Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna propaganda Borka, bo ja LM oglądam jednym okiem od sezonu, gdzie były po 2 fazy grupowe. LM będzie ciekawa tak jak napisałeś na wiosnę - ile dni meczowych będzie ? LM jesienią to nudy niestety....Można multiligę obejrzeć, bo pojedyncze mecze do 4 kolejki to po prostu flaki z olejem....

 

propaganda jak najbardziej. Napisze tutaj to samo co pod tamtym artykułem sprzed prawie 2 lat...

 

1. nie byli nigdy na meczu LM? bzdura, byli wiecej razy niz on i jego ekipa (zreszta co tu porownywac... jak Polsat mial pelne prawa do LM do pokazywali po 1 meczu na dzien i gotowali w studio, zamiast samemu jezdzic. Teraz nc+ pokazuje po 6-8 meczow z kolejki)

2. niech sobie przypomni jak oni pokazywali magazyn LM i co bylo w przerwach meczow

3 Ekstaklasa przpelacona? to po co kupili sublicencje od Canal+?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Ligue1 patrząc na tabele to już posprzątana. To co robi tam PSG to jest minus dla całej ligi. 19 punktów przewagi w połowie rozgrywek to trzeba nazwać patologią. Gorzej niż w La liga gdzie (niby) o mistrza walczyły tylko Real i Barcelona. To już bardziej wyrównana jest walka w lidze szkockiej.

Wspomniał też ktoś o CdR, co dobitnie pokazuje że Canal+ boli (jedynie) utrata La Ligi. Pozostałe dwie ligi, fajnie że były, nic sie nie stało że ich nie ma. Chociaż w LM (chyba tylko dzieki dobrej grupie) były wszystkie mecze Juventusu. A fakt jest taki, że gdyby im zależało na ''rekompensacie'' za utratę pozostałych dwóch lig, to by się ''szarpneli'' na Puchar Włoch czy Francji. Zresztą w CI połowa drabinki bardzo ciekawa (Lazio-Juventus vs Inter - Napoli) o drugiej połówce nie ma się co rozpisywać :crazy:

 

Jeśli chodzi o Premier League, to były łatwe błędy Marciniaka, ale pewnie z czasem się wyrobi. A co do praw na następne sezony, ciekawi mnie czy pozostałe lub jeden dodatkowy mecz z godziny 16 będzie w serwisie Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1) Miałeś 5 spotkań BPL (a nie żadne 6!, a przez długi czas były 4 - tylko się zlitowali bodajże 2 lata temu)

Przestań kłamać! Była już rozmowa na ten temat. Od obecnego przetargu C+ pokazuje 5-6 meczów BPL (rzadko 4, ale wynika to z terminarza). Cztery spotkania to były w latach 2010/11-2012/13

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Od obecnego przetargu C+ pokazuje 5-6 meczów" a "miałeś 5 spotkań BPL ( a nie zadne 6!...) to to samo? @Pawop pisze, że jest pokazywanych nawet 6 meczów, a @Intermario pisze, że nie było żadnych 6 meczów. @Pawop ma rację, a @Intermario kłamie w żywe oczy. Zresztą tak samo, jak w przypadku La Ligi, o której pisał, że Canal+ pokazywał tylko 3 mecze, a prawdą jest, że było to 4-5 spotkań na kolejkę. Ja rozumiem, że oferta Eleven to dla niego rarytas, bo w końcu może rozsiąść się w fotelu i obejrzeć 8 spotkań z Hiszpanii, w tym pojedynek gigantów Las Palmas - Levante, ale przynajmniej niech człowiek pisze prawdę.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko się wtrącę do dyskusji: kilku moich przedmówców mówi, że po co transmitować mecze typu Levante - Las Palmas skoro nikogo one nie obchodzą. Tu nie chodzi o to, że trzeba wszystko oglądać, ale dzięki takiemu postępowaniu mam większe pole manewru. Mogę sobie np. co weekend do obiadu obejrzeć niedzielne spotkanie o 12 z La Ligi albo Serie A albo na dobranoc sobotni mecz ligi hiszpańskiej z godz. 22. Takich rarytasów za czasów nc+ było bardzo mało. Poza tym nie wiem jak wy, ale ja lubię mieć wybór.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy aspekty : Dywagacja na temat BPL jest w tym momencie bez sensu, prawa przedłużyło NC+ ,a Eleven nawet nie był zainteresowany. Dwa nie można twierdzić,że liczba meczów z poszczególnych lig po nabyciu kolejnej ligi nie uległa by zmniejszeniu. Trzy : Cała dyskusja tyczy się się punktu widzenia. TimesSquare uważa,że stracił, bo teraz musi dopłacać by mieć w ofercie ligę hiszpańską, włoską i francuską. To co pokazywało NC+ w połączeniu z posiadanymi innymi ligami było dla niego wystarczające. Rozumiem go. Jednak swoje argumenty mają też tzw. zwolennicy Eleven, teraz legalny dostęp do LL, Serie A czy ligi francuskiej uzyskali osoby nieposiadające NC+ . Ja nie jestem abonentem żadnej platformy, więc gdybym chciał uzyskać do nich legalny dostęp musiałbym zapłacić miesięcznie przynajmniej 60-70 zł jak nie więcej,ale nie znam dokładnych ofert.  Więc z punktu widzenia abonenta NC+ (przynajmniej ich części) to jest strata, z punktu widzenia pozostałych - niekoniecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko się wtrącę do dyskusji: kilku moich przedmówców mówi, że po co transmitować mecze typu Levante - Las Palmas skoro nikogo one nie obchodzą. Tu nie chodzi o to, że trzeba wszystko oglądać, ale dzięki takiemu postępowaniu mam większe pole manewru. Mogę sobie np. co weekend do obiadu obejrzeć niedzielne spotkanie o 12 z La Ligi albo Serie A albo na dobranoc sobotni mecz ligi hiszpańskiej z godz. 22. Takich rarytasów za czasów nc+ było bardzo mało. Poza tym nie wiem jak wy, ale ja lubię mieć wybór.

 

Ależ oczywiście, że masz rację! Jasne, że jestem za tym, aby mecze typu Levante - Las Palmas były w tv. Problem polega tylko na tym, że żądają za te dodatkowe, spotkania słabiaków prawie 16 zł/mc ( cena bez promocji ). Wybacz, ale te mecze nie są warte takich pieniędzy. One nie są warte nawet 5zł/mc. Ja, jako abonent całego pakietu Canal+ powinienem mieć te śmieciowe mecze w cenie obecnego abonamentu, bo nie dość, że nie został on obniżony po stracie 40-50% kontentu, to na dodatek został on podwyższony.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko się wtrącę do dyskusji: kilku moich przedmówców mówi, że po co transmitować mecze typu Levante - Las Palmas skoro nikogo one nie obchodzą. Tu nie chodzi o to, że trzeba wszystko oglądać, ale dzięki takiemu postępowaniu mam większe pole manewru. Mogę sobie np. co weekend do obiadu obejrzeć niedzielne spotkanie o 12 z La Ligi albo Serie A albo na dobranoc sobotni mecz ligi hiszpańskiej z godz. 22. Takich rarytasów za czasów nc+ było bardzo mało. Poza tym nie wiem jak wy, ale ja lubię mieć wybór.

Wiesz nie wiem jak ty, ale mało kto tak rozplanowuje sobie weekend aby obejrzeć np. Eibar - Las Palmas który akurat leci np. o 12-stej w niedzielę.

Musisz być zaiste jednym z .......  i tu kropki bo nie wiem ilu kibiców La Liga ma takiego świra na jej punkcie aby w niedzielę oglądać mecze słabych drużyn.

 

A co do wyboru to pełna zgoda tylko, że jak już napisano wyżej dano mi więcej meczy La Liga [ choć C+ dawał tyle ile potrzeba ] za dodatkową kasę.

I co mi po tych meczach skoro prawie wszystkie najciekawsze i tak były na C+?

Reasumując za 15 zł więcej nie dano mi nic.

A jak połączymy to z wzrostem cen ofert na przedłużenie to jest nie fajnie.

Tak o to NC+ razem z 11 znaleźli sobie sposób na kasę.

 

Szwindel w białych rękawiczkach, choć zrobiony tak, że wszyscy wiedzą o co biega. Nawet się nie kryli z tym.

Eleven nie do CP, nie do dużych kablówek + abonent NC+ musi wziąć C+ by dostać 11.

Parodia.

 

I tak na koniec żeby nie było to też jestem zwolennikiem pokazywania wszystkich meczy każdej nawet najsłabszej ligi [ czemu nie? ] skoro nadawca ma takie życzenie.

Ale jest jedno ALE, za to wielkie. Wolny wybór w zakupie takiego kanału jakby ktoś chciał.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że masz rację! Jasne, że jestem za tym, aby mecze typu Levante - Las Palmas były w tv. Problem polega tylko na tym, że żądają za te dodatkowe, spotkania słabiaków prawie 16 zł/mc ( cena bez promocji ). Wybacz, ale te mecze nie są warte takich pieniędzy. One nie są warte nawet 5zł/mc. Ja, jako abonent całego pakietu Canal+ powinienem mieć te śmieciowe mecze w cenie obecnego abonamentu, bo nie dość, że nie został on obniżony po stracie 40-50% kontentu, to na dodatek został on podwyższony.

 

Idąc tą logiką można powiedzieć, że C+ żąda dodatkowych pieniędzy za mecze Copa del Rey, bo była strata 50% kontentu a obniżki nie było, więc w zamian masz puchar hiszpanii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tą logiką można powiedzieć, że C+ żąda dodatkowych pieniędzy za mecze Copa del Rey, bo była strata 50% kontentu a obniżki nie było, więc w zamian masz puchar hiszpanii ;)

To jest absurd, zrób sobie przerwę tak ze 2 tyg od forum.

O przetargu na BPL już nie możesz bredzić to masz kolejny temat?  jak nikt nie wspomni już o porównaniach ofert i cenach to czego się czepisz? wszak show @Intermario dorosły musi trwać.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rozumiem to jest absurd - Copa del Rey jest lepsza od LL, bo przecież ma ją C+ i przecież tam ogóry są ok, nawet z Adelante ;)

 

O BPL pobredzimy sobie w styczniu jak porównamy oferty dla stałych abonentów vs cena Elevena i tą ilość transmisji LIVE :D

 

Co do dorosłości to możesz się cieszyć, bo nabijesz na mnie plusiki na forum :D

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rozumiem to jest absurd - Copa del Rey jest lepsza od LL, bo przecież ma ją C+ i przecież tam ogóry są ok, nawet z Adelante ;)

 

O BPL pobredzimy sobie w styczniu jak porównamy oferty dla stałych abonentów vs cena Elevena i tą ilość transmisji LIVE :D

 

Co do dorosłości to możesz się cieszyć, bo nabijesz na mnie plusiki na forum :D

1, C+ ma wykupiony najwyższy możliwy pakiet na BPL przykre, że tego nie chcesz dostrzec co cię ośmiesza zawsze kiedy o tym smarujesz.

2. Mam gdzieś plusiki co dałem wyraz w odpowiednim temacie w momencie ich wprowadzenia i nic się nie zmieniło, a że ludzie się zgadzają ze mną to cóż? mam im zabronić?

3.Czy ja wspomniałem słowem co jest lepsze od innego?

 

Reasumując idz na urlop.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, C+ ma wykupiony najwyższy możliwy pakiet na BPL przykre, że tego nie chcesz dostrzec co cię ośmiesza zawsze kiedy o tym smarujesz.

2. Mam gdzieś plusiki co dałem wyraz w odpowiednim temacie w momencie ich wprowadzenia i nic się nie zmieniło, a że ludzie się zgadzają ze mną to cóż? mam im zabronić?

3.Czy ja wspomniałem słowem co jest lepsze od innego?

 

Reasumując idz na urlop.

 

1. Czy ja mówię, że mogli kupić więcej gier BPL? Nie. Ja pokazuje, że cena się nie zmieniła choć pozostała im teraz tylko polska i BPL. Tak, więc uważam, że jakby miał BPL Eleven to dwojako: albo presja na C+ na obniżenie ceny, bo mieliby tylko polską, albo rozwiązanie połączenia paczki z Eleven - te dwie opcje mogły być realne. Wszyscy mieliby taniej i tyle, bo jak nie to Eleven jest dostępny dla każdego poprzez net. Aktualnie jednak nie sądzę, że C+ zmieni ceny i podejście do podziału z Elevenem, bo niby po co? Sam go teraz też bronisz ;)

 

3. Jesteś zwolenikiem BPL w C+, co samo w sobie nie jest złe, ale nie w takiej cenie!

 

 

Co bedziemy porównywać?

Co mi po 20 transmisjach, które mnie nie interesują? Wole 5-6 meczów BPL.

 
Dlatego napisałem, że współczuję fanom BPL, bo ja owszem lubię zajrzeć, ale przeżyję. Fan LL czy Serie A (nawet jak nie miał kiedyś C+) teraz ma pełny dostęp do oferty tych lig + odpowiednią ilość spotkań. Z kolei fan BPL musi mieć umowę 12/24 za minimum 60-70 PLN, satkę i dekoder, a pewnie taki fan też zajrzał na mecz LL czy Serie A, a teraz tego kontentu nie ma.....
 
Co do 6 spotkań o błagam. Ile razy tak się zdarzyło ?? Regularnie masz 5, a wcześniej 2 latka temu w 2013 były po 4....Teraz z resztą z uwagi na kalendarz też są po 4.....co sam zauważyłeś.
 
Tylko nie rozumiem, jak przy aktualnej cenie i biorąc to co napisałem można być zwolennikiem BPL w C+, bo uważam, że Eleven byłby tanśzy nawet drożejąc ;) I tylko o to mi chodzi w całej tej dyskusji.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ dyma nas w [beep]... z pumeksem.

Nie dość, że stracili 3 ligi, to jeszcze ceny nie obniżyli. Ponad to by mieć Eleven trzeba wykupić Canal+ za krocie.

 

Abonenci kablówek są zrobieni przez Canal+ jak małe dzieci, podpisali długie umowy za 60 zł na Canal+, po czym ten stracił 3 ligi. Ponad to nie mają dostępu do Elevenu.

 

Canal+ dyma nas i każdego z osobna. Takie sa fakty i o faktach należy dyskutować a nie poklaskiwać.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Czy ja mówię, że mogli kupić więcej gier BPL? Nie. Ja pokazuje, że cena się nie zmieniła choć pozostała im teraz tylko polska i BPL. Tak, więc uważam, że jakby miał BPL Eleven to dwojako: albo presja na C+ na obniżenie ceny, bo mieliby tylko polską, albo rozwiązanie połączenia paczki z Eleven - te dwie opcje mogły być realne. Wszyscy mieliby taniej i tyle, bo jak nie to Eleven jest dostępny dla każdego poprzez net. Aktualnie jednak nie sądzę, że C+ zmieni ceny i podejście do podziału z Elevenem, bo niby po co? Sam go teraz też bronisz ;)

 

3. Jesteś zwolenikiem BPL w C+, co samo w sobie nie jest złe, ale nie w takiej cenie!

 

 
 
Dlatego napisałem, że współczuję fanom BPL, bo ja owszem lubię zajrzeć, ale przeżyję. Fan LL czy Serie A (nawet jak nie miał kiedyś C+) teraz ma pełny dostęp do oferty tych lig + odpowiednią ilość spotkań. Z kolei fan BPL musi mieć umowę 12/24 za minimum 60-70 PLN, satkę i dekoder, a pewnie taki fan też zajrzał na mecz LL czy Serie A, a teraz tego kontentu nie ma.....
 
Tylko nie rozumiem, jak przy aktualnej cenie i biorąc to co napisałem można być zwolennikiem BPL w C+, bo uważam, że Eleven byłby tanśzy nawet drożejąc ;) I tylko o to mi chodzi w całej tej dyskusji.

 

1.Nie mówisz otwarcie, ale sugerujesz cieszenie się kiedy C+ pokaże United zamiast Chelsea o 16-stej [ bo tylko o tej godz. jest taka opcja ] + mówisz o porównywaniu ilości meczy jakie zapoda C+ vs Eleven.

2.Nie widzę dwójki u ciebie

3.Nigdy w życiu nie napisałem, że cena jest teraz ok za C+ bo nie jest, i to bardzo nie jest.

 

Jak mogę sie cieszyć kiedy za obejrzenie ciekawych meczy La Liga czy Serie A muszą dać 15 zł więcej niż do tej pory? nawet więcej niż 15 zł bo obecne wygórowane cenniki za przedłużenie maja ścisły związek ze stratą lig i umowa z 11.

I nie te 15 zł czy nawet 30 jest tu problemem bo stać mnie, ale nie lubię jak mnie abonenta robi się w uja tak bezczelnie jak teraz.

Dla mnie powstanie Eleven i jej oferta to z jednej strony fatalna sprawa, a drugiej dobra bo mam United w pucharach angielskich które dotąd patrzałem na Ace.

Ale generalnie to United zlewa w ostatnich lata te rozgrywki więc 3 lub 4 mecze w TV a nie w necie to żadna podnieta.

 

I na koniec nie mów więcej o wyborze jaki dał Eleven bo poprzez sparowanie z paczką C+ mnóstwo abonentów CP czy dużych kablówek dalej nie ma dostępu do w.w 3 lig + pucharów angielskich.

A 11 w necie to tylko może być jako opcja gdy nie ma meczu w tv. Ale jakiego ciekawego meczu z w.w rozgrywek Eleven nie daje? raczej daje co ma więc po co komu stream w ŻAŁOSNEJ jakości gdzie lepszą mam z Ace Stream choćby za free.

Eleven nikt nie atakuje wbrew temu co sądzisz, ale gadki w stylu,że teraz jest wybór z w.w względów czyli sparowanie z C+, brak dostępności u innych operatorów do nikogo normalnego nie przemawiają.

Cały biznes po polskiemu, wyrolowac kogo się da na kasę i gitara. Ciekawe, że Eleven opłacało się zawierać taki pakt z NC+ blokując sobie dostęp do milionów [ nawet niechby tylko 200 tys wykupiło abo ] abonentów u innych operatorów to kasa od nich jest na bank o wiele wyższa niż to co mają od NC+ za ratowanie C+.

Dziwne to mało powiedziane, ale co tam ITI wiadomo. Teraz jak czytam, to umowy przedłużeniowe idą do firmy zewnętrznej czyli kolejny fajny wymysł mózgów z ITI.

Chora firma.

 

P.S

Do ostatniego twojego zdania.

Ty się dziwisz jak można być zwolennikiem BPL w C+? błagam cię chłopie.

Sama jakość kanałów w porównaniu do Eleven + super ekipa komentatorska jest warta zapłacenia nawet 50 zł więcej niż gdyby trafiło do Eleven.

 

A zresztą możliwość zakupu BPL przez Eleven to były wasze spekulacje tylko i wyłącznie nie mające żadnych podstaw.

Jakbyś znał temat jak i komu angole sprzedają prawa to na spółkę ze innym userem byście nie produkowali seryjnie postów o tej abstrakcji.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie mówisz otwarcie, ale sugerujesz cieszenie się kiedy C+ pokaże United zamiast Chelsea o 16-stej [ bo tylko o tej godz. jest taka opcja ] + mówisz o porównywaniu ilości meczy jakie zapoda C+ vs Eleven.

2.Nie widzę dwójki u ciebie

3.Nigdy w życiu nie napisałem, że cena jest teraz ok za C+ bo nie jest, i to bardzo nie jest.

 

Jak mogę sie cieszyć kiedy za obejrzenie ciekawych meczy La Liga czy Serie A muszą dać 15 zł więcej niż do tej pory? nawet więcej niż 15 zł bo obecne wygórowane cenniki za przedłużenie maja ścisły związek ze stratą lig i umowa z 11.

I nie te 15 zł czy nawet 30 jest tu problemem bo stać mnie, ale nie lubię jak mnie abonenta robi się w uja tak bezczelnie jak teraz.

Dla mnie powstanie Eleven i jej oferta to z jednej strony fatalna sprawa, a drugiej dobra bo mam United w pucharach angielskich które dotąd patrzałem na Ace.

Ale generalnie to United zlewa w ostatnich lata te rozgrywki więc 3 lub 4 mecze w TV a nie w necie to żadna podnieta.

 

I na koniec nie mów więcej o wyborze jaki dał Eleven bo poprzez sparowanie z paczką C+ mnóstwo abonentów CP czy dużych kablówek dalej nie ma dostępu do w.w 3 lig + pucharów angielskich.

A 11 w necie to tylko może być jako opcja gdy nie ma meczu w tv. Ale jakiego ciekawego meczu z w.w rozgrywek Eleven nie daje? raczej daje co ma więc po co komu stream w ŻAŁOSNEJ jakości gdzie lepszą mam z Ace Stream choćby za free.

Eleven nikt nie atakuje wbrew temu co sądzisz, ale gadki w stylu,że teraz jest wybór z w.w względów czyli sparowanie z C+, brak dostępności u innych operatorów do nikogo normalnego nie przemawiają.

Cały biznes po polskiemu, wyrolowac kogo się da na kasę i gitara. Ciekawe, że Eleven opłacało się zawierać taki pakt z NC+ blokując sobie dostęp do milionów [ nawet niechby tylko 200 tys wykupiło abo ] abonentów u innych operatorów to kasa od nich jest na bank o wiele wyższa niż to co mają od NC+ za ratowanie C+.

Dziwne to mało powiedziane, ale co tam ITI wiadomo. Teraz jak czytam, to umowy przedłużeniowe idą do firmy zewnętrznej czyli kolejny fajny wymysł mózgów z ITI.

Chora firma.

 

P.S

Do ostatniego twojego zdania.

Ty się dziwisz jak można być zwolennikiem BPL w C+? błagam cię chłopie.

Sama jakość kanałów w porównaniu do Eleven + super ekipa komentatorska jest warta zapłacenia nawet 50 zł więcej niż gdyby trafiło do Eleven.

 

A zresztą możliwość zakupu BPL przez Eleven to były wasze spekulacje tylko i wyłącznie nie mające żadnych podstaw.

Jakbyś znał temat jak i komu angole sprzedają prawa to na spółkę ze innym userem byście nie produkowali seryjnie postów o tej abstrakcji.

 

 

Za 2. mógłbym dostać ostrzeżenie za najechanie na forum :P

 

Jedyne co faktycznie powoduje, że lepiej mieć BPL w C+ jest komentarz Twaro i nic więcej. Co do jakości to na SAT masz przecież Eleven w HD, w kablu też, a stream to już dziś jakość Ipli - widziałeś go chociaż teraz po zmianach miesiąc temu ? I trafiasz w sedno, bo aktualnie musisz płacić więcej za ligi, które miałeś, a gdyby BPL przeszło do Elevena to właśnie byś nie musiał - i to jest to o czym piszę przez ostatnie 3 strony. Natomiast samo przejście lig do Eleven nie jest złe, więcej spotkań, nowi komentatorzy itd. i generalnie jakaś konkurencja dla C+. Gdyby mieli jeszcze BPL no to po prostu można paczce podziękować bez żalu, a tak już dla wielu niekoniecznie zrobi a cena się utrzyma, więc zapłacisz więcej i tyle - szans na zmianę zero. 

Co do dostępności, wierzysz, że w ciągu np 2 lat Eleven będzie tylko dostępny w takiej formie? Bo ja nie sądzę, z czasem pojawią się pewnie w dużym kablu (bo na CP bym nie liczył), o necie nie wspominając.

I zgadzam się co do LM, że tak kluby to zlewają, taka jest prawda - dlatego na te rozgrywki można rzucić okiem, ale żeby traktować jako coś lepszego od lig narodowych to już niekoniecznie.

 

C+ po wejściu ITI niestety robi takie dziwne ruchy jak płatnośćza H i H2, Adventure HD czy właśnie Eleven, ale niestety nic nie poradzimy już teraz jak mają angielską - ceny i nastawienie raczej się nie zmieni.

 

BTW. Na Eleven teraz zapodają fajny magazyn jak Sport+ - wszystkie ligi po kolei ;)

BTW 2. Eurosport 2 został upchnięty na transponderze CP, gdzie jest 10 kanałow HD i jeden SD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intermario, dnia 21 Gru 2015 - 20:34, napisał:

Jedyne co faktycznie powoduje, że lepiej mieć BPL w C+ jest komentarz Twaro i nic więcej. Co do jakości to na SAT masz przecież Eleven w HD, w kablu też, a stream to już dziś jakość Ipli - widziałeś go chociaż teraz po zmianach miesiąc temu ? I trafiasz w sedno, bo aktualnie musisz płacić więcej za ligi, które miałeś, a gdyby BPL przeszło do Elevena to właśnie byś nie musiał - i to jest to o czym piszę przez ostatnie 3 strony. Natomiast samo przejście lig do Eleven nie jest złe, więcej spotkań, nowi komentatorzy itd. i generalnie jakaś konkurencja dla C+. Gdyby mieli jeszcze BPL no to po prostu można paczce podziękować bez żalu,

Dalej, to jest Twoje subiektywne wrażenie, nie każdy lubi to co TY. Dla Ciebie Została w C+ tylko BPL. Dla mnie z  tego co oglądam, to zostało: Ekstraklasa, czasami NBA, LM, czasami LE, BPL. A odpadły mi jedynie mecze Barcelony, której kibicuję od bajtla. Przez to muszę opłacać "jakiś" stream, choć obraz się poprawił, ale rewelki nie ma. Dla Ciebie cała paczka C+ bez BPL to żal, a dla mnie całe Eleven bez Barcy to żal. I gdzie skorzystałem?

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...