawym uzupełnieniem oferty. 

 

Chociaż parząc realistycznie niestety niewiele (jak i nic) z tego nie wyjdzie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu brak w L+E dziennikarza osoby np. Rudzki czy Bugajski. I trzecia połowa na początku. Tą nudną do kwadratu wstawkę bym całkowicie usunął, a co najmniej dał na sam koniec. Dyskusja smętna, brakuje energii, Mielcarski się krzywi.

 

Edit: Dość. Tak jak kiedyś wyczekiwałem na L+E cały tydzień, dzisiaj wyłączam TV. Szkoda.

Edytowane przez jacekmalina30
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga jest sprzedawana do Eurosportu 2 ciągle, wątpię czy coś się zmieni...

A portugalska to super pomysł! Sportklub prawa kupuje co rok na jeden sezon, a kupują, bo nikt inny tego nie chce. Gdyby nc+ wystartowało w przetargu na następny sezon pewnie by wygrało. A holenderska to nie wiem jak to z przetargami, ale też byłaby niezłym uzupełnieniem.

 

Jest tez liga rosyjska, ukraińska, brazylijska, Azjatycka LM..wystarczy chcieć. To byłyby fajne uzupełnienia do oferty.

 

@jacekmalina L+E od początku jest bez dziennikarza. Rudzki był słaby, ale BUgajskiego mogli zostawić, a wziąć kogokolwiek. Jest wielu fajnych prasowców

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ musi przeczekać te 2 lata i spróbować odzyskać włoską lub hiszpańską, żadnych niszowych lig, ja je miałem przez parę lat w CP i ani jednego meczu nie obejrzałem. Moim zdaniem odzyskanie jednej z tych lig wystarczy, rzecz jasna utrzymując obecny stan.

Mi marzy się NHL i więcej rugby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga jest sprzedawana do Eurosportu 2 ciągle, wątpię czy coś się zmieni...

A portugalska to super pomysł! Sportklub prawa kupuje co rok na jeden sezon, a kupują, bo nikt inny tego nie chce. Gdyby nc+ wystartowało w przetargu na następny sezon pewnie by wygrało. A holenderska to nie wiem jak to z przetargami, ale też byłaby niezłym uzupełnieniem.

 

Jest tez liga rosyjska, ukraińska, brazylijska, Azjatycka LM..wystarczy chcieć. To byłyby fajne uzupełnienia do oferty.

 

@jacekmalina L+E od początku jest bez dziennikarza. Rudzki był słaby, ale BUgajskiego mogli zostawić, a wziąć kogokolwiek. Jest wielu fajnych prasowców

Gdy się pojawił nowy szef redakcji sportowej miał tak wzbogacić ofertę sportową.Z tego co pamiętam to miał zrobić bardziej atrakcyjny nSport.Już nie wspominam o oszczędnościach (brak wysyłania na stadiony czy pokazywanie mniejszej ilości spotkań z kolejki,brak Multiligi) by zatrzymać prawa.Oszczędzali oszczędzali utracili trzy ligi dwie kupili z innymi podmiotami.Mało tego podnieśli pakiet C+ w zamian Cavaliada, regaty i puchar z Hiszpanii by kilka razy pokazać Barcelonę czy Real.I cisza by czymś byli zainteresowani bo są zapewne szczęśliwi  swoją ofertą sportową.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga jest sprzedawana do Eurosportu 2 ciągle, wątpię czy coś się zmieni...

Ja też myślę, że w tej kwestii wiele się nie zmieni. Jak wiemy - sprzedawcy praw jako kryterium również biorą pod uwagę dotychczasową współpracę. No chyba, że CANAL+ i Eurosport dojdą do porozumienia jak w przypadku Ligi Europy czy Ekstraklasy. Warto zwrócić uwagę, że jeżeli nawet CANAL+ dostałby jeden mecz od Eurosportu to już będą mogli reklamować się, że "cała Bundesliga tylko w nc+", a i do portfolio kanałów CANAL+ będzie można dopisać "liga niemiecka".

 

A portugalska to super pomysł! Sportklub prawa kupuje co rok na jeden sezon, a kupują, bo nikt inny tego nie chce. Gdyby nc+ wystartowało w przetargu na następny sezon pewnie by wygrało.

Dokładnie. Tym bardziej, że liga portugalska w rankingach UEFA wypada dość wysoko (chociaż zależy na który spojrzymy). Dodatkowym atutem jest też to, że mecze są rozgrywane od piątku do poniedziałku głownie w godzinach wieczornych (17-21:45), co wspaniale załatałoby ramówkę wieczorną CANAL+ na którą wielu tu narzeka.

 

A holenderska to nie wiem jak to z przetargami, ale też byłaby niezłym uzupełnieniem.

Ta liga już bardziej do nSport+ niż do CANAL+. Chociaż myślę, że mecze Ajaxu czy PSV spokojnie mogłyby się znaleźć właśnie w CANAL+. Tutaj znów na plus godziny emisji.

 

Jest tez liga rosyjska, ukraińska, brazylijska, Azjatycka LM..wystarczy chcieć. To byłyby fajne uzupełnienia do oferty.

Te ligi już tylko na nSport+ według mnie. 

 

NC+ musi przeczekać te 2 lata i spróbować odzyskać włoską lub hiszpańską, żadnych niszowych lig, ja je miałem przez parę lat w CP i ani jednego meczu nie obejrzałem. Moim zdaniem odzyskanie jednej z tych lig wystarczy, rzecz jasna utrzymując obecny stan.

Mi marzy się NHL i więcej rugby.

Według mnie, gdyby obecny stan był również za dwa lata jest jeszcze możliwa liga hiszpańska. Włoska jak i francuska powędruje raczej do Eleven. Ale fakt, faktem. Jedna liga piłkarska w zupełności by wystarczyła (np. hiszpańska własnie, która była pokazywana w miarę dobrze).

 

Gdy się pojawił nowy szef redakcji sportowej miał tak wzbogacić ofertę sportową.Z tego co pamiętam to miał zrobić bardziej atrakcyjny nSport.Już nie wspominam o oszczędnościach (brak wysyłania na stadiony czy pokazywanie mniejszej ilości spotkań z kolejki,brak Multiligi) by zatrzymać prawa.Oszczędzali oszczędzali utracili trzy ligi dwie kupili z innymi podmiotami.Mało tego podnieśli pakiet C+ w zamian Cavaliada, regaty i puchar z Hiszpanii by kilka razy pokazać Barcelonę czy Real.I cisza by czymś byli zainteresowani bo są zapewne szczęśliwi  swoją ofertą sportową.

No niestety nSport+ to teraz tragedia. Póki jeszcze jest sezon żużlowy to powiedzmy, że jest w miarę ok. Ale teraz? Od jesieni to tam nie ma praktycznie co oglądać oprócz wiecznych powtórek. Tym bardziej w weekendy. Stąd też liga portugalska czy holenderska, ewentualnie Formuła 1 mogłaby jakoś te ramówkę wypełnić. Nie wspominając już o magazynach o których już wcześniej wspominano. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jaka holenderska czy portugalska - włoską i francuska odpuścili bo oglądało to po 5 tys ludzi- wiec gorsze ligi po co -  jest do nich dostęp i fani mogą podziwiać Millika czy Golle na Polsacie :)  nhl czy f1 tak- to produkt dla c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...