Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WIESZCZYCKI to jedno wielkie nieporozumienie - facet to typowy "Janusz" nic nie wnosi do programów, wali banałami czy to przy okazji LIGI +Extra czy to przy okazji meczy. A najgorsze jest to, że robią z niego gwiazde stacji...!

 

Twarowski - co sądzisz o zawodniku X

Wiesz co, nie wiem, ale wydaje mi się ze to dobry zawodnik, aczkolwiek, nie chce mówić, że jest perfekcyjny prawda, jest na jakimś takim poziomie - tak to widze, oglądałem kilka jego meczy i wiesz ma mecze dobre i złe jak każdy...! - i tak w kółko z tym jego yyy.

O to właśnie chodzi w dzisiejszej telewizji, gadać byle gadać.

 

Majewski to tragedia, on nawet w seriwisie sportowym się jąka, chociaż ma tekst przed sobą.... Pierwotnie Tuzimek miał być szefem żużla, ale on nie czuł się na siłach. Szkoda, bo na pewno byłby lepszy niż Majewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tych 2 meczy dodal bym jeszcze GP Finlandi na zuzlu (startuje KK z kontuzja nogi wiec jest spore ryzyko, bedzie ciekawie)

 

jednak bez KK. Kontuzja okazała się zbyt poważna. Szkoda... bo z taką formą mógłby nieźle namieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Oklahomę.

 

 

od niedzieli jedziemy [ fani NBA] seryjnie 1 dzień Miami - Indy 2 OKC - Spurs na zmiane ESPN/TNT

 

Miami będą wypoczęci na łatwą serie z Indiana analitycy ESPN stawiają Heat w 5 i będą mieli historycznie najłatwiejszą drogę do finałów bo tegoroczny wschód jest na poziomie ligi ACB

 

natomiast OKC ze SPuRS tutaj to będziemy mieć chyba serie 7 meczy i zamęczona ekipa zagra z Miami i wg mnie jeśli awansuje OKC to Miami zdobywa Three peat a jeśli Spurs to tutaj będzie powtórka z poprzedniego roku jeśli chodzi o wymiane ciosów tyle że zwycięzcą może być już kto inny bo Spurs startuje [ jak awansuje] pierwsze 2 mecze u siebie a format finałów się zmienił nie ma juz 2-3-2 przez co ewentualny game 7 będzie w texasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety nie orientuje sie w tych pakietach

a chcę oglądać głównie żużel na nc + to mam pytanie .

czy wystarczy jak wykupie pakiet comfort +extra (w sumie dla eurosport 2)

czy tez muszę wybrać sport+ ?

chyba że jest jakaś jeszcze inna opcja o której nie wiem

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuje za szybkie odpowiedzi

Jeszcze mam dodatkowe pytanie.miedzy pakietem sport a comfort różnica jest ze w sport dają sport ,family,family2 ,pytam bo ostatnio widziałem SGP żużel na family jak pokazywali,i teraz rozumiem ze tylko na tym kanale GP pokazują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...