Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróćmy jeszcze uwagę o ogólne podejście do oferty premium czyli zwiększenie ilości kanałów w tym o sport 2 - a w niedzielne wieczory na głównym kanale leci liga + extra a na sportowych kanałach powtórki - gdzie logika? Przecież nie wszyscy abonenci w niedzielny wieczór chcą oglądać program podsumowujący mecze ekstraklasy. Gdzie są filmy, gdzie dobre seriale? Chyba zawartość wszystkich tematycznych kanałów składa się na jakość oferty premium - a ta jest niestety coraz gorsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w maju, gdy ta zmiana wchodziła, miało to nawet sens. Przykład:

CANAL+: 20:00 Liga+Extra

Canal+Sport 20:55 Liga hiszpańska

Canal+Sport2: 20:55 Liga włoska

nSport: 20:55 Liga francuska

 

Kto wie, może nie długo na kanałach Canal+Sport zobaczymy również polski żużel?

 

@jarek35 Ty może nie będziesz wydawał kasy, ale nie ma co ukrywać, ze polska ekstraklasa i LM to najchętniej oglądane rozgrywki sportowe w Canal+ i wciąż będą chętni, by pozostać w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Najlepsze jest to że co by nie pisać to i tak w radiu tylko "emocje na wyłączność" tak jakby nic się nie stało :wink:

 

polskiej pilki nie da sie ogladac.

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec nc+??? LOL!

 

No bo akurat ponad 2 mln abonentów nc+ nic innego nie robi, tylko ogląda ligi zagraniczne i zaraz ucieknie za nimi szukać wiatru w polu pod postacią dwóch kanałów Eleven u Araba, bo ten ma content interesujący kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy telewidzów w Polsce. Poziom waszej argumentacji robi się żenujący, więc ostatecznie żegnam! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już jakiś czas temu pisałeś żegnam a jednak 5 razy posta edytowałeś a teraz znowu się udzielasz i znowu edytujesz.

Jakoś nie może do Ciebie trafić że te niby tylko 10tys. oglądających La Ligę to jednak zwykła ściema.

 

Oczywiście nie jest to koniec nc+ jako platformy, ale jako sportowej platformy premium już raczej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą reklamą UEFA Champions League się trochę ośmieszają, bo i tak pewnie nie wykorzystają tych praw w 100%, mimo takiego stanu posiadania.

Wykorzystują. Spotkania, które nie są pokazywane w TV są za darmo dostępne dla abonentów w serwisie C+ Sport Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w ogole zarzadu nc+, ktorej sam jestem klientem. Przeciez ten ich prezes Juli powinien dawno byc zdymisjonowany.

Po co kupowac 100 % LM na wylacznosc, skoro i tak nie wykorzysta sie tego wszystkiego ? Lepiej kupic 100 % i odsprzedac sublicencje komus innemu. Kto mi powie, ze oglada wszystkie mecze LM fazy grupowej, to go wysmieje ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ogląda wszystkiego, bo jest życie poza tv, ale każdy lubi mieć wybór.

3 ligi w jedno lato to za dużo, szczególnie że hiszpańska jest aktualnie na topie; ale najwięcej obaw będzie teraz odnośnie Premier League.

I na co komu była ta fuzja....

 

No ten tekst że nadal można oglądać Barcelonę i Real w ramach LM to serio strzał w pysk. Gdybym ja taki tekst usłyszał to chyba rzuciłbym wiązankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Lukas @sa dostępne tylko dla abonentów NC+,my nie mamy takiej możliwości.

Ja tam z miłą chęcią komuś udostępnię "petrodolary"nie muszą to być ale zawsze jakieś "plny" się przydadzą :lol2::wink:

Taki mam pomysł dla tych co im droższe oferty konsultanci przedstawiają by sobie w taki sposób dorzucili do abonamentu :/:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za posta pod postem ale mam wene.

Kolejna sprawa. Ekstraklasa wiadomo jest bardzo wazna, ale zobaczcie co zarzad Ekstraklasy zrobil. Wszedl sobie w spolke z MP & Silva ta zobowiazala sie do wysokiej ceny zakupu praw. Przeciez to Canal + powinien dyktowac warunki. Ile ladnych lat laduje juz gruuuba kase w Ekstraklase a jaki jest je poziom ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą reklamą UEFA Champions League się trochę ośmieszają, bo i tak pewnie nie wykorzystają tych praw w 100%, mimo takiego stanu posiadania.

Wykorzystują. Spotkania, które nie są pokazywane w TV są za darmo dostępne dla abonentów w serwisie C+ Sport Online.

Wow! Super! Też mi przyjemność - siedzieć i ślęczeć przed tabletem czy komputerem lub laptopem. Nawet jak podłączę pod telewizor, to i tak to wciąż nie będzie jak dobra tradycyjna telewizja. Niech sobie wsadzą takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ przedrażał wartość Ekstraklasy od lat, ładował niebotyczne pieniądze w słaby, ale popularny produkt.

To już wiele lat temu powinno się skończyć, bo ludzie zrobili się chciwi i chcieli coraz więcej, a że C+ nie chciał dać to poszli do MP Silva.

Wyobrażacie sobie co by było gdyby nc+ się nie ugięło i nie kupiło Ekstraklasy od MP Silva ? Nikt, powtarzam NIKT by im nie zapłacił nawet 70% tej kasy co im teraz płaci nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Emil.1603 co do "Canal+Sport Online" to jest naprawdę dobra sprawa ...

Biorę laptopa do sypialni podpinam pod tv i :

 

2gwfkfc.jpg

 

a żona siedzi w salonie i ogląda swoje "[beep]oły" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą reklamą UEFA Champions League się trochę ośmieszają, bo i tak pewnie nie wykorzystają tych praw w 100%, mimo takiego stanu posiadania.

Wykorzystują. Spotkania, które nie są pokazywane w TV są za darmo dostępne dla abonentów w serwisie C+ Sport Online.

Wow! Super! Też mi przyjemność - siedzieć i ślęczeć przed tabletem czy komputerem lub laptopem. Nawet jak podłączę pod telewizor, to i tak to wciąż nie będzie jak dobra tradycyjna telewizja. Niech sobie wsadzą takie coś.

To już Twój problem. nc+ slogan reklamowy wypełnia w 100%.

 

Lukas @sa dostępne tylko dla abonentów NC+,my nie mamy takiej możliwości.

W końcu w reklamie jest mowa o nc+, a nie o C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jaką [beep]ę im polska Ekstraklapa ??? Takich lig to oni nie skupują. Sprawdź ich ofertę.

Nie wiem po co w ogóle mieliby się w tym babrać.

Po co im liga z której żaden zespołów nie awansował do LM od... Bóg wie ilu lat...

W Europie stawiają na topowe rozgrywki, topowe puchary i topowe puchary krajowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jaką [beep] im polska Ekstraklapa ??? Takich lig to oni nie skupują. Sprawdź ich ofertę.

Nie wiem po co w ogóle mieliby się w tym babrać.

W Europie stawiają na topowe rozgrywki, topowe puchary i topowe puchary krajowe.

 

Bo moze widza w niej chec zysku, z uwagi na to, ze ten syf i tak oglada zdecydowana wiekszosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ przedrażał wartość Ekstraklasy od lat, ładował niebotyczne pieniądze w słaby, ale popularny produkt.

To już wiele lat temu powinno się skończyć, bo ludzie zrobili się chciwi i chcieli coraz więcej, a że C+ nie chciał dać to poszli do MP Silva.

Wyobrażacie sobie co by było gdyby nc+ się nie ugięło i nie kupiło Ekstraklasy od MP Silva ? Nikt, powtarzam NIKT by im nie zapłacił nawet 70% tej kasy co im teraz płaci nc+.

Tyle że dzisiaj nc+ byłoby tylko z ligą angielską i LM na platformie. Hmm, to może był jakiś szantaż? Wiedzieli że nie będą mieć francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej i niejako zostali zmuszeni do wyłożenia kasy na Ekstraklasę, bo tylko to pozwolono im zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...