Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile to już było zapowiedzi z ich strony, które nie mają pokrycia w rzeczywistości? Najpierw studio, które ma być gotowe wraz ze startem drugiego kanału. Od tego czasu mija 5-ty miesiąc - studia brak. Kanały miały być szeroko dostępne możliwie u jak największej ilości podmiotów. Co mamy? Obecność w nc+ i kilku malutkich sieciach kablowych. Rozumiem, że mogą być w jakiś sposób dogadani z Francuzami, że nie mogą być w ofercie u solorzy, ale kablówki? UPC, Vectra i inne, mniejsze? Później Mirosławski, który bezczelnie kłamał w wywiadach, że nie będzie komentował hitowych spotkań, a co robi? Bierze większość najważniejszych meczów, a nawet wziął dla siebie El Clasico. Nie chcę już mi się nawet pisać o tych nowinkach technicznych, które miały być mega nowością. Szczerze, to właśnie na to najbardziej się nastawiałem. Nie ma NIC. Kompletnie. Zero. Null.

 

Najbardziej śmieszy mnie, że te wszystkie Mirosławskie wypisują sobie na twitterku, jak to ich Eleven zmienił jakość telewizji sportowej w Polsce, ile to transmisji nie pokazują na żywo itp. itd. Fajnie, fajnie Panie Mirosławski, naprawdę. Wystarczy zadać Panu jedno pytanie. Ile zarabiacie i jaką macie oglądalność. Odpowiedź chyba jest prosta. Ile czasu Włosi będą pompować swoje pieniądze w projekt Eleven Polska nie widząc zysków? Rok? Dwa? Pierwszą oznaką kłopotów jest przedłużenie promocji w nc+. Kto miał wziąć Eleven już to zrobił. Miał na to prawie 4 miesiące. Zakończenie promocji i stała cena 15.90zł/mc jest kompletną paranoją i oznacza tylko jedno: liczba nowych osób, które wezmą pakiet Eleven będzie można policzyć na palcach jednej ręki. Jestem bardzo ciekawy, co się dalej będzie działo. Jedno jest dla mnie pewne: w takie postaci jak dotychczas Eleven w Polsce nie da rady funkcjonować.

 

Widzę boli ten Eleven, no cóż nie każda stacja jest w stanie pokazać 10 spotkań czołowej ligi i to jeszcze równolegle na dwóch kanałach jak w ostatni weekend;) Tam nie trzeba dyskutować czy zobaczymy MU czy Boruca, bo każdy ma to co lubi ;)

 

Biorąc pod uwagę powyższe zdanie kogo obchodzi jaka jest oglądalność, czy ile zarabiają oraz czy mają studio, czy są dostępni w innym sat czy kablu? Najważniejsze, że dają WYBÓR i za 11 PLN są dostępni w sieci (marzenie!). Jednak rozumiem Twój upływ żółci od czasu do czasu - w końcu w kolejnej kolejce będą tylko 3 LIVE na 10 z BPL ;)

 

EOT ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem @Intermario, że taki bezczelny krętacz, jak Mirosławski jest dla Ciebie bratnią duszą. Musi Ci imponować w tym wprowadzaniu ludzi w błąd, prawda? W końcu sam kilkanaście dni temu, w tym temacie, bezczelnie kłamałeś odnośnie emisji La Ligi i Premier League przez Canal+. Nie jest ważne to, czy mają studio? Post dnia :lol2: Niektórzy, nawet na tym forum, kochają oglądać gadające głowy, a brak studia niestety uniemożliwia produkcję takich rzeczy. Poza tym, chodzi tylko o to, że bezczelnie kłamią odnośnie studia. Nie mogą po prostu powiedzieć, że na razie nie planują? Po kiego grzyba kłamią, powiedz mi? Nie jest ważne czy są dostępni w sat czy w kablu? No sorry, ale to jest akurat najważniejsze. Jeśli nie będą szeroko dostępni to nie mają szans na przyciągnięcie widza. Chyba zapominasz, że nie każdy mieszka w dużym mieście i ma kilkadziesiąt Mb/s internet. Są wsie, gdzie ludzie nie mogą mieć nawet 3-4 Mb/s. Poza tym, internet to internet. Jest bardzo niestabilny. Kogo obchodzi oglądalność? Ano np. reklamodawców.

 

Zrozum jedną rzecz. Ciebie może nic nie obchodzą takie rzeczy jak dostępność, oglądalność czy zysk. Obchodzi to za to nadawcę, który bez tego nie będzie mógł istnieć. Tak się cieszysz z 10 meczów live z Hiszpanii? Wiedz, że przez te Twoje "nikogo nie obchodzące" rzeczy możesz ich za niedługo nie mieć, bo Eleven Polska przejdzie do historii ;)

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to już było zapowiedzi z ich strony, które nie mają pokrycia w rzeczywistości? Najpierw studio, które ma być gotowe wraz ze startem drugiego kanału. Od tego czasu mija 5-ty miesiąc - studia brak. Kanały miały być szeroko dostępne możliwie u jak największej ilości podmiotów. Co mamy? Obecność w nc+ i kilku malutkich sieciach kablowych. Rozumiem, że mogą być w jakiś sposób dogadani z  Ile czasu Włosi będą pompować swoje pieniądze w projekt Eleven Polska nie widząc zysków? Rok? Dwa? Pierwszą oznaką kłopotów jest przedłużenie promocji w nc+. Kto miał wziąć Eleven już to zrobił. Miał na to prawie 4 miesiące. Zakończenie promocji i stała cena 15.90zł/mc jest kompletną paranoją i oznacza tylko jedno: liczba nowych osób, które wezmą pakiet Eleven będzie można policzyć na palcach jednej ręki. Jestem bardzo ciekawy, co się dalej będzie działo. Jedno jest dla mnie pewne: w takie postaci jak dotychczas Eleven w Polsce nie da rady funkcjonować.

Dodam tyko jedno, właściciele Eleven dali się bez mydła wyrolować ITI.

Kosztem bzdurnej umowy mającej na celu ratować paczkę C+ pozbawili się potencjalnych klientów z milionowych rzesz abonentów CP i dużych kablówek.

Nikt mi nie wmówi, że kasa od NC+ wyrównuje te straty potencjalnych klientów. Rzekłbym nawet , że jest wielokrotnie mniejsza.

Biznesmeni od siedmiu boleści haha.

Brak studia myślicie, że z czego się bierze? brak szmalu to jasne jak słońce, nawet na to nie mają z tej rzeki pieniędzy od NC+ lol

Niedługo będą wyć do księżyca i błagać o możliwość zerwania tak niekorzystnej umowy.

 

Za takie podejście do obecnych i ewentualnych klientów to zyczę im jak najszybciej ogłoszenia upadłości z błogosławieństwem ITI vel NC+

 

@Intermario

Ty dalej masz mokro w majtach pisząc bzdury o 11 zł w necie w żałosnej jakości? z tego się maja cieszyć ludzie? z nosem przed kompem? really?

No chyba nie.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports to i tak długo nie poistnieje  . Nie wiem czy w tym ale w 2017 roku to juz ma być Bein SPort Polska. Gdzieś czytałem to Eleven jest tylko tymczasowe .

 

Zobaczcię jak Bein nadaje np w Tajlandii w platformie  True Visions  

 

f5ef7933b800301f33713b86597b683f.png

 

Bein Jak widać pozamiatało wszystko w Azji   .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na Canal+ masz 4 mecze "Puchar Króla" i co będziemy się tak licytować gdzie jest więcej?Mi to kogoś przypomina kolegę @....... sami zgadnijcie którego ? ;)

Jedno spotkanie właśnie się zaczęło :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Ty masz jakieś personalne obsesje - najpierw @janusz951, potem ja a teraz @Sorek21 ??

 

Tutaj nie ma się co licytować, tylko obiektywnie stwierdzić, że stacja z dwoma kanałami pokazuje 10 meczów LL (jak w ostatniej kolejce) i 5 meczów Serie A. Z kolei z BPL stacja mająca 5 anten, a nawet jak odrzucimy  Nsport+ i kanał 38 (gdzie można zapodać puchar hiszpanii) to 3 anteny (3xC+, chociaż pewnie i na technicznym by mogli pokazać, bo to rodzina C+) pokazuje nam zaledwie 3 spotkania BPL zamiast 6-8.....Tak, więc tutaj Eleven umożliwia nam ilości transmisji jak na zachodzie, jak BeIN - daje po prostu przykład.....

 

Mam nadzieję, że w końcu w Polsce doczekamy się BeIN z fullem transmisji z każdej ligi, ale chociaż teraz mamy pewną namiastkę zachodniego podejścia do ilości poprzez Elevena. Potraktowanie kolejki BPL z 12/13.01 dokładnie pokazuje co mam na myśli.....

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Mam nadzieję, że w końcu w Polsce doczekamy się BeIN z fullem transmisji z każdej ligi, ale chociaż teraz mamy pewną namiastkę zachodniego podejścia do ilości poprzez Elevena.

Tylko czy ty jesteś świadom tego że to cię będzie sporo kosztowało?Nie będzie to kilkanaście złotych jak za ten twój ukochany "eleven" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ nic się nie nauczył od Eleven (mowa o maksymalnym wykorzystaniu praw). Dzisiaj o 16 są dwa mecze: Mirandes - Deportivo i Valencia - Granada. Ramówka C+ Sport i C+ Sport 2 w tym czasie jest wolna. Oczywiście żadnego z tych meczów nie ma, bo C+ nadal trzyma się sztywnego limitu 4 spotkań z danej serii gier. Śmieszne i lekko słabe.

 

Widzę, że koledzy wyżej już się kłócą znowu o tą samą kwestię ;) Panowie, po co się wkurzać o takie drobnostki. Eleven ma ogromnego plusa za wykorzystywanie do maxa posiadanych praw, wprowadzenie kilku nowych ludzi do komentatorki (Ćwiąkała, Gazda, Mitrut), ale też swoje za uszami ma. Tak jak wcześniej wspominał @TimesSquare: jak rozmawiałem z Mirosławskim to mówił, że nie będzie brał hitów, bo to będzie niesprawiedliwe itd. Nie bardzo w to wierzyłem, ale nie sądziłem, że praktycznie każdy hit, mecz Realu i Barcy w kolejce będzie komentował właśnie Mirosławski. Nie mówię, że to źle, bo lubię jego komentarz, ale po co było tak głośno wcześniej się zarzekać, że nie, nie będę komentował hitów? To samo ze studiem, publicystyką, dostępnością itd. Przydałoby im się kilku nowych komentatorów, bo jednak jak się słucha w 1 dzień komentatora, który komentuje po 2 mecze to trochę się on już nudzi.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz żebyśmy byli poważni to na podstawie jakich badań wydajesz takie wyroki? Konkretne badania socjologiczne, jakaś ankieta czy po prostu mierzysz wszystkich swoją miarą? Skąd wiesz jak jest i na jakiej podstawie wydajesz takie wyroki? Przypomnę, że kilka sezonów temu TVP w LM pokazała mecz Dortmundu z Donieckiem zamiast hitu Man. Utd. - Real. Powodem było tylko to, że w tym pierwszym spotkaniu było trzech Polaków.

Poniekąd "mierzę wszystkich swoją miarą" ale też widzę to po tym forum i forum C+, pretensje są gdy planowana jest transmisja Man Utd zamiast ciekawiej zapowiadającego się meczu innych czołowych zespołów a nie kojarzę oburzenia bo "znowu Man Utd/Arsenal/Chelsea/Liverpool a my chcemy Boruca/Fabiańskiego".

TVP znana jest z dziwnych decyzji odnośnie transmisji sportowych, kiedyś pokazali też mecz Barcelony z Celtikiem gdy w tym czasie odbywało się jakieś hitowe spotkanie LM, zdarzało im się również przerywać transmisję z siatkówki (repr. Polski) by puścić serwis informacyjny itp. Poza tym dostęp do TVP ma każdy, kto posiada telewizor, często wystarczy nawet internet, za C+ natomiast trzeba płacić dużo więcej niż za abonament RTV, więc ktoś, kto się na to decyduje, robi to bo chce mieć dostęp do określonych treści, w przypadku kibiców piłkarskich głównie po to, by oglądać polską ligę i Premier League, raczej niewiele jest osób wydających kilkadziesiąt złotych miesięcznie tylko po to, żeby oglądać dwóch polskich bramkarzy. No i z tym Dortmundem wówczas też była inna sytuacja niż Swansea i Bornemouth bo tam było w drużynie trzech Polaków i wszyscy to zawodnicy z pola, będący w dodatku ważnymi postaciami zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(....)No i z tym Dortmundem wówczas też była inna sytuacja niż Swansea i Bornemouth bo tam było w drużynie trzech Polaków i wszyscy to zawodnicy z pola, będący w dodatku ważnymi postaciami zespołu.

Co z tego skoro to nadal pozostaje niemiecka drużyna ?? Grali z Shachtarem i TVP odpuściło mecz United-Real co było mega głupotą. A jakby grała polska drużyna z samymi zagranicznymi zawodnikami w drużynie to co wtedy ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10, nie ma wyłącznosci Eleven w nc+ jeśli chodzi o kablówki. Podejrzewam, że nie ma też wyłączności satelitarnej, gdyby takowa była, to na pewno by się pochwalili. Nieobecność Elevenów u dużych operatorów spowodowana jest zbyt wysokimi oczekiwaniami finansowymi nadawcy. nc+ miało atut w postaci miejsca na satelicie.

 

@Intermario, C+ pokazuje praktycznie wszystkie weekendowe mecze BPL, które może. O 13 w sb jest tylko jeden mecz, podobnie jak o 18.30. W nd czasami są równolegle 2 mecze.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie, że Canal+ nie nauczyło się niczego i olewa posiadane prawa, ale w imieniu wszystkich abonentów nc+ i kablówek płacących niezły hajs pytam się.

 

Co W sobotę i w niedzielę pokaże Canal+? Co Canal+ w tym czasie pokaże? Bierki? na Eleven wysyp lig i puchar Anglii, a co w Canal+? Nic a nic, a hajs gruby płacimy.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...