Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej promocji? Jakiś link albo coś?

 

Przychodzisz do APS i podpisujesz kontrakt na tzw. wyjątkowy prezent - pakiet Comfort 0zł / 12 msc, 39,90zł / 12 msc = uśredniając 19,90 miesięcznie.

Jest jedno ale, od podpisania umowy lub aneksowania nie mogło minąć więcej niż 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ta oferta Extra+ 6x C+ za 79,99 zł dla przechodzących z CP do NC+ w APS jest nadal dostępna? Bo dzisiaj Pani tam pracująca stwierdziła, że nie ma takiej oferty. Mam po prostu iść do innego, czy rzeczywiście już jej nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko coś takiego, że przedłużając umowę,  albo biorąc nową, możesz podpisać drugą - na pakiet Comfort+ z rabatem na 12 miesięcy, wtedy wychodzi pakiet Comfort+ za średnio 19,99zł. :)

Wczoraj przechodziłem koło punktu w "Koronie Wrocław" i była kartka "TYLKO U NAS DRUGA UMOWA GRATIS" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. No to spróbuj podejść w trakcie umowy i ją podpisać. :) Możesz to zrobić tylko i wyłącznie przy aneksowaniu nie każdej oferty oraz podpisywania nowej umowy, do miesiąca czasu.

 

 

Panowie, czy ta oferta Extra+ 6x C+ za 79,99 zł dla przechodzących z CP do NC+ w APS jest nadal dostępna? Bo dzisiaj Pani tam pracująca stwierdziła, że nie ma takiej oferty. Mam po prostu iść do innego, czy rzeczywiście już jej nie ma?

 

Nadal jest dostępna oferta Extra z 6C+ za 21/3m 79/21m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wie

 

Aha. No to spróbuj podejść w trakcie umowy i ją podpisać. :) Możesz to zrobić tylko i wyłącznie przy aneksowaniu nie każdej oferty oraz podpisywania nowej umowy, do miesiąca czasu.

 

 

 

 

Przecież wiem (umiem czytać ze zrozumieniem) chodziło mi  o "Tylko u nas"

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z punktów w Białymstoku z okazji eventu Ekstraklasa Trophy mają bardzo dobrą lokalną promocję - otóż do umowy Extra+ z sześcioma Canal+ jest dodatkowo Eleven za 0zł/12m i antena za 1zł(z obu bonusów można skorzystać jednocześnie).

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie :>

 

Nowa oferta urodzinowa to 22% rabatu na pakiety do końca roku (z wyjątkiem Start+)

 

Przykładowo Superpremium+ za 101,39 zł, Extra+ Canal+ za 77,99 zł, Comfort+ Canal+ za 70.19 zł, Extra+ za 46,79 zł, Comfort+ za 31,19 zł po nowym roku ceny jak do tej pory.

 

Promocje dla klientów innych telewizji Comfort+ i Extra+ przez 6 mies za 0 zł potem 39,90 zł i 59,90 zł, Comfort+ z HBO za 39,90 zł Extra z HBO za 59,90 zł itd...

 

oraz zniżki 22% na internet i telefon nc+

 

 

Zapewne tak. Pewnie coś w stylu pierwsze miesiące po 22zł a dalej cena standardowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja za 79.90 zł to jest promocja przejęciowa dla kilentów innych TV i nie ma tu żadnego odniesienia do zniżek urodzinowych....

 

Jeśli się utrzyma ta oferta w nowych promocjach...

Edytowane przez Allonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...