Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś tam miał ale to było dawno temu jeszcze wtedy byłem ich abonentem.A Kmita twierdził że LM jest za droga i te pieniądze są nie do odzyskania.I nie będą brać w tym udziału.Jak widać znowu co inne mówi a co innego myśli lub robi.Na dzień dzisiejszy te rozgrywki jeszcze przez jakiś czas są w NC+.I w najbliższym czasie nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cohade daj spokój CP nie stać na LM, może inaczej nie stać ich aby pokazywać ją w PS, to się nie zwróci. Kolejna umowa będzie pewnie oscylowała w okolicach 80mln Euro. Z drugiej strony nc+ raczej nie może odpuścić tego bo to jest jedna z 3 rzeczy które cieszą się największą popularnością. Prędzej bym się spodziewał, że mogą kupić na spółkę a przecież ESA mieli już razem, co na pewno byłoby dobre bo w TV byłby wszystkie mecze grupowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jeszcze wracając do tematu praw LM. Myślę, że nc+ będzie miało niezwykle ciężko. Polsat i Eleven będą chciały pewnie powalczyć w tym przetargu za wszelką cenę. C+ jak dla mnie musi zrobić wszystko, żeby obecne prawa utrzymać. Jak stracą LM to z poważnej piłki w zasadzie zostanie im BPL, a to już będzie totalna katastrofa dla ich sportowych kanałów.

 

 

Dla wszystkich było by lepiej gdyby wyłączność stracili na rzecz TVP.

 

A Kmita na kilka miesięcy przed ogłoszeniem, że LM w nc+ zapowiadał, że nie biorą udziału w przetargu na LM bo nie zamierzają brać udziału w szaleństwie bo nie byli by w stanie zamortyzować nawet połowy tej kwoty. I to powiedział na kilka miesięcy przed wygraną nc+. A zatem Polsat nie jest żadnym zagrożeniem bo nawet nie biorą udziału.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest do końca tak że w Polsacie będa najgorsze mecze dnia. Czasami jest tak, że trudno wybrać taki najlepszy np. 13 czy 17 czerwca. Z dwa trzy razy zdarzy się że na Polsacie będzie najlepszy mecz dnia.

Zresztą jeśli ktoś jest zapalonym fanem Euro16, a nie będzie oglądał meczów o 15 to chyba jednak aż taki fanatyczny nie jest.

Nadal się zastanawiam ile z tych 99zł zarobi nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O czym Ty mówisz? Mam zamiar oglądać wszystkie mecze, ale na godz.15 nie pozwala praca. Raz-dwa mogę zwolnić się szybciej z roboty, ale trudno, żebym codziennie wychodził 2 godz. wcześniej. Trochę słabo by to wyglądało. Pozostanie nagrywarka i na przykład I połowę meczu z 15 zobaczę w godz. 17-17.45, a drugą po zakończeniu meczu z 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw ile osób kupi te kanały w nc+. Osobiście wielkiego sukcesu im nie wróżę, decydująca faza będzie w 100% na Polsacie i TVP, mecze Polaków to samo, reszte można oglądnąć u Niemców. Przy siatkówce tego nie było, tak miałeś wybór albo płacisz i oglądasz wszystko albo nie oglądniesz nic. No i nie oszukujmy się, większa część tych, którzy kupią te kanały to z pewnością różnego rodzaju bary, kluby itp. 

 

 

Zresztą jeśli ktoś jest zapalonym fanem Euro16, a nie będzie oglądał meczów o 15 to chyba jednak aż taki fanatyczny nie jest.

Nadal się zastanawiam ile z tych 99zł zarobi nc+

Czyli jak nie oglądne kilku meczów Euro bo będę w tym czasie w pracy to znaczy że nie jestem kibicem? Pracuje na nocną zmianę, bo tylko na to pozwalają mi studia więc jeśli nie oglądne jakiegoś szlagieru o 21 to znaczy że żaden ze mnie fan, piękna logika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Pakiet Euro za 99 zł mogą wykupić tylko osoby prywatne, umowy w ofercie dla pubów mają zablokowaną możliwość zamówienia tej opcji. Licencję publiczną można nabyć wyłącznie bezpośrednio od Polsatu http://icyfrowypolsat.pl/sprzedaz-zezwolen-na-publiczne-odtwarzanie-uefa-euro-2016-informacja-operatora/

 

 

Jestem bardzo ciekaw ile osób kupi te kanały w nc+. Osobiście wielkiego sukcesu im nie wróżę, decydująca faza będzie w 100% na Polsacie i TVP, mecze Polaków to samo, reszte można oglądnąć u Niemców. Przy siatkówce tego nie było, tak miałeś wybór albo płacisz i oglądasz wszystko albo nie oglądniesz nic. No i nie oszukujmy się, większa część tych, którzy kupią te kanały to z pewnością różnego rodzaju bary, kluby itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest do końca tak że w Polsacie będa najgorsze mecze dnia. Czasami jest tak, że trudno wybrać taki najlepszy np. 13 czy 17 czerwca. Z dwa trzy razy zdarzy się że na Polsacie będzie najlepszy mecz dnia.

Zresztą jeśli ktoś jest zapalonym fanem Euro16, a nie będzie oglądał meczów o 15 to chyba jednak aż taki fanatyczny nie jest.

Nadal się zastanawiam ile z tych 99zł zarobi nc+

No jak nie ?

 

Ok, wezmy pod lupę ramówkę.

 

13.06 Odkodowany mecz w porze obiadowej kiedy zazwyczaj ludzie pracują Hiszpania - Czechy a wieczorny hit  Włochy - Belgia zakodowany.

14.06 Odkodowany mecz Austria - Węgry a potem wieczorem Portugalczycy zakodowani.

15.06 Odkodowany mecz w porze obiadowej, pracującej Rosja - Słowacja a wieczorny mecz Francuzów kodowany.

16.06 Ok Polacy grają i to jest hit (powiedzmy )

17. 06 Odkodowany Włochy- Szwecja pora pracująca. A wieczorem Hiszpania - Turcja zakodowani 

 

A dlaczego akurat te dni bierzesz pod lupę ?

Wezmy pierwszy pełny dzień meczowy

11.06 Popatrzymy na Szwajcarów z Albanią a wieczorem na Anglików z Rosją już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Euro za 99 zł mogą wykupić tylko osoby prywatne, umowy w ofercie dla pubów mają zablokowaną możliwość zamówienia tej opcji. Licencję publiczną można nabyć wyłącznie bezpośrednio od Polsatu http://icyfrowypolsat.pl/sprzedaz-zezwolen-na-publiczne-odtwarzanie-uefa-euro-2016-informacja-operatora/

Ja o tym doskonale wiem, jednak nie oszukujmy się, wiele klubów i pubów szczególnie w mniejszych miasteczkach nie przestrzega tego, biorą dekoder na siebie i puszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy z jedną z najsłabszych kadr w historii!

Francja z Albanią? To nie jest hit dnia, chyba że dla samej Francji.

Ja nie wybrałem tych dni.

A dlaczego manipulacyjnie nie podałeś"

20.06 Rosja - Walia zamiast Słowacja - Anglia. Fakt że Anglia jest popularniejsza, ale ten pierwszy ciekawszy.

Tak samo może być Belgia - Irlandia. Z góry zakładasz że te mecze hitowe będą najlepsze, a dobrze wszyscy wiedzą że hit to często mecze jednostronne, słabe bez emocji. Wszystko zweryfikuje boisko.

 

A dwa sprawa nie tyczy się tego co pokazuje Polsat, ale żę pokazuje. Co ma obchodzi pora obiadowa? To raczej ślij pretensje do UEFY na takie godziny.

Dla polsatu godziny lajtowe, w przerwie 15.50 lub 18.50 mają Informacje. Więc na skrócie dadzą i wszystko się zgadza.

Patrząc na to, że i tak mecze mają w PPV (bo tak to traktuję), to i tak trzeba się cieszy z tej wersji ''podstawowej'' na antenie głównej.

No i dobrze, bo Borek > Szpakowski bez cienia wątpliwośći.

 

 

 

To tak jakby narzekać że na nSport+ są gorsze mecze LM niż na Canal+. Ale po coś się za tego C+ płaci. Raz się trafi teoretycznie lepszy mecz, a innym razem gorszy.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie z tą LM, tak jak pisałem wcześniej. Mam nadzieję, że się jakoś dogadaja i będzie coś dla ludzi nie płacacych odkodowane. Wiadomo, że Eleven jest dużo grozniejszy dla nc+, ale Polsatu w ostatecznosci nie można wykluczyć. Nie mam oczywiście na myśli wyłączności tylko dla nich. Mi to szczerze obojętne gdzie to będzie. Szkoda będzie mi najwyżej dziennikarzy niektórych z C+, jakby mieli kolejne pilkarskie prawa stracić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz się to nie jest obojętne gdzie będzie LM, to jest bardzo istotne. Problem z LM jest taki, że w fazie grupowej jest 8 meczy o tej samej porze, C+ pokazuje absolutne minimum czyli 4 mecze na żywo + multiligę czyli mówimy o 5 antenach.  Te rozgrywki są znacznie trudniejsze niż ligi krajowe do pokazywanie bo są pokazywane o tej samej porze a nie są rozbite na kilka różnych godzin jednego .

 

Tak naprawdę tylko platformy są w stanie spełnić te oczekiwania klientów ba, większość w tym ja domaga się wszystkich 8 meczów w TV, Eleven ma 2 anteny ( ma być 3) + internet to stanowczo za mało, Eurosport to samo. 2 anteny + internet to za mało, tvp tak samo . Więc jednak dla kibiców dobre rozwiązanie jest jedno NC+/CP +x . 

 

4 mecz NC+ , 3 mecze Eleven + 1 mecz TVP czy 5 mecz NC+ + 2 EuroSport + 1 TVP  czy 5 meczy NC+ , 3 CP . Oczywiście wszędzie będzie inny mecz.

 

Inne rozwiązanie z punktu widzenia kibica jest bez sensu i UEFA w przypadku LM też na to patrzy bo to zarabia kasę. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...