Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie się @Artek1008 cieszysz, że Dryła może znów komentować znów mecz piłki nożnej (Dortmund - Zienit). :D

 

Przy okazji co do rozpiski to ciekawa para do Anglii zostanie wysłana, a mianowicie Twarowski i Baszczyński.

 

A no cieszę się i to bardzo :) Mam nadzieję, że nic nie zmienią i tak zostanie :D

 

A co do Twarowski - Baszczyński to może być to dobry duet. Pan Marcin jest strzałem w 10 jako komentator/ekspert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Liga Mistrzów wygląda lepiej na TVP1 HD niż na C+Sport HD. Fanatyk Laboga nie umywa się do Pana Jacka Laskowskiego. Żewłakow też lepszy niż Rudzki. Obraz bardziej wyrazisty w TVP.

 

Od jakiegoś czasu coś jest nie tak z dzwiękiem na C+Sport HD. W porównaniu z innymi kanałami jest jest jakby wyciszony.Nie ma różnicy czy komentarz ze studia czy stadionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się pojawił? Po prostu Edek Durda to jeden z pracowników nc+. Był w siedzibie to i wbił do kabiny komentatorskiej.

 

Co to ma do rzeczy, że kanał Premium? Laboga i Rudzki są w Barcelonie, to nie jest takie proste przesłać dźwięk. Ile razy TVP miało takie sytuacje na Igrzyskach w Soczi. A poza tym w TVP dzisiaj komentatorzy są w Warszawie, nie w stolicy Katalonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to raczej większość komentatorów pracuje, dużo pracy związanej z LM to i siedzą w siedzibie..

 

A Durde wybrali, bo on wszystko komentuje i wszędzie się sprawdza. Nawet w zapowiedziach transmisji, które nagrywa dla Eurosportu2 :D

 

 

Wróciło połączenie z Barceloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co to ma do rzeczy, że kanał Premium? Laboga i Rudzki są w Barcelonie, to nie jest takie proste przesłać dźwięk...

 

Ma dużo do rzeczy, płace - wymagam! To nie jest śmieciowy kanal. Daj spokój, w XXI wieku przesłać dźwięk to nie problem, jeszcze tak skompresowany jak słychać.

 

Komentarz z Barcelony właśnie wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale z prądem np NC+ czy inni operatorzy sobie radzą poprzez upsy i agregaty. Myślę, że podczas realizacji komentarza sportowego można też zadbać o ewentualne łącze zapasowe. To się nazywa profesjonalizm.

Wracając do tematu na szczęście przerwa była krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oczywiście SMOKu musi wsadzić swoje 3 grosze LIG Ę i France FOOTBALL. Przeszkadza każdemu w studiu skończyć zdanie i to ma być szef sportu w c+.

 

Ogólnie jeśli chodzi o jakość fonii komentarza to tak jakby przez butelke było słychać.

 

Przynajmniej Borek będzie siedział cicho bo to on mówił że nc+ nie umie robić ligi mistrzów dla widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oni cały czas tak cicho nadają dźwięk na Canal+ Sport HD, przecież to jest masakra jakaś, trzeba podgłaśniać na pół skali na TV.

Kanał z taką ofertą powinien być nadawany jak najlepiej się da.

 

U innych tak samo jest z tym dźwiękiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dokładnie na odwrót. To właśnie na kanałach Canal+ (wszystkich) i nSport dźwięk jest znacznie głośniejszy niż na innych.

 

Dodam, że wszystkie Canal+ oraz nSport nadają tylko ścieżkę AC3, która jest rozkodowywana przez telewizor (a nie dekoder) i prawdopodobnie to wpływa na taką różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe aby AC3 na Canal+ Sport HD była głośna, mam tuner podłączony do TV i jest tylko na tym kanale zdecydowanie cicho, tak samo jest na kompie, jak włączę ten kanał na DVBViewer.

Dziwne to co piszecie, inne kanały mają prawidłowy dźwięk, tylko ten jeden coś miesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe aby AC3 na Canal+ Sport HD była głośna, mam tuner podłączony do TV i jest tylko na tym kanale zdecydowanie cicho, tak samo jest na kompie, jak włączę ten kanał na DVBViewer.

Dziwne to co piszecie, inne kanały mają prawidłowy dźwięk, tylko ten jeden coś miesza.

 

Tyle że ta fonie Ac3 trzeba jeszcze podać prawidłowo a nie w postaci downmix owszem ac3 jest dużo głośniejsze ale jak masz tv w stereo i nie podajesz tego na zawsze głosniki zew to będzie tylko troszeczke głośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...