Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi wasze posty przypominają bronienie szans BVB za wszelką cenę. Bo przecież to "nasza" drużyna. Oczywiście życzę Piszczkowi gola w finale, ale raczej to będzie gol honorowy. Wiadomo to jest piłka i wszystko się może zdarzyć, jednak dla mnie sytuacja, w której Bayern finału nie wygra będzie dużą niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem na jedynce również się nie popisali, mimo że mecz komentował Laskowski. Tak nieobiektywnego komentarza z jego strony się nie spodziewałem. Mimo że Bayern był lepszy, w zasadzie od początku mecz, to słuchając go i Ulatowskiego miałem wrażenie że na boisku jest tylko Barcelona. Dopiero po pierwszej bramce się troszkę ockneli, ale i tak aż mnie uszy bolały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę że PP będzie pokazywane na canal+ od nowego sezonu. Ma mieć większą rangę, m.in. mecze w weekendy więc powinni tam puszczać mecze a nie na TVN turbo

TVN Turbo i Orange Sport mają prawa do końca sezonu 2013/14 więc nie mogą być na Canal+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sportu w nc+,nie wiem czy pamiętacie że w poniedziałek 6 maja ma być dostępny nowy pakiet "Ekstraklasa" i jestem ciekawy ile będą sobie liczyć za naszą dość marną ligę.Może nie będzie kolejnego strzału w stopę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...