Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ubogo?To jest nędza jak za niby Premium za które sie uważają.Najzabawniejsze że gdy nie ma co pokazywać nawet zdecydowali się pokazywać Euroligę w większym wymiarze.

A co mieli pokazać? W olsacie czy Eurosporcie również ubogo...;) Nic się ciekawego nie dzieje. A premium jest choćy NBA czy LM ręcznych. Nie przesadzajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak mają już cokolwiek kupić to niech kupią piłkę, bo to jest premium! ;) Tylko nie za bardzo wiem, co mieli by kupić....

Spoko, kupią znowu jakieś regaty albo golf i będzie OK. Lepiej niech się skupią na utrzymaniu Premier League, bo bez to niej to już będzie bieda ogromna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak mają już cokolwiek kupić to niech kupią piłkę, bo to jest premium! ;) Tylko nie za bardzo wiem, co mieli by kupić....

 

Myślę, że skoro zakupili prawa do krajowego pucharu z Hiszpanii czyli Copa del Rey, to można pomyśleć o takich krajowych pucharach z dwóch innych krajów z których stracili prawa do rozgrywek ligowych tj. włoski TIM Cup (Coppa Italia) na Canal+ oraz francuski Coupe de France na nSport+.​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mieli pokazać? W olsacie czy Eurosporcie również ubogo... ;) Nic się ciekawego nie dzieje. A premium jest choćy NBA czy LM ręcznych. Nie przesadzajmy

W Polsacie to akurat trochę się działo. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów, Liga Mistzyń i Puchar CEV do kompletu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reforma Platiniego zmieniła system troszkę.

Jest sporo dni, gdzie ligi nie grają, ale za to codziennie reprezentacje. To miało na celu by codziennie się rozgrywały mecze a nie 32 spotkania w jednym dniu bo kto to obejrzy?

 

Fajna reforma, więcej meczy, szkoda że C+ nie pokusił się o kupno reprezentacji - kiedyś pokazywał Anglię i Francję na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka  Eleven i C+ jest na dzień dzisiejszy na dość zbliżonym poziomie.Szkoda że cena nie jest zbliżona pierwszy w internecie np.11 zł C+ to zdecydowanie inny przedział cenowy.Oferta sportowa w C+ spada na łeb na szyję jeszcze mam nadzieję że stracą PL ciekawe jak wtedy będą tłumaczyć nadzwyczajność swojej oferty sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...