Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Tak , raczej na 99 % będzie używany :P

Nic w tym dziwnego bo zawsze się dostawało używany w przypadku awarii, chyba że będzie to Wifi Premium bo to są stosunkowo nowe dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma być wycofywany Turbobox to jaki jest sens aktualizacji. Możliwości są dwie. Dotychczasowe wycofywanie to badanie zachowania klienta i próba wyciągnięcia kasy a dekoder nie będzie w najbliższym czasie wycofywany. Albo u[beep]e dekodera aby klienci musieli wymienić Turboboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu poczekajmy na aktualizację.

W sumie czemu czekać? I tak place piątaka za turbo to jeśli mi wymienia w tej cenie to chętnie potestuje mediaboxado końca umowy :) Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po aktualizacji faktycznie był lekko przymulony ale po kilku godzinach działa jak wcześniej.Aplikacja Start jest średnio przydatna nie mniej u mnie działa płynnie.

Z zaobserwowanych nowości poprawiono płynność przewijania.Przynajmniej mnie wydaje się że działa lepiej.Dodano też chyba zdalną aktualizację logotypów ponieważ rano nie miałem np. logotypu kanału WP a po południu już była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak wrażenia po aktualizacji ? W turbo ta nowa funkcja chodzi jakby miała zaraz umrzeć :D Póki co dek potrafi na kilka sekund zamulić. 

Na moim turbaczu działa płynie. :)

Aplikacja głównie dla żony jest przydatna. :P Teraz pozostaje nam czekać na usługę "Backward EPG".

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w punkcie pytać o wymianę. Trochę śmiech- generalnie trudno się dowiedzieć czemu wycofują turbodeki ale ze akcja się zaczęła 2 miechy temu. 'Przy pana abonamencie' i wifi i mediabox 10 zł kosztuje wiec musiałbym dorzucić kolejna piątkę. Śmiechlem i powiedziałem ze poczekam aż będzie za free ;) była zdziwiona pani ze nie bombardują mnie jeszcze z infolinii o wymianę.

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w punkcie pytać o wymianę. Trochę śmiech- generalnie trudno się dowiedzieć czemu wycofują turbodeki ale ze akcja się zaczęła 2 miechy temu. 'Przy pana abonamencie' i wifi i mediabox 10 zł kosztuje wiec musiałbym dorzucić kolejna piątkę. Śmiechlem i powiedziałem ze poczekam aż będzie za free ;) była zdziwiona pani ze nie bombardują mnie jeszcze z infolinii o wymianę.

To wycowyfanie to ściema i wyciąganie pieniędzy od klientów. Gdyby chcieli już teraz wycofać to by nie aktualizowali Turboboxa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...