Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@kingofsouth - dopóki Eleven nie wejdzie do CP to niestety mogą z nami zrobić co chcą ;) Czyli zarządzać dodatkowej kasy za Elevena. Jeżeli będą w CP to jak nie będzie darmowy to duża ilość abo zostawi paczkę C+, albo całkiem przerzuci się na CP.

 

Najgorsza opcja to dla nas "wyłączność" eleven w nc+....

Mam nadzieje że się mylę ...

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth - dopóki Eleven nie wejdzie do CP to niestety mogą z nami zrobić co chcą ;) Czyli zarządzać dodatkowej kasy za Elevena. Jeżeli będą w CP to jak nie będzie darmowy to duża ilość abo zostawi paczkę C+, albo całkiem przerzuci się na CP.

 

Mnie pociesza jedno, że na tt Elevena informują, że na player.pl będą dostępni cały czas to przynajmniej tam się wykupi (z numerem z TMobile jeszcze taniej) i to będzie tak opcja ;)

Skoro w najgorszym razie wykupisz Eleven na Playerze TVN to dlaczego nie możesz wykupić tych kanałów w nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k - przyczyna jest bardzo prosta w player.pl wykupienie będzie mnie kosztowało 10 PLN. Natomiast z Canal+ pewnie kanały 11 będą miały podobną cenę, jednak wtedy rezygnuję z paczki C+ (40-50 PLN) i tutaj zaczyna się problem, bo podejrzewam, że cena dla nieposiadających paczki będzie wyższa (20 PLN??) niż w player.pl lub też całkowicie nie będzie to możliwe (wiem komunikat komunikatem, no ale...) :)

I jeszcze inna kwestia ja mam też CP, więc zwiększam sobie CP, a nc+ bez C+ nie jest mi już potrzebna, bo programów z "+" nie oglądam, a resztę mam w CP i to za znacznie niższą cenę....

 

Tak, więc na tt upewniałem się, że 11 bedą dostępni w player.pl cały czas - potwierdzili, więc myślę, że tak będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś mógłby zrobić  podsumowanie co ubyło z paczki C+?Chodzi mi o takie podsumowanie z poprzedniego sezonu i tego.A więc np Ekstraklasa były wszystkie spotkania obecnie brak dwóch i ile to mniej transmisji przez sezon na żywo.Ewentualnie napisze ile było wcześniej transmisji na kolejkę i ile dokładnie jest kolejek w sezonie.Interesuje mnie cała oferta sportowa z poprzedniego sezonu i porównanie do obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem dokładnie ile spotkań z której ligi było transmitowane  na kolejkę lub jaka pula była na cały sezon.Tak samo nie wiem jak dokładnie jest np. w LE i ile w Eurosporcie na wyłączność a ile w C+.Gdybym wszystko dokładnie wiedział to bym się nie prosił i zrobił sobie sam takie porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś mógłby zrobić  podsumowanie co ubyło z paczki C+?Chodzi mi o takie podsumowanie z poprzedniego sezonu i tego.A więc np Ekstraklasa były wszystkie spotkania obecnie brak dwóch i ile to mniej transmisji przez sezon na żywo.Ewentualnie napisze ile było wcześniej transmisji na kolejkę i ile dokładnie jest kolejek w sezonie.Interesuje mnie cała oferta sportowa z poprzedniego sezonu i porównanie do obecnego.

C+ stracił 2 mecze Ekstraklasy, Ligue 1 (1-2 mecze w poprzednim sezonie), Serie A (2-3 mecze w poprzednim sezonie), La Liga (4-5 meczów w poprzednim sezonie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyleciały:

2 mecze ligi polskiej

2 mecze ligi francuskiej (czasami chyba były 3)

2 mecze włoskiej (bo 3ci miał Orange Sport)

3-4 mecze ligi hiszpańskiej (gdzie przeważnie były to 3: Barca, Real, Atletico...)

Połowa spotkań LE (nawet brak jednego meczu polskiej ekipy na kolejkę)

Magazyn Liga+ w starej formie

 

"Doszło"

- LM na wyłączność (ale w zasadzie pula spotkań jest ta sama, nie licząc online)

- Esktraklasa po godzinach (OMG)

 

Bez zmian:

- liga angielska (tutaj jest jakaś pula spotkań, więc będą dawać 4-5 tygodniowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie [beep]enie 3 po 3...nc+ dodało Eleven, więc te wszystkie ligi, a nawet więcej są na pkatformi nc+. Klienci mający Canal+ nie widza żadnej różnicy, a nawet jest lepiej, bo więcej meczów oferuje "jedenastka". Ale oczywiście ci co maja C+ w kablowkach tracą, wiec cena powinna lekko zejść w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak marudzicie?Nie było Eleven było marudzenie , jest tak samo.To prawda Canal+ dał ciała tracąc niektóre prawa.Obecnie w NC+ mamy więcej meczów SerieA ,podobną ilośc Ligi Hiszpańskiej, mniej ligi Francuskiej.Ale ligi przecież sa u nas.Mogliby się dogadać z Evenenami o sublicencje na niektóre mecze ze straconych lig + skróty meczów w Niedzielnym sport+.Było fajnie a tym bardziej ze niektóre osoby oglądają ligę francuską.Ja tam się cieszę z faktu ze mamy NFL :)ciekawe jakie canal+ wyciągnie wnioski po tych porażkach.Mogliby coś kupić lub sie dogadać. Zostaje NBA , F1, NHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piłka nożna na żywo w nc+ (weekend)

 

 PIĄTEK 25.09

 

Wisła Kraków - Korona Kielce 17:45 Eurosport 2

 

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 20:25 C+SPORT 

 

1. FC Köln - FC Ingolstadt 04 20:25 Eurosport 2

  Valencia CF - Granada CF 20:25 Eleven

 

Stade de Reims - LOSC Lille 20:25 Eleven sports   Moreirense FC - FC Porto 21:30 SportKlub   New York Red Bulls - Orlando City SC 01:00 Eurosport 2 

 

 
SOBOTA 26.09 

 

Tottenham Hotspur - Manchester City  13:40 C+SPORT     

 

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 15:10 C+SPORT 2

 

1. FSV Mainz 05 - Bayern Monachium 15:15 Eurosport 2

 

FC Barcelona - UD Las Palmas 16:00 Eleven

 

Cracovia - Ruch Chorzów 17:55 C+SPORT 

 

AS Roma - Carpi FC 18:00 Eleven sports


Real Madryt - Malaga CF 18:15 Eleven
 

Newcastle United - Chelsea FC 18:25 C+SPORT 2 

 

Hamburger SV - FC Schalke 04 18:25 Eurosport 2 

 

Lech Poznań - Górnik Zabrze 20:25 C+SPORT

 

Toronto FC - Chicago Fire 20:25 Eurosport 2

 

Sevilla FC - Rayo Vallecano 20:30 Eleven


SSC Napoli - Juventus FC 20:45 Eleven sports
Boavista FC - Sporting CP 21:45 SportKlub   Montreal Impact - DC United 23:00 Eurosport 2

 

NIEDZIELA 27.09

 

Sporting Gijón - Real Betis 12:00  Eleven

 

Genoa CFC - AC Milan 12:30 Eleven sports

 

Olympique Marsylia - Angers 14:00 Eleven  

Torino FC - US Palermo 15:00 Eleven sports

 

Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 15:10 C+

 

Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin 15:30 Eurosport 2

 

Deportivo La Coruña - RCD Espanyol 16:00 Eleven

 

Watford FC - Crystal Palace16:55C+SPORT 2 

 

Borussia Dortmund - SV Darmstadt  17:30 Eurosport 2

 

Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 17:40 C+ 

 

FC Arouca - CF Os Belenenses 18:00 SportKlub


Getafe CF - Levante 18:15 Eleven

Vitória SC - SC Braga 20:15 SportKlub


Real Sociedad - Athletic Club 20:30 Eleven  

Inter Mediolan - ACF Fiorentina 20:45 Eleven sports

 

Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC 23:00 Eurosport

 
San Jose Earthquakes - Real Salt Lake 01:00 Eurosport

PONIEDZIAEK 28.09   Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 18:00 Eurosport 2  

West Bromwich Albion - Everton FC 20:55 C+SPORT 


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@GoodMen a czy jesteś w stanie za to dodatkowo jeszcze płacić np:10 lub 20 pln?

To żadne marudzenie....

Nie potrzebuje "eleven" wystarczają mi te rozgrywki co "Canal+" posiada ale pytanie jest takie ilu abonentów przedłużyło umowy bo ich zapewniano że liga hiszpańska zostaje w nc+

Różnicą wielką jest zostaje na warunkach jak dotychczas a została dodana po wcześniejszym jej utraceniu i to za kolejne plny......

Sam byłem świadkiem jak jakiś czas temu będąc na bielanach wrocławskich pan dowiedział się po fakcie że nie ma la liga w nc+ i jego słowa na to

"to po co ja przedłużałem umowę" myślisz że jak teraz się dowie że ma dodatkowo płacić będzie szczęśliwy?

Powinno być dla wszystkich bezpłatne do końca umów a potem to niech kosztuje 10 pln..to by było uczciwe ale co ja się tam znam ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak marudzicie?Nie było Eleven było marudzenie , jest tak samo.To prawda Canal+ dał ciała tracąc niektóre prawa.Obecnie w NC+ mamy więcej meczów SerieA ,podobną ilośc Ligi Hiszpańskiej, mniej ligi Francuskiej.Ale ligi przecież sa u nas.Mogliby się dogadać z Evenenami o sublicencje na niektóre mecze ze straconych lig + skróty meczów w Niedzielnym sport+.Było fajnie a tym bardziej ze niektóre osoby oglądają ligę francuską.Ja tam się cieszę z faktu ze mamy NFL :)ciekawe jakie canal+ wyciągnie wnioski po tych porażkach.Mogliby coś kupić lub sie dogadać. Zostaje NBA , F1, NHL.

Ja tam nie marudzę, jestem bardzo zadowolony że w końcu dołączyli eleveny i nie trzeba sie męczyć oglądając to przez streamy w internecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze konsultanci nie maja duzej wiedzy ( sam musialem wytlumaczyc Pani, ze prawa do la ligi kupil Bein, bo nie pamietala nazwy firmy. A przeciez pracuje w tej branzy, powinna sie orientowac)Mniejsza o to, mila Pani powiedziala, ze negocjacje trwaja i nie wiadomo ile bedzie wynosic oplata za kanaly Eleven. Jeszcze powiedziala, ze mozliwe, ze beda darmowe dla abo z c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze NC+ znajdzie jakie rozsądne rozwiazanie dla wkurzonych abonentów Canal+ w NC+ i każdy bedzie zadowolony.Nie było by ok gdy abonenci mający pakiet canal + płacili jakies 20 zł.Ale poczekamy zobaczymy :)

20 raczej sobie nie zawołają. A nawet jeśli, to wystarczy robić wtedy (że tak to ujme) "myk na orange sport w cyfrze+". I wtedy płacisz połowe mniej ;) Gdy większość meczów Ekstraklasy była w Orange Sport to robiłem ten myk przez dobrych kilka miesięcy.

 

Nie oglądałem Sportu+ w niedziele - były skróty hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej? Jestem ciekawy czy wejście 11 do nc+ ma też dodatkowe zalety poza ręczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyleciały:

2 mecze ligi polskiej

2 mecze ligi francuskiej (czasami chyba były 3)

2 mecze włoskiej (bo 3ci miał Orange Sport)

3-4 mecze ligi hiszpańskiej (gdzie przeważnie były to 3: Barca, Real, Atletico...)

Połowa spotkań LE (nawet brak jednego meczu polskiej ekipy na kolejkę)

Magazyn Liga+ w starej formie

 

"Doszło"

- LM na wyłączność (ale w zasadzie pula spotkań jest ta sama, nie licząc online)

- Esktraklasa po godzinach (OMG)

 

Bez zmian:

- liga angielska (tutaj jest jakaś pula spotkań, więc będą dawać 4-5 tygodniowo)

Dzięki jeszcze trzeba dodać brak prawdopodobnie NBA  ale mam ogólnie zarys.

 

To jest takie [beep]enie 3 po 3...nc+ dodało Eleven, więc te wszystkie ligi, a nawet więcej są na pkatformi nc+. Klienci mający Canal+ nie widza żadnej różnicy, a nawet jest lepiej, bo więcej meczów oferuje "jedenastka". Ale oczywiście ci co maja C+ w kablowkach tracą, wiec cena powinna lekko zejść w dół

Chłopie jak Cię czytam to mam wrażenie jakbym rozmawiał z konsultantem NC+.Przecież dostał Pan Eleven tylko że nie potrafią wyjaśnić na jakich warunkach po 15 pażdziernika. Ale skoro jesteś ich prawie adwokatem to proszę wyjaśnij to co dostałem od NC+cyt.Odpowiadając na odwołanie od reklamacji dotyczącej nowej odsłony kanałów CANAL+,zarejestrowane...,uprzejmie informuję,że od 11 maja 2015 roku oferta programów z rodziny Canal+ została wzbogacona o nowe treści filmowe,rozrywkowe i sportowe.Jakie to sa nowe treści które wzbogaciły ofertę C+?Dało Ci coś do myślenia to podsumowanie co zrobili inni?Może Ty lubisz jak ktoś robi z Ciebie nie powiem kogo ja tego nie lubię.Wczoraj jak z konsultantka zacząłem ten temat to biednej aż mi sie żal zrobiło.Początkowo myślała że błyśnie i stwierdziła że Specjalista pisał o tym co było w tamtym czasie jak jej powiedziałem kiedy się pokończyły sezony tych lig i krótkie podsumowanie co stracili i w jakim wymiarze to prawię się zamknęła w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie [beep]enie 3 po 3...nc+ dodało Eleven, więc te wszystkie ligi, a nawet więcej są na pkatformi nc+. Klienci mający Canal+ nie widza żadnej różnicy, a nawet jest lepiej, bo więcej meczów oferuje "jedenastka". Ale oczywiście ci co maja C+ w kablowkach tracą, wiec cena powinna lekko zejść w dół

 

Zgadzam się, że teraz mamy więcej, ale mam obawy co będzie po 15 X ;) Niestety nc+ mając Eleveny w zasadzie samodzielnie jako duży operator może zrobić prawie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...