Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boks na żywo zawsze i wszędzie [ oprócz gal w salkach do bilarda ] ale jednak nie kosztem nawet retransmitowanego meczu PL z udziałem drużyny mającej rzesze fanów.

Mówię tu o The Blues i ich meczu na wyjeździe ze Stoke.

Oczywisty wybór bo City - CP  przynajmniej wskazuje na bardzo jednostronne klepanie.

C+ Now jak mniemam będzie zapełniony skoro nie ma retransmisji.

 

PS

Całe szczęście, że WBA nie gra o 16,00 bo wtedy ani kibice MU, City, Chelsea czy jakiegokolwiek innego klubu nie zobaczyliby meczu nawet w retransmisji no chyba że kosztem boksu, ale jak widać na dzisiejszym przykładzie też nie.

 

Swoją drogą nigdy nie rozumiałem wybierających mecze PL [ Pewnie Twaro + ? ] którzy uważają, ze kibic powiedzmy każdego klubu z top 6 musi oglądać mecz WBA tylko dlatego, że gra tam Krychowiak.

Chyba się nie pomylę jak stwierdzę, że każdy z w.w kibiców ma daleko w 4 literach oglądanie WBA z Krychowiakiem w składzie kiedy gra ich ulubiona drużyna.

Ale cóż redakcja C+ wie lepiej.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boks na żywo zawsze i wszędzie [ oprócz gal w salkach do bilarda ] ale jednak nie kosztem nawet retransmitowanego meczu PL z udziałem drużyny mającej rzesze fanów.

Mówię tu o The Blues i ich meczu na wyjeździe ze Stoke.

Oczywisty wybór bo City - CP przynajmniej wskazuje na bardzo jednostronne klepanie.

C+ Now jak mniemam będzie zapełniony skoro nie ma retransmisji.

 

PS

Całe szczęście, że WBA nie gra o 16,00 bo wtedy ani kibice MU, City, Chelsea czy jakiegokolwiek innego klubu nie zobaczyliby meczu nawet w retransmisji no chyba że kosztem boksu, ale jak widać na dzisiejszym przykładzie też nie.

 

Swoją drogą nigdy nie rozumiałem wybierających mecze PL [ Pewnie Twaro + ? ] którzy uważają, ze kibic powiedzmy każdego klubu z top 6 musi oglądać mecz WBA tylko dlatego, że gra tam Krychowiak.

Chyba się nie pomylę jak stwierdzę, że każdy z w.w kibiców ma daleko w 4 literach oglądanie WBA z Krychowiakiem w składzie kiedy gra ich ulubiona drużyna.

Ale cóż redakcja C+ wie lepiej.

Twierdzisz, że działają na swoją niekorzyść? Znają wyniki oglądalności i nie wybierają meczów według swoich upodobań :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boks na żywo zawsze i wszędzie [ oprócz gal w salkach do bilarda ] ale jednak nie kosztem nawet retransmitowanego meczu PL z udziałem drużyny mającej rzesze fanów.

Mówię tu o The Blues i ich meczu na wyjeździe ze Stoke.

Oczywisty wybór bo City - CP przynajmniej wskazuje na bardzo jednostronne klepanie.

C+ Now jak mniemam będzie zapełniony skoro nie ma retransmisji.

 

Nie jest zapełniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek 1008

Mylisz sie chłopie.

Ludzie którzy wybrali i płaca ciężkie pieniądze za Canal+ dla LA nie wywalają swojej kasy dla Hull czy Swansea czy obecnie WBA tylko dla United ,City Chelsea Liverpolu czy Arsenalu w zależności komu się kibicuje.

Guzik ludzi obchodzi jakieś WBA czy inne Hull City.

Dajcie parę razy WBA zamiast City czy United az Ci co za ten C+ płacą dają sobie spokój bo nie mogą oglądać tego za co głównie płacą.

A wy sobie potem oglądajcie słupki oglądalności ale z pustka w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyllko te słupki oglądalności tworzą abonenci, którzy płacą. Dramatyzujecie, przecież starają się pokazywać spotkania wszystkich czołowych ekip, zdaje się,że kiedyś mecz WBA był jedynie w retransmisji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o co Wy w końcu macie pretensje do C+ ? Że nie pokazują dzisiaj w retransmisji żadnego meczu PL czy, że pokazują mecze WBA ? :D

Ja napisałem z myślą o braku retransmisji kosztem boksu [ okazuje się, że jest miejsce ] jedynie PS było o WBA.

A do @Ezequiela czy @Artka to nie raz już był wybierany mecz z 16,00 gdzie grał Fabiański lub Boruc kosztem meczów topowych zespołów więc nie piszcie że jest OK, bo nie jest.

Szczególnie na początku ich karier na wyspach.

@Artek1008

Bardzo chciałbym zobaczyć te słupki oglądalności mówiące o tym, że mecz WBA z Krychowiakiem będzie miał lepszą oglądalność niż mecz topowego zespołu.

Mam nadzieję, że ironizujesz. :wink:

 

Co do pana Gutka to tragedia. Jak ma on zostać na stałe jako komentator PL to tylko siąść i płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie porównuj początków obu panów.

I dla twojej wiedzy bo nie wyraziłem się zbyt jasno jak widzę to mi biega jedynie o sposób komentowania a mianowicie głos.

Nie podważam wiedzy [ wręcz przeciwnie ], ale takim usypiającym głosem to się nawet szachów nie komentuje.

Jak to ma byc nowy komentator najszybszej ligi to tylko współczuję jej fanom w tym i sobie.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Cafe Futbol, i stwierdzam że po angażu Pana Tomasza Hajty, oraz Pana Mateusza Borka do każdego odcinka programu, to L+E stała się najgorszym magazynem spośród Misji Futbol, Cafe i L+E. Byli najlepsi, a są najgorsi. No ale mają klakierów na trybunach. A dzisiaj w L+E przewiduję, że najgorszego sędziego będą określać najlepszym.

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...