Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu zadzwonił do mnie sprzedawca n-ki. Zbadał moje potrzeby. W ich wyniku okazało się, że zależy mi na dostępie do wszystkich meczów Ligi Mistrzów. Zaproponował mi abonament, w któym będę miał nsport i ewentualne dodatkowe programy z pozostałymi meczami. Podpisałem umowę. Do dnia dzisiejszego miałem dostęp do obiecanych meczów. I oto dziś kanał na którym gra Borussia jest dla mnie zakodowany. Właśnie poczułem konsekwencje wprowadzenia nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy powinni być obiektywni w meczach drużyn klubowych. A para komentująca BVB jest tragicznie stronnicza...

Zasada jest taka, że przy każdym meczu naszego narodowego dobra (BVB jakby ktoś nie wiedział) polscy komentatorzy się ośmieszają. Tradycję zapoczątkował Mati Borek na Eurosporcie 2, obecnie nieważne kto komentuje mecze Dortmundu nie daje nadziei nawet na kawałek rzetelnego dziennikarstwa. :twisted:

 

Aha. Warto wspomnieć, że w zespole byłego mistrza Niemiec gra trójka Polaków: Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja i wtedy i dzis bylem wniebowzziety..

co prawda tam byl final a tu dopiero ćwierc ale bedzie sie to pamietac.

 

kometarz -Chalaskiewicz tragedia a Ryczel na poczatku nadrabial wrzaskiem.

gdy strzelil "Lewy" to chyba myslal ze jest w Brazylii albo na ringu bokserskim.

ale tekstem "ci ktorzy wyszli ze stadionu sa kompletnymi idiotami " zyskal w moich oczach,haha

pewno takiego orgazmu juz dlugo nie przezyje,hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się mecz z 1999r Bayern - Manchester w finale LM, wtedy płakałem:) Dzisiaj się cieszę :)

To jeszcze przypomnij sobie "powrót" Widzewa na legii ;)

 

Co do Ryczela, to faktycznie stronniczy, ale przynajmniej tworzy fajną atmosferę i nie zabija meczu jak Kalinowski, Szpakowski i inne dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronniczość Ryczela może być trochę denerwująca ale sam sposób komentowania to taki powiew świeżości przy zblazowanych i osłuchanych już gościach z C+. Komentuje w klimatach południowoamerykańskich i mi się taki styl nawet podoba. :) Wypadałoby tylko aby równie mocno podniecał się po bramkach obu drużyn. No ale jak już ktoś wyżej wspomniał to już taka tendencja ostatnio żeby podniecać się Borussią i podczepiać na siłę pod ich sukcesy. Natomiast głupot facet nie opowiada i błędów merytorycznych też specjalnie nie robi. Jak dla mnie do przyjęcia.

 

Edit: A tekstem "wygolony na szlachcica Łukasz Piszczek" po prostu mnie zabił. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczel... cwaniakowaty jegomość któremu wydaje sie że piłkarskie rozumy pozjadał. Gośc jest tak żenujący ze wczoraj słuchałem z komentarzem niemieckim. A co do miłości do bayernu to nigdy nie zapomnę Rummeniggemu jak powiedział ze nigdy nie zatrudni polskich piłkarzy. I dlatego bayernu nie lubię i nigdy im kibicować nie bedę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kim jest ten cały Ryczel, ale kilka lat z Cyfrą pokazało mi wysoko zawieszoną poprzeczkę jeśli chodzi o jakość komentarzy; wczoraj zaś pokazano mi absolutne dno.

Jestem zdegustowany, bo można lubić BVB ze względu na grających w niej Polaków, ale według tego gościa jesteśmy do tego wręcz zobligowani. To niesmaczne i żenujące.

Wczoraj miałem wrażenie że oglądam BVB TV a nie nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronniczość Ryczela może być trochę denerwująca ale sam sposób komentowania to taki powiew świeżości przy zblazowanych i osłuchanych już gościach z C+. Komentuje w klimatach południowoamerykańskich i mi się taki styl nawet podoba. :) Wypadałoby tylko aby równie mocno podniecał się po bramkach obu drużyn. No ale jak już ktoś wyżej wspomniał to już taka tendencja ostatnio żeby podniecać się Borussią i podczepiać na siłę pod ich sukcesy. Natomiast głupot facet nie opowiada i błędów merytorycznych też specjalnie nie robi. Jak dla mnie do przyjęcia.

 

Edit: A tekstem "wygolony na szlachcica Łukasz Piszczek" po prostu mnie zabił. :lol2:

Zgadzam się w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...