Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twarowski zawsze ten tekst uzywal tuz przed 1 gwizdkiem w spotkania a wiec w trakcie komentowania. Stad moje rozumowanie. Oczywiscie projekt internetowy nie wyklucza komentowania dla jakiejs stacji. Oby tak bylo bo Twarowski to top komentarow pilkarskich w Polsce i zwyczajnie szkoda by tego nie robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP potrzebuje topowych komentatorow pilkarskich, zwlaszcza ze ich ambicja jest pozyskania praw do najlepszej pilki. Szpakowski lada moment emerytura a sam Laskowski to za malo. Eleven raczej odpada ze wzgledu na Miroslawskiego i jego polityke kadrowa a CP bedzie ciezko bo tam gwiazda jest Borek, chociaz calkowicie ich nie skreslam. Tez beda potrzebowac topowych komentatorow do LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mogę sobie wyobrazić, że Twaro prowadzi w TVP magazyn o ekstraklasie. Poza tym mam nadzieję, że w TVP znowu będzie mecz LM. Mecze reprezentacji Polski z komentarzem Twarowskiego- marzenie. Tylko czy odnalazłby się w telewizji publicznej? To jest najważniejsze pytanie. Niemal na 100% wykluczam 11, niewielkie szanse widzę dla Polsatu, bo tam tylko LM. Na pewno chciałbym jak najszybciej usłyszeć Twarowskiego jako komentatora, bo to absolutny TOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon,
Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Narodów - mecze najlepszych Reprezentacji... Na pewno ciekawsza oferta niż ma TVP. A myślę, że zabetonowana redakcja sportowa TVP nie potrzebuje gwiazdki z komercyjnej telewizji, której pewnie najlepsze mecze by musieli oddać do komentowania, żeby pensja Twarowskiego nie szła w błoto... Kiedyś coś Borek mówił w jakimś wywiadzie, że zarabia dużo mniej od czołowych komentatorów Canal+.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarowski: "I obiecuje - będziemy już niedługo zapinać razem pasy"

Jak dla mnie to na 90% oznacza, że Twarowski po okresie karencji będzie komentował mecze. Pytanie gdzie. Faworytem wydaje się TVP.

Identyczne wrażenie odniosłem. Raczej świadomie użył tego zwrotu bo wie ze każdy go z tego kojarzy i w kontekście (jak się mówi szeroko w necie) prowadzenia jakiegokolwiek programu nie ma prawa bytu :)

Jakoś w TVP i Polsat nie wierze... może faktycznie coś wejdzie z buta od nowego sezonu? Coś tam się przebąkuje o Arabach czy dazn

Edit: potwierdził na TT ze będzie to tv, czyli na bank wróci do komentowania. Może jednak MS? :D

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Lucius wie lepiej niz sam Twarowski? Haha no nieźle. Sam Twaro w tym filmiku na Twitterze potwierdził, ze pół roku znika z anteny, ale wróci. Nie siej kolejnych bzdur kolego @myster.

 

A te domysły, kto gdzie i dlaczego. Poczekajmy. Na pewno się wszystkiego dowiemy niedługo. Jakby nie skończył to będzie super.

Jego komentarz byl niesztampowy i luzem i merytoryka idealnie pasowal do Eleven. Porównanie transferu Downinga słynne, ze myśleli iz kupuja słoneczniki van Gogha a to tylko kalendarz Zrembu to klasyka :D to jest matko boska w ogóle niepojęte!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku to jak nic MŚ wypadają... bo co innego może komentować na koniec sezonu? Może faktycznie dogadał się na jedną imprezę z tvp. Ciekawe co potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo pół roku wspomniał o przerwie (więc pewnie karencja od nc+) i ludzie po prostu dywagują że może MŚ, a może Polsat z LM... na pewno nie jest tak że wróci za rok, bo skoro jasno dał do zrozumienia, że wraca do komentowania to są tylko 2 opcje: albo MŚ albo nowy sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...