Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tu ma 12m. Gdzie więcej zapłaci? Za 12miesiący to wiele się zmieni,może wtedy jeszcze taniej mieć. A w CP jeszcze rok będzie tkwił z tą samą ceną i najgorszej jakości na rynku z dedykowanym dekiem..

witam,

Ja szedłem takim tokiem myślenia, bo mocno zastanawiałem się nad CP nie wiedząc jeszcze o ofercie NC+. Jak tylko dowiedziałem się o ofercie NC+ to wiadomo było że wezmę ich ofertę. W CP odepchnęła mnie długość umowy na 24 miesiące i te długie reklamy na ich kanałach filmowych i innych

Co do C+Sport &Family i HBO to polecam telefon o pośpieszenie włączenia w/w kanałów, bo długo się czeka ;), po telefonie kanały miałem odblokowane wciągu 10 minut.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy musi wybrać coś co będzie dla niego najlepsze. Ja w tej ofercie wziąłem BOX+ New ( 2851s ). Wyszedłem z założenia iż skoro nie będę używał VOD czy serwisów internetowych które mam już zainstalowane w TV to nie ma potrzeby płacić 5 zł miesięcznie. Dodatkowo stwierdziłem iż dwie głowice nie są mi potrzebne i nie będę ciągnął z drugiego pokoju kabla do drugiego wejścia w dekoderze ( Antenę SAT mam zainstalowaną na dachu w bloku i każde z mieszkań ma gniazdka SAT/ DVB-T w każdym z pokoi ). Miałem też nieużywany dysk 2,5' który podpiąłem do dekodera. W zasadzie wczoraj pierwszy raz stwierdziłem iż może by się przydał dekoder z dwiema głowicami :P No ale jest już 2851s i zostanie. Jakość obrazu jak i szybkość działania jest OK, funkcjonalność PVR po podłączeniu dysku 250 GB działa bez najmniejszego zarzutu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu ma 12m. Gdzie więcej zapłaci? Za 12miesiący to wiele się zmieni,może wtedy jeszcze taniej mieć. A w CP jeszcze rok będzie tkwił z tą samą ceną i najgorszej jakości na rynku z dedykowanym dekiem..

U konkurencji ostatnio rok w rok coś wypada z ofert i są to kanały gwarantowane.Więc mało realne dociągnięcie umowy do końca od 2012 jak dobrze pamiętam to chyba 4 kanaly.Ten najgorszy dekoder na rynku o którym piszesz ma kilka takich funkcji o których abonenci NC+ mogą tylko pomarzyć.Tak z ciekawości miałeś kiedyś ten dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moryl wydaje mi się, że masz w ręku argumenty by próbować rzetelnie porównać oferty, bo byłeś abonentem CP i jesteś abonentem NC+ a to też o czymś świadczy. Ja niestety jedyną styczność jaką mam z CP to "przyjemność" odbioru części kanałów z ich transpondera, toteż ciężko mi się odnosić do całości oferty tej platformy.

 

Każdy powinien sobie indywidualnie odpowiedzieć czego konkretnie od nadawcy oczekuje(kanały własne, sprzęt,oferta filmowa i sportowa,cena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moryl, Co masz dokładnie na myśli pisząc ''Ten najgorszy dekoder na rynku o którym piszesz ma kilka takich funkcji o których abonenci NC+ mogą tylko pomarzyć.'' ? Moim zdaniem sprzęt ADB dyskwalifikuje CP... no chyba, że masz na myśli iplę i centrum abonenta. :D

Normalna lista ulubionych kanałów a nie takie coś jak dekoderach NC+.Dodawanie samemu kanałów wybranych tr.lub satelit i ich programowanie.W NC+ wiadomo lista od operatora.Niech się zastanowi co chce oglądać i jakie programy oferują CP i NC+.Ja wybrałem NC+ bo mnie interesuje sport i to samo zaproponowałem.I myślę że ta oferta za 59 zł jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyzwyczaiłem się do tunera, który nagrywa dwa różne programy, posiada pauze i przewijanie. Przy dziecku niestety nie ma innej możliwości żeby obejrzeć coś w całości dlatego nie wyobrażam sobie tv bez tych funkcji.

Poza tym mam tv bez smart, więc jak najbardziej serwisy internetowe w dekoderze są na miejscu.

Wimp to też bardzo fajna rzecz, nie trzeba mieć stosu płyt, wpisujesz artystę i już słuchasz co chcesz.

Jeśli chodzi o listę kanałów, generalnie to może być operatora. W tej chwili tak wachluja kanałami na transponderach, że nic tylko siedzieć i szukać nowe częstotliwości. To jest dobre dla maniaków, ale jeśli ktoś chce mieć podane na tacy, to lista operatora jest ok i można przywyknąć.

Myślę, że za to wszystko 5 zł mies. to nie jest dużo w porównaniu do tego, jak w cyfrze+ musiałem płacić 20 zł za Pace'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877 masz rację trzeba sobie zadać pytanie do czego poza oglądaniem programów ma służyć dekoder.Ja będąc w CP lub w C+ korzystałem tylko z ulubionych list.Teraz z wiadomych względów już nie.Dla mnie dodawanie satelit czy tr. było bardzo dobrą funkcją.Bo posiadam antenę na pełny horyzont.A jak ktoś prosi o radę staram się przedstawić plusy i minusy jednego i drugiego operatora.A nie tylko chwalić swoje a krytykować konkurencję.@jack117 jeszcze zapewne kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...