Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, co to dokładnie za dekoder Ultra Box+. To jest to samo co PVR Box+ lub TurboBox+ od ADB?

Migrowałem z optimum HD z promo HD do pakietu Canal+ Silver za 64 zł miesięcznie i zaproponowali mi dekoder Ultra Box+ za 10 zł miesięcznie.

Obecnie mam na własność dekoder mediasat SD i będę wymieniał na ten Ultra Box+. Pani na infolinii powiedziała że nie będę płacił za aktywację tego dekodera. Prawdę powiedziała że aktywacji nie zapłacę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@papryk

Od zawsze Pace PVR były o 1000% wolniejsze od TurboBoxów. Poprostu to była porażka. Zanim sie włączył Pace to zdążyłem się opić a zanim przełączył kanał to zdążyłem wytrzeźwieć :P

 

przesadzasz. Po ostatnim sofcie już tak szybko zaczął działać ,że nie dało się wytrzeźwieć :brawo:

 

A tak na poważnie , to ten ostatni soft to rzeczywiście przyspieszył Paca. Przede wszystkim szybciej się uruchamiał. Przed nowelizacją uruchamianie trwało ok. 40 sek. a po już tylko kilka.

 

I taka rada do wszystkich. Jak ktoś nie ma multiroomu, nie musi bać się parowania kart, to niech się stara dostać sprzęt ADB. Różnica jest kolosalna, zarówno w szybkości działania, jak interfejsu i grafiki. To dwa różne światy. Nie dawajcie sobie wciskać tych Paców i innych Philipsów. Wiem, bo miałem 2 platformy i korzystałem jednocześnie z Turbacza i Packa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Miałem sobie ładny biały dekoder z Nki, Akurat na kontrakcie okazało się że umowa się kończy. Moja narzeczona nie chciała wymieniać na dekoder z nagrywarką (bo w zasadzie kompletnie nie używamy nagrywania) ale się uparłem. Dostał mi się 5800SX BSLA. Nie mam problemów ze spaniem, na szczęście narzeczona również ale... STRASZNIE głośno chodzi (dekoder :) ), wiem że to są dekodery głównie po regeneracji i muszą trochę buczeć, szczególnie BSLA. Jednak przy wchodzeniu do domu dwa pokoje dalej słyszę dekoder, jak mam ściszony wieczorem telewizor to SŁYSZĘ dekoder. Problem w tym, iż myślałem, że wymienią mi w AS dekoder, ale nie. Pan potraktował mnie jak idiotę przez telefon, Jak w tym skeczu kabaretu z "telefoniczną rezerwacją biletu". Cytuje, "to jest Pana subiektywna ocena że jest głośny, ja śpię spokojnie", "dekodery mają wiatrak i dysk i muszą buczeć", "jak Pan wyjmuje antenę to ten biedny dekoder cały czas szuka VOD i nie może znaleźć". Czy na prawdę nie ma szans na wymianę dekodera? To przecież jest jawna wada, albo nie wada tylko zużycie się części, może zakurzony wiatrak. Co można zrobić? Narzeczona się śmieje z hasłem na ustach, "a nie mówiłam"... I ma racje, więcej do N czy tam NC+ nie pójdę na pewno.

 

ps, dekodery z nagrywarkami powinny mieć dyski SSD bez żadnego wiatraka, jak by mi za cicho w domu było to bym zostawił starego PCta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

taki sam problem mam...ten sam dekoder. Buczy dosyć głosno i słychać w zasadzie tylko jego...pytanie mam dla użytkowników lub ludzi bardziej zorientowanych: czy nie zaszkodzi takiemu dekoderowi, że go będę wyłączał np. na noc czy w ciągu dnia, byle go nie słyszeć? A jak to się ma do VOD? Jeśli go wyłączam, to czy on wtedy traci dostęp do treści VOD i potem po włączeniu będzie musiał pobierać na nowo? I ile takie pobieranie trwa, bo u mnie jest informacja, że trzeba poczekać kilka godzin... Na noc jednak go wyłączyłem bo buczał, drań jeden, a rano po włączeniu wciaż taki sam komunikat, że kilka godzin na pobranie...

Może ktoś udzieli infrmacji?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie takie. W przypadku migracji brałbym sprzet jak najprostszy, najmniej awaryjny [no i zeby nie hałasował, mały niepozorny taki] żadne pvr ani vody mi nie potrzebne, czasem coś nagrać na zaś by się tylko chciało. Jakby tak ktos miał i wiedział: Czy białasa box+ mozna do normalnej zewnetrznej nagrywarki (LG) podłączyć i nagrywać? Jesli tak to z jakim skutkiem? :wink: I czy przypadkiem - ale to pewnie juz za duzy luksus by był - ma on jaki timer, zeby nastawić na daną godzinę z wybranym kanałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...