Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obchodzi mnie czy chcą czy nie chcą, dla mnie ważne ze ja chcę. Strata C+ w takim razie. Dobrze ze za rok Polsat przejmuje LM. Oni nie będą cyrkow robic z wyborami CZWARTEGO meczu z ośmiu!!! Tylko dadzą wszystkie osiem dla widza! Coś czego C+ nie pojmuje i daje ochłapy z każdego tortu jaki posiada.

Za takie coś to ja dziękuję.

Żadna La Liga czy Serie A nie dla C+. Nie potrafią zapewnić ilości przy LM to i przy ligach będzie ochlap. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg komunikatów medialnych z zeszłego tygodnia Panowie Smokowski i Twarowski "odchodzą w listopadzie", więc jeśli ich pracodawca dał im 3 miesiące wypowiedzenia, ale bez obowiązku świadczenia pracy to może się okazać, że już na wizję i przed mikrofon nie wrócą :)

Andrzej Twarowski na pewno komentuje mecz w sobotę, więc wrócą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tego otwartego głosowania, wiem że to łatwiejsze, ale też łatwiejsze na manipulacje. Czy wybórr meczu dodatkowego powinien być sprawą dla abonentów nc+?

Problem w takim wypadku jest taki, że oglądając w aplikacji, lub poprzez stronę, nie można oglądać transmisji z wszystkich meczów...

A wiadomo ile głosów zostało oddanych ogólnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Problem w takim wypadku jest taki, że oglądając w aplikacji, lub poprzez stronę, nie można oglądać transmisji z wszystkich meczów...

 

Canal+Sport Online oraz NC+GO i sprawa załatwiona. Nie rozumiem w czym problem. :P

W aplikacji NC+GO jest od jakiegoś czasu Canal+Now. Teraz Canal+Sport Online można wykorzystać bardziej.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP&Silva jest tylko konsultantem, zwycięzcę przetargu dalej wybiera sama Ekstraklasa.

 

Czytałem również, że MP&Silva zobowiązał się sprzedać prawa za określoną kwotę. Była ona wyższa od tej którą ostatecznie zapłacił NC+ - nie było wtedy wyboru. Żaden inny nadawca nie wchodził w grę.  Tym razem mogą nie odpuścić. Jest Eleven, (jest większy zasięg) więc może dojść do poważnej rewolucji w zmianach praw.

Sytuację moim zdaniem ratuje paradoksalnie fakt przegranych przez NC plus negocjacji o LM - pieniądze z tego celu mogą pójść na zwiększoną cenę za Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea-Karabach, fani The Blues musieli mieć chyba jakąś zorganizowaną akcję klikania, wybór fatalny. ;)

Kilka grup facebookowych, na każdej po kilka tysięcy osób, kilka stron internetowych, ktoś wrzucił informację o głosowaniu i jakoś to poszło :)

Inna sprawa, że moim zdaniem mecz Roma vs Atletico powinien być wyborem numer 3, zamiast meczu United.

 

Wiadomo już, jaki mecz pokaże C+ w sobote o 16? Leicester vs Chelsea czy Everton vs Tottenham?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka grup facebookowych, na każdej po kilka tysięcy osób, kilka stron internetowych, ktoś wrzucił informację o głosowaniu i jakoś to poszło :)

Inna sprawa, że moim zdaniem mecz Roma vs Atletico powinien być wyborem numer 3, zamiast meczu United.

 

Wiadomo już, jaki mecz pokaże C+ w sobote o 16? Leicester vs Chelsea czy Everton vs Tottenham?

Zamiast meczu United?

 

Taa na bank, trzeci najbardziej klub medialny na świecie. Mający ogromny potencjał i moc do wygrania LM oraz rzesze fanów w Polsce. Także ich mecze to obowiązek do pokazania. Cos jak mecze Realu i Barcelony których zawsze pokazują. Więc United zawsze też musi byc pokazane. Proste ;)

Eee brak meczu Evertonu z Tottenham??!! To są jaja, najciekawsze spotkanie tej serii gier! Typowe C+. Nie potrafią pokazać tego co trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to pasuje akurat. Leicester u siebie zawsze groźne i graja z mistrzem. Drugi mecz na papierze wyglada lepiej ale Everton na razie nie porywa a Tottki z kolei graja dramatycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast meczu United?

 

Taa na bank, trzeci najbardziej klub medialny na świecie. Mający ogromny potencjał i moc do wygrania LM oraz rzesze fanów w Polsce. Także ich mecze to obowiązek do pokazania. Cos jak mecze Realu i Barcelony których zawsze pokazują. Więc United zawsze też musi byc pokazane. Proste ;)

Eee brak meczu Evertonu z Tottenham??!! To są jaja, najciekawsze spotkanie tej serii gier! Typowe C+. Nie potrafią pokazać tego co trzeba...

Idąc Twoim tokiem medialności, mocy do wygrania PL i rzeszy fanów to wybór meczu jak najbardziej trafiony przez C+, bo chyba Chelsea wygrywa z Tottenhamem/Evertonem pod każdym względem. Trochę więcej obiektywizmu  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Twarowski na pewno komentuje mecz w sobotę, więc wrócą ;)

Wiem o Twarowskim od kilku dni (potwierdził to Rudzki), tak samo jak o L+E, na którą Twarowski sam zapraszał. Mnie chodziło o to, że komunikaty medialne były nieprecyzyjne i mówiły o tym, że "pracują do listopada", co potem potwierdziła rzeczniczka nc+ Smaszcz-Kurzajewska, jednocześnie stwierdzając, że jeszcze teraz nie odchodzą. I to jest ciekawe dlatego, że:

- do końca Ekstraklasy w tym roku zostaną jeszcze 4 kolejki, więc nagle się chłopaki pożegnają w ostatniej listopadowej L+E (albo i nie) i w następnym tygodniu ich już w firmie nie będzie?

- pracują do listopada i dopiero od tego terminu mają 3 miechy wypowiedzenia (do lutego) - wtedy kończą Ekstraklasę normalnie, a znikają w jej przerwie, a na wiosnę nowy skład L+E.

Niby sprawa mało ważna, ale ostatecznie pokazującą, że mało kto w tej firmie spodziewał się takiej ich decyzji. O wadze niech też świadczy fakt, że poszedł oficjalny komunikat z nc+, co też ma swoją wymowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o Twarowskim od kilku dni (potwierdził to Rudzki), tak samo jak o L+E, na którą Twarowski sam zapraszał. Mnie chodziło o to, że komunikaty medialne były nieprecyzyjne i mówiły o tym, że "pracują do listopada", co potem potwierdziła rzeczniczka nc+ Smaszcz-Kurzajewska, jednocześnie stwierdzając, że jeszcze teraz nie odchodzą. I to jest ciekawe dlatego, że:

- do końca Ekstraklasy w tym roku zostaną jeszcze 4 kolejki, więc nagle się chłopaki pożegnają w ostatniej listopadowej L+E (albo i nie) i w następnym tygodniu ich już w firmie nie będzie?

- pracują do listopada i dopiero od tego terminu mają 3 miechy wypowiedzenia (do lutego) - wtedy kończą Ekstraklasę normalnie, a znikają w jej przerwie, a na wiosnę nowy skład L+E.

Niby sprawa mało ważna, ale ostatecznie pokazującą, że mało kto w tej firmie spodziewał się takiej ich decyzji. O wadze niech też świadczy fakt, że poszedł oficjalny komunikat z nc+, co też ma swoją wymowę.

Jeśli maja faktycznie umowę o pracę to wszystko się zgadza. Wypowiedzenie w sierpniu i 3 m-ce od końca miesiąca to do końca listopada.

 

Jednak moim zdaniem to oni chyba na jakiś kontraktach siedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo normalnie to powinny być oba mecze w TV, powiedzmy sobie szczerze. No ale tak kalendarz ułożony ze w niedzielę słabsze mecze są ze względu na LM w next tygodniu.

 

Ale już co przemawiało za C+, że taki mecz do retransmisji wybrali?

No jak to co? A kto będzie grać w West Bromie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo normalnie to powinny być oba mecze w TV, powiedzmy sobie szczerze. No ale tak kalendarz ułożony ze w niedzielę słabsze mecze są ze względu na LM w next tygodniu.

 

Ale już co przemawiało za C+, że taki mecz do retransmisji wybrali?

 

Przemawiało to, że gra tam niejaki Grzegorz Krychowiak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się tak co sezon. Spowodowane jest tym, że wszystkie drużyny grające w LM w czasie ustalania godzin nie wiedzą kiedy zagrają mecz, czy we wtorek czy w środę. Dlatego z góry grają w sobotę, żeby 2 tygodnie przed kolejką nie zmieniać terminów. To samo tyczy się kolejek 6, 8, 10 i 12. Wszystkie drużyny z LM grają w sobotę. Na grudzień nie ma jeszcze dokładnych godzin, więc prawdopodobnie te drużyny co zagrają w ostatniej koljece LM w środę, rozegrają swoje mecze ligowe w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...