Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Artek1008 z tego co wiem, co mi się obiło o uszy to Canal+ próbował ściągnąć do siebie na stałe Żewłakowa, ale ten wybrał posadę w TVP.

Podobno presja ściągnięcia Żewłakowa do Canal+ była maksymalna i wszyscy go chcieli w Canal+ w roli eksperta i to na stałe.

 

On mi w TVP nie pasuje, bo tam panuje inny styl narracji, ale do Canal+ Sport, do Liga+Extra lub nawet do komentowania nadawałby się w 200%. Szkoda, że nie wybrał oferty od Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o jednym Żewłakow pracuje w Legii i mam dużo obowiązków jako scout które wiążą się z wyjazdami. Praca w C+ to jest każdy weekend + co drugi tydzień średnio co na pewno by kolidowało. Więc tu nie chodzi o żądną kasę czy jakaś reprezentacje a meczy w TVP jest tyle, że po prostu jest w stanie bez problemu połączyć te oba zajęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nowych ekspertów. Wrzuciłbym tylko z powrotem przedstawicieli prasy: Rudzki, Bugajski a już najlepiej Zarzeczny! i będzie ok. Ekspertów czy piłkarzy mają dobrych: Węgrzyn i Baszczu mistrzostwo. Jednak za dużo słabych komentatorów - odświeżenie o 50% by pomogło ;)

 

 

Co do tabelek to faktycznie we wtorek ich nie widziałem wczoraj tak, ale nie patrzyłem uważnie, więc sorka....Swoją drogą to powinny być też po każdym GOLU ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o jednym Żewłakow pracuje w Legii i mam dużo obowiązków jako scout które wiążą się z wyjazdami. Praca w C+ to jest każdy weekend + co drugi tydzień średnio co na pewno by kolidowało. Więc tu nie chodzi o żądną kasę czy jakaś reprezentacje a meczy w TVP jest tyle, że po prostu jest w stanie bez problemu połączyć te oba zajęcia. 

A Ty chyba zapomniałeś, że jest dwóch Żewłakowów :P Jeden (Michał) faktycznie pracuje w Legii, ale tutaj mowa o drugim - Marcinie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty chyba zapomniałeś, że jest dwóch Żewłakowów :P Jeden (Michał) faktycznie pracuje w Legii, ale tutaj mowa o drugim - Marcinie.

Jeśli masz pisać głupoty to wcale nie pisz. Obaj pracują w Legii. Marcin jest scout-em  a Michał dyrektora sportowym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów C+ ma jeden mecz polskiej grupy, a Eurosport z kolei ma trzy spotkania. To są naprawdę jakieś jaja. Ponadto Eurosport nie pokazuje meczu Fiorentiny :D Hah, ja mam Eurosport Player. ale moim zdaniem to są żarty z widza.....

Myślałem, że oni kupili to 50/50, ale poza ilością spotkań są ważniejsze i mniej ważne spotkania, a tymczasem Eurosport ma 75%.....i jeszcze meczu nie pokazuje...Pewnie w kolejnej multilidze, nie będzie ani wyniku Lecha, ani Violi, czyli komuś bez Eurosport Player mecz Fiorentiny pozostanie śledzić na stronie z wynikami.....

 

Ponadto nie mogę zrozumieć dlaczego oni nie pokazują chociaż wyniku meczu Mid-Brugia w multilidze, czy podczas transmisji meczu z Napoli....chyba tego im umowa nie zabrania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czytałem na innym forum iż   ponoć  w połowie 2016   Sport Klub  jak i ZEST  mają zniknąć  z oferty NC+. A na stronie Polsatu   było podane iż ani Eleven ani Sport Klub oraz TopKids nie zostaną dołączenie do CP.  NA Eleveny w w Polsacie i  o ile   to wg mnie moim zdaniem nie wcześniej jak nowy sezon  F1  czyli marzec 2016. A co do SportKlubu        to ja jeszcze to mam i długo będe  mieć  ale jak to zobaczyłem   jaki tam jest dźwięk  to jest jakaś tragedia.

Ciekawie więc jaką oferte będzie mieć ManPack  jak znikną te 2 kanały. Tutaj ktoś gdzieś pisał iż SportKlub jest na wymarciu . Tylko czemu w Serbii te kanały są w HD no ale inne prawa inny rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven i CP ? Jasne, żeby Polsaty Sport straciły widzów i wpływy z reklam, a z czasem swoje prawa....nie sądzę, że kiedykolwiek ich wpuszczą ;) 

 

Sportklub może znikać, oni już nic wartościowego nie mają....ponadto piksele. Z kolei ZEST to program, gdzie powtórka goni powtórkę....więc też mogą odpaść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na Elevenach w CP to najbardziej stratne byłoby nC+. Myślę, że jak już to daliby Eleveny w pakiecie sportowym za 59zł, a więc znacznie taniej niż w nC+. Dodając do tego 2 mecze e-klasy w Eurosporcie i Ligę Mistrzów w ZDF czy jakimś innym FTA to pewnie niektórzy z abonentów mogliby zmienić barwy, szczególnie jeśli nie są fanatykami polskiej ligi i oglądają ją sporadycznie.

 

Swoją drogą martwi mnie brak jakichkolwiek prezentów świątecznych ze strony nC+. W 2 pokoju mam właśnie Polsat i dostałem miesięczne okienko na ponad 20 kanałów a tutaj kompletnie nic...

Edytowane przez barcabarcelona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ pobiera  hajs z Eleven by sobie zwrócili  za straty związane z ligami.   Tylko w Nc+ tak jest ale chce wiedzieć  ile tyś abo ma Eleven.

 

W Polsacie nie maja już F1  a są tacy co nieinteresuje ich sport  związany z piłka i lubią tylko sportowy motorowe  . Do marca daleko i Polsat będzie chciał stracić klientów tych co lublią F1? :)

Na tym forum są jednak tacy co zamiast Eleven poszli w kartki  Czeskie i Słowackie gdzie też są transmisje ligi mistrzów i La ligi.

Prezenty od Nc+ dostałeś  w postawci utraty lig   i podwyżek :D  .Ciekawe jak oni mają zamiar zatrzymać HBO w swojej ofercie  skoro tutaj widzę 6 msc free a potem 25zł się pytam za co. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów C+ ma jeden mecz polskiej grupy, a Eurosport z kolei ma trzy spotkania. To są naprawdę jakieś jaja. Ponadto Eurosport nie pokazuje meczu Fiorentiny :D Hah, ja mam Eurosport Player. ale moim zdaniem to są żarty z widza.....

Myślałem, że oni kupili to 50/50, ale poza ilością spotkań są ważniejsze i mniej ważne spotkania, a tymczasem Eurosport ma 75%.....i jeszcze meczu nie pokazuje...Pewnie w kolejnej multilidze, nie będzie ani wyniku Lecha, ani Violi, czyli komuś bez Eurosport Player mecz Fiorentiny pozostanie śledzić na stronie z wynikami.....

 

Ponadto nie mogę zrozumieć dlaczego oni nie pokazują chociaż wyniku meczu Mid-Brugia w multilidze, czy podczas transmisji meczu z Napoli....chyba tego im umowa nie zabrania ?

Masz rację, ale patrząc na to inaczej wolę oglądać jakikolwiek mecz na nc+ , niż tak jak było wczoraj na TVP 2 z jakością - lata 90 i ten komentarz szpaka........ kończ waść i na zasłużoną emeryturę !!!! Dobrze, że równolegle było na Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś wiadomo w sprawie rozpiski na weekend?

Nie chce mi się przepisywać całej, możesz sobie sprawdzić tutaj - http://www.2x45.info/aktualnosci/39515/program-tv-dla-kibica-futbolu-65-meczow-koniec-z-europejskimi-pucharami-wiec-beda-puchary-krajowe/. Dodatkowo masz też obsadę Sportklubu i Eleven ;)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...