Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystąpił błąd odtwarzania (#0): Wystąpił błąd

Takie coś mam na każdej przeglądarce ;/

Proszę o pomoc bo na szkoleniu jestem i zwariuję jak nie zobaczę meczu Barcelony dzisiaj :)

Witam. Mam identyczny błąd co kolega, a dokładnie to nawet dwa: "Wystąpił błąd odtwarzania (#0): Wystąpił błąd.Wystąpił błąd odtwarzania (#0): Retry failed". Po chwili buforowania wyskakują powyższe błędy. Dzieje się tak na każdej z przeglądarek... Dodam że inne podobne str jak ipla, tvnplayer itp. działają bez zarzutu, a nc+go i canal+sportonline wręcz przeciwnie. Mam windowsa 10 oraz internet wi-fi z play. Rozwiązał może ktoś już taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A to ciekawa sprawa bo u mnie jest wręcz przeciwnie belka wyświetla tylko opcję całego ekranu i regulacji głośności win 7 przeglądarka firefox,ie i chrome.

Miłe zaskoczenie nie tylko w usłudze tv na życzenie można wybrać rozdzielczość.....

 

2016_02_04_201005.jpg

 

Jeszcze wczoraj była wyłączona....

Opcja "best" wygląda ciekawie :brawo:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to śmieszne, że firma obracająca setkami mln zł, nie potrafi zrobić strony www ze sprawnie działającym odtwarzaczem wideo. Jednym działa, drugim nie działa, jedni mają możliwość wyboru jakości, innym nie wyświetlają się takie opcje itd. Trochę kabaret, a raczej amatorszczyzna.

U mnie na Chrome, niby jest wybór jakości, ale jak napisałem wcześniej, czysto fikcyjny. Zwyczajnie, przełączanie nic nie zmienia. Leci automat.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obracają milionami.... dekodery coraz to gorsze i tym się nie przejmują, a Ty chciałbyś aby zrobili stronę. .. tylko po co, jak oni mają to gdzieś.

 

Wracając do aplikacji. ..to po dłuższym grzebaniu w treściach vod. .odkryłem, że mam dostęp do HBO OD ;-) . Jak dla mnie zbędny dodatek, gdyż na codzień korzystam mobilnie z HBO go.

Na telefonie nie ma opcji z napisami. Szkoda...

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeżeli zmieniasz przeglądarkę czyli raz jesteś na IE potem chcesz przełączyć na firefox to tak się dzieje

Wystarczy że używasz nc+go  na danym laptopie a potem logujesz się na innym laptopie na takiej samej przeglądarce to też jest to zmiana urządzenia ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+go w wersji na Windowsa powinno działać pod każdym sprzętem na x86 i nie ma co dalej bić piany w kwestii lepszości sprzętu. Tym bardziej,  że ludzie posiadający nieszczęsną Yogę 3 Pro twierdzą, iż Ipla, player.pl, vod.pl itp portale z streamingiem wideo działają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale bredzisz. nc+go działa zarówno na Widevine - Chrome jak i Silveright - Internet Explorer/Firefox i reszta przeglądarek. Core M nie jest żadną nowością. Architektura cały czas x86. Wcześniej pocięte Broadwelle, teraz Skylake. W sprzedaży od ponad roku. nc+go śmiga na Atomach bezproblemowo, nawet tych najnowszych czyli Cherry Trail i Braswell, które jeśli chodzi o wydajność są daleko w tyle za Core M. Player.pl też działa na wielu wtyczkach: Widevine, Silveright i PlayReady. Ipla ruszy na Chrome bez Silverighta podobnie jak na nc+go.

Edytowane przez grande
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zmieniasz przeglądarkę czyli raz jesteś na IE potem chcesz przełączyć na firefox to tak się dzieje

Wystarczy że używasz nc+go  na danym laptopie a potem logujesz się na innym laptopie na takiej samej przeglądarce to też jest to zmiana urządzenia ;)

 

Mam kilka pytań:

1 Czy jest jakiś limit zmian urządzenia (komputera) w nc+ Go ? zarejestrowałem się w pracy i nie wiem czy dodawać ten komputer czy nie

2 Czy jest jakiś limit na urządzenia mobilne? używam Canal+Sport Online i tam tylko 2 urządzenia typu tablet/smartfon

3 Czy nc+ Go jest bezpłatne jeśli mam pakiet Extra z Canal+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokują, nie można dokupić jeśli masz limit 100 h.

W GO możesz zmienić raz w miesiącu, ale np każda przeglądarka traktowana jest jako inne urządzenie. Nawet w tym samym komputerze. Przykładowo, raz sobie zapuściłeś na IE, innym razem na Firefoksie, masz wykorzystane dwa urządzenia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

100h miesięcznie to powinno spokojnie wystarczyć. Ponad 4 doby.

Limit 4 urządzeń to też chyba lużno powinno wystarczyć. Komputer w domu, komórka, tablet, jakiś komputer poza domem (w pracy, u rodziny)

Ciekawe czy po aktualizacji Firefoxa to już liczy jako nowe urządzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak na smartphonie mi śmiga na laptopie mam komunikat przy logowaniu "Treści które próbujesz pobrać są już niedostępne " ? O co chodzi ? I jeszcze jedna wątpliwość - 100 godzin miesięcznie jest bezpłatnie a dodatkowe płatne tak ?

Edytowane przez REM.explorer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...