Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cyfra.tv

Czy w salonach mogę jeszcze dostać ofertę z dekoderem turboBOX+ w jednorazowej opłacie aktywacyjnej bez najmu do pakietu Universe+?

Nie wiem co robić bo się zagapiłem i teraz mi zależy na ofercie ale z dekoderem z dyskiem w jednorazowej opłacie aktywacyjnej do pakietu Universe+.

Czy można dostać w salonie pakiet Start+ z samą kartą lub dekoderem Pace PVR 500 GB?

Potrzebuje pilnie tych informacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowe promo od ''nc+'' dla zamawiających przez net .Dotarł kontener z Chin z plecakami MINI MINI ;-)

 

https://ncplus.pl/sklep/promocje

 

rok szkolny zaczał sie prawie 4 miesiace temu a oni teraz plecak

Głowe w tym nc+ mają, ale chyba ni do myslenia

 

Mogliby znizki dla dzieci w zimowych kurortach w Polsce dawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Można

2. Start+ tylko sama karta lub z Sagemcomem HD :-)

cyfra.tv

1. W pakiecie Comfort+ i Universe+ jaki jest koszt jednorazowej opłaty aktywacyjnej bez najmu na dzień dzisiejszy tego dekodera turboBOX+?

2. Rozumiem ze dostane do 4 miesięcy Premium film+ z HBO z tym turboBOX+? Ma on dysk 500 GB czy 1 TB?

3. Czy gdybym wziął pakiet Start+ z Sagemcomem HD to jaki koszt by był tego dekodera w aktywacji bez najmu?

4. Czy mogę potem w trakcie umowy zmienić sobie pakiet na wyższy z Start+ np. na Comfort+ czy Universe+?

5. Czy można w trakcie umowy wymienić Sagemcoma HD na Pace PVR 500 GB?

6. Czy da się dostać np. pakiet Start+ taniej niż 19,90 zł tzn. np. za 9,90 zł czy jakoś w ogóle taniej?

7. Można dobrać przy pakiecie Start+ usługę Multiroom na zasadach Cyfry+?

 

Co mi bardziej polecasz wybrać jaką opcje najkorzystniejszą, bym nie przepłacił a zaoszczędził trochę grosza? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv

 

Dzwoniłem do APS w Chrzanowie tam gdzie mieszkam i mi powiedziano ze tylko mediaBOX+ z najmem do Universe+ bo turboBOXy+ mają na stanie ale na wymianę dla abonentów.

Powiedz mi jak to wygląda u Ciebie ty możesz zrobić nową umowę z turboBOXem+ w jednorazowej aktywacji 99 zł czy 149 zł do Universe+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Idę trochę na łatwiznę, ale naprawdę nie mam czasu przejrzeć wątku, sorki.

Pytania mam następujące:

1. jakie warunki można otrzymać przechodząc do nc+ od innego operatora (CP, Multimedia)?

2. interesuje mnie multiroom po C+ (dwie karty), czy jest w ogóle na to szansa, czy tylko do wyboru jest nowy MR (parowana karta z dekoderem)? Czy MR wywalczyć za 0,- pln czy będzie np. po 10,- pln?

3. z pakietów interesuje mnie Universe z 6 kanałami C+, za ile można wywalczyć? (realna jest cena 59,- pln?)?

4. umowa zawierana jest na 12 m-cy czy 18 m-cy?

5. ile kosztuje aktywacja dekoderów i czy są one na własność (jakie i ile kosztują) czy dzierżawa (jakie i ile kosztują)? czy jeśli mam sagemcom-y po C+ to czy można je wykorzystać?

6. lepsze warunki można wywalczyć w APS-ie czy poprzez internet czy na party line (pod jaki nr dzwonić?)?

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie wiem

2. tylko multiroom na dwóch dekoderach ze sparowanymi kartami i do tego połączonymi kablem lan - chyba że od kogoś zrobisz cesję umowy kto ma cyfrę na dwóch kartach niezależnych. Tylko takiego to szukać ze świecą ;)

3. mało realne ;) wręcz nie możliwe dla nowych klientów.

4. zdecydowanie lepiej na 12 miesięcy

5. na stronie NC+

6.kiedyś było tak że jak przez internet wypełniłeś formularz a konsultant dzwonił z party line miałeś 10 zł upustu - jak jest teraz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie przechodzenia od konkurencji:

1. Muszę być "aktualnym" klientem konkurencji, czy jeśli np. rok temu byłem klientem Multimedii to mogę się podeprzeć taką fakturą?

2.Przez kilka ostatnich miesięcy korzystałem z pożyczonego od kogoś z rodziny zestawu CP i opłacałem go ze swojego konta bankowego. Czy wydruk takiego potwierdzenia wpłaty za abonament może być podkładką pod przejście do nc+?

3. Czy jest możliwość "dostania" pakietu Universe+ z HBO na 12 m-cy w cenie poniżej 50 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak

1.Musisz miec aktualny rachunek z konkurencji gdzie wyszczególniona jest opcja TV

2.Nie ma to żadnego znaczenia bo umowa z konkurencji musi byc na Twoje dane

3.Nie ma takiej opcji za 50 zł to mieć bo promocja przewiduje 59 zł abo i do tego 5 zł za Spambox+ (aktywacja 49 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morales

 

Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć czy po podpisaniu umowy na Start+ i zmienieniu pakietu na wyższy Universe+ będę mógł wymienić Sagemcoma HD na Pace PVR HD 500 GB oraz jakie to będą koszty?

Możecie mi też doradzić co wybrać czy robić takie kombinacje czy lepiej od razu skorzystać z oferty Universe+ za 59 zł z mediaBOX+ lub turboBOX+ za 149 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo maja dawać kupony do KFC na ''Darmowa Pepsi z dolewka'' ;-) Nie no powiem tak jak teraz to ani była ''n'' (tam nigdy cudów nie było) ani była Cyfra+ HD (tutaj zawsze coś dali) sie na Święta nie skompromitowała jak br. niestety

 

Ale tak to jest jak Julian uwierzył w PR. pana Donalda ze RP to ''zielona wyspa'' i nie ma u nas żadnego kryzysu także ceny mogą być z Francji a płaca z Ukrainy :D Widać juz jak sie pan Julian na tym przejechał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...