Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna logika. Pokazują także mecze słabszych drużyn to nie są przez to ofertą premium? Wiem, że cię boli koniec wyżebranych umów za 50 zł ale mam wspaniałą wiadomość: nie musisz za to płacić!

 

A ofertę zweryfikuje rynek bo czasy gospodarki centralnie planowanej się zakończyły.

Edytowane przez janusz951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna logika. Pokazują także mecze słabszych drużyn to nie są przez to ofertą premium? Wiem, że cię boli koniec wyżebranych umów za 50 zł ale mam wspaniałą wiadomość: nie musisz za to płacić!

 

A ofertę zweryfikuje rynek bo czasy gospodarki centralnie planowanej się zakończyły.

 

Zmartwie Cie, ale mecze Levante i Carpi NIE SĄ ofertą premium. Ofertą premium są mecze Barcelony, Realu, Atletico i innych najlepszych ekip z pozostałych lig. Nie muszę płacić? To ku**a gdzie bede oglądał oferte PREMIUM w postaci meczów Barcelony, Realu, Juventusu czy PSG? Na ruskich streamach? Zastanów się trochę. Chodzi tylko o to, że nc+ robi sobie kpiny ludzi i każe dodatkowo płacić za to, co nam zwrócili. Nie można wymagać dodatkowych 15 zł za te marne mecze Levante i Las Palmas albo za włoską koszykówkę. Te prawa byłyby w zwykłym Sportklubie bez dodatkowych opłat, bo to nie jest kontent, za który należą się jakiekolwiek pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwie Cie, ale mecze Levante i Carpi NIE SĄ ofertą premium. Ofertą premium są mecze Barcelony, Realu, Atletico i innych najlepszych ekip z pozostałych lig.

Strasznie dziwne masz argumenty. Eleven nie pokazuje czasem meczów Barcelony? Najlepiej pewnie by było 3 mecze na kolejne bo jak pokażą więcej to nie są ofertą premium? :crazy:

 

Nie muszę płacić? To ku**a gdzie bede oglądał oferte PREMIUM w postaci meczów Barcelony, Realu, Juventusu czy PSG? Na ruskich streamach? Zastanów się trochę.

Ale o czym ty kolego piszesz? To takie złe, że pokazują jakieś mecze na żywo poza najsilniejszymi zespołami :crazy:

 

Nie można wymagać dodatkowych 15 zł za te marne mecze Levante i Las Palmas albo za włoską koszykówkę.

Znowu naginasz rzeczywistość. Zapytam jeszcze raz: to coś złego, że pokazują także mecze słabszych drużyn zamiast powtarzać jakiś mecz po raz 5?

 

Te prawa byłyby w zwykłym Sportklubie bez dodatkowych opłat, bo to nie jest kontent, za który należą się jakiekolwiek pieniądze.

Za Sportklub też trzeba dodatkowo płacić.

 

Ok powiedzmy, że zamówię. Czy powiedzmy jak mi się znudzi i za pół roku będę chciał zrezygnować to mam taką możliwość?

Jak wybierzesz promocyjną cenę to nie. Jeśli będziesz płacił 100% ceny to w każdej chwili będzie można zrezygnować [info z facebooka]

Edytowane przez janusz951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu [beep] na klientów. Najgorsze jest to, że niektórzy tego kompletnie nie widzą.

 

(...)

 

Jeśli to nie jest zwykła kpina i [beep] na klienta to ja nie wiem już jak to nazwać! Po prostu ku**a skandal jakiego w polskiej telewizji chyba jeszcze nie było!

Dlatego spie...przałem stamtąd póki był czas. Nie czekałem nawet na powrót kontentu w postaci 11.

Na mnie nikt bezkarnie nie będzie harał.

Edytowane przez kaeres
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwie Cie, ale mecze Levante i Carpi NIE SĄ ofertą premium. Ofertą premium są mecze Barcelony, Realu, Atletico i innych najlepszych ekip z pozostałych lig. Nie muszę płacić? To ku**a gdzie bede oglądał oferte PREMIUM w postaci meczów Barcelony, Realu, Juventusu czy PSG? Na ruskich streamach? Zastanów się trochę. Chodzi tylko o to, że nc+ robi sobie kpiny ludzi i każe dodatkowo płacić za to, co nam zwrócili. Nie można wymagać dodatkowych 15 zł za te marne mecze Levante i Las Palmas albo za włoską koszykówkę. Te prawa byłyby w zwykłym Sportklubie bez dodatkowych opłat, bo to nie jest kontent, za który należą się jakiekolwiek pieniądze.

Według twojego rozumowania to najlepiej za nic nie płacić wszystko należy się  za darmo:)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maker3 rozumiem ,że dla Ciebie paczka C+ jest pusta,że nawet Polonia 1 jest tuzem.Tylko ciekawie jak taka pusta TV wymogła na bogaczach jakieś ustępstwa?Oczywiście LM czy piłkarska czy piłki ręcznej,LE,ligi polskiej przy dynamicznym rozwoju naszej reprezentacji oraz pozycje filmowe -oczywiście można powiedzieć,że dno bo takie mam poczucie wartości to wobec tego gdzie są te hity wg Ciebie.Czyli wg.modnego cytatu z PIS jest w ruinie.No to gratuluje gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[... ... ...]

 

A paczka Canal+ jest pusta. Filmy? Pół roku przez premierą na C+ latają w internecie. Seriale podobnie. Prawa sportowe? Tylko je tracą. Jak przyjdzie zima to wieczorem nic nie pooglądasz bo liga angielska nie rozgrywa o tej porze wtedy nic a polska ma przerwę. Golfa pewnie też nie będzie.

Edytowane przez tomekb1976
Wycięto. Regulamin II.1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, postoję.

Płacę 109zł za pseudo-premium ofertę; gdy po cichu wycięli mi z oferty ligi zagraniczne, nie dostałem żadnej informacji w tej sprawie. Teraz zaś dumnie ogłaszają że znowu mogę mieć te same ligi, za dodatkową opłatą.

W nc+ naprawdę muszą pracować jakieś mentalne ułomy.

 

I jeżeli ludzie teraz pójdą na ten [beep]izm pod nazwę Eleven, to sami na siebie ukręcą bata. Za chwilę zniknie z nc+ BPL, potem wróci w innej formie, na innym kanale, przy extra opłacie. I tak sobie będą rozbijać ofertę trochę tu, trochę tam, przecież co komu szkodzi...

 

Ja mówię nie, no ale każdy osądzi po swojemu.

 

No i przy zakończeniu umowy zjeżdżam na pakiet minimalny, bez HBO, bez C+. Oferta filmowa nie istnieje, sportowa właśnie przestała istnieć, a reszta ? cóż, do tego czasu z pewnością będzie już wiadomo że BPL też wypada, a że Ekstrakla(...)y nie oglądam to nie mam po co za to płacić.

Edytowane przez ste100
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie temat na to forum.

Zarobiłem już tu kilka ostów za krytykowanie nc+, nie chcę zarobić kolejnych; jeżeli chcesz konkretnie się dowiedzieć o co chodzi to wejdź na fb canal+ sport gdzie jest to w komentarzach bardzo dobrze opisane, tyle że komenty są tam baaaardzo szybko usuwane.

Nc+ odrobiło lekcję i dobrze się przygotowało na ujawnienie tej informacji. Aż człowieka bawi jak widzi na 4/5 różnych forach dosłownie te same wpisy słowo w słowo o radości z "niskiej ceny eleven" i "świetnej oferty" jedynie ze zmienionymi nickami.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nc+ po raz kolejny napluło swoim abonentom w twarz. Tutaj nawet nie chodzi o cenę kanałów Eleven ale o fakt, że przy każdej okazji nc+ stara się wydoić ze swoich abonentów maxa. Ludzie, którzy płacili powiedzmy 100zł/msc teraz aby oglądać to samo muszą zapłacić więcej. Przecież to jest cios poniżej pasa. Cena też moim zdaniem jest wysoka bo 16zł za dwa kanały to gruba przesada. Najbardziej jednak uderza we mnie fakt, że trzeba posiadać paczkę canal+ aby wykupić Eleven. NC+ przegrało przetargi na większość praw sportowych, tym samym oszczędziło sporo kasy a teraz za przyłączenie tych praw które utraciło chce dodatkowej opłaty. Oni dobrze wiedzą, że większość porezygnowałaby z tej paczki canal+ w tym momencie. Mam nadzieję, że jak najwięcej ludzi ich oleje bo to jest jedyna szansa aby zaczęli schodzić ze swoich wymagań. Ja na pewno nie mam zamiaru za to płacić bo czuję się trochę jak taka pani, która pod latarnią stoi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...