Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Arkon napisał:

@ircios@PawelTSW

Akurat Viaplay dla fana Premier League nie można włączyć tylko na miesiąc, poza tym C+ za ponad pół roku traci prawa do tych rozgrywek, więc mógłby pomyśleć o włączeniu, tak samo jak zrobił to z PSP po stracie LM.

A po co CANAL+ ma włączać do swojej oferty Viaplay już teraz, skoro Premier League w Viaplay startuje dopiero w połowie sierpnia 2022 roku? Moim zdaniem, oni na pewno w jakiś sposób się dogadają, bo to jest w interesie, zarówno CANAL+, jak i Viaplay, ale mają na to jeszcze sporo czasu. W tej chwili Premier League jest w Canal+, a włączanie Viaplay dla samej Bundesligi, poza którą nic ciekawego tam nie ma, jest w tej chwili pozbawione sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 18:59, czerstwy napisał:

Ja mam taka https://hollex.pl/antena-laminas-ofc-1200-ae-wzmocniona-p-395.html tylko wersje PM droga ale bardzo dobra antena.

Zastanawiam się właśnie czy taka antena jest potrzebna nie mówię o rozmiarze bo sam mam 120cm Inverto i jest świetna Astrę sam tak ustawiłem że nawet TV Trwam jest jakość sygnału super, tylko ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ircios napisał:

No i co, że jest. W Vektrze też  jest, ale i tak trzeba płacić.  Wiec co to za różnica, czy sam włączysz czy przez operatora.

Nie do końca- jak napisał @Pawopw UPC niektórzy mają Viaplay za darmo w abonamencie, więc jest różnica. W Play to samo za 45 zł masz internet 150 i Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Żeby nie zakładać kilku wątków chciałbym zapytać o kilka rzeczy związanych z ofertą Canal+

 

1. Czy multiroom działa bezproblemowo, w CP ludzie narzekają, sprzęt się nie łączy co prowadzi do frustracji

2. jakie dekodery dodatkowe brać pod uwagę do multiroomu

3.  Czy NG Play za 5zł wart jest zainteresowania (iel jest materiału, premier i jaka jest jakość sygnału)

4. Czy Canal Plus online zawiera tą samą zawartość co wybrany pakiet

5 Czy moduł Cam do TV Sony XF 9005 jest wart rozważenia (wiem że nie ma wówczas multirumu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszych trzech punktów się nie odniosę bo nie miałem z tym styczności, natomiast:

4. W Canal+ online jest nieco mniej kanałów, głównie brakuje tych podstawowych w stylu TVP 1, 2, Polsat, TVN itp.

5. Jak najbardziej jest wart rozważenia. Sam korzystam z modułu w telewizorze Sony i działa bez zarzutu. W dodatku Sony udostępnia program Sony Channel Editor na windowsa i maca, gdzie możesz w prosty i szybki sposób ułożyć własną listę kanałów i zaimportować ją do telewizora przy pomocy pendrive.

Edytowane przez Tomek960
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

To mój pierwszy post...

Chciałem się zapytać i dowiedzieć o pewną rzecz. Mianowicie, jeden koleżka powiedział mi, że można udać się do (konkretnego) punktu PC+ w Łodzi i tam dostać ofertę największego pakietu, ze wszystkimi dodatkami, oprócz erotyki, za cenę 79,99 zł. Argumentował to tym, że każdy punkt ma do wykorzystania umowy pracownicze i w tej cenie mogą oferować abonamenty kiedy brakuje im umów aby zamknąć miesiąc. Czy coś takiego jest w ogóle możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie najwyższego pakietu, tylko pakietu Superpremium+ 4K. Owszem punkty mają taką możliwość, ale raczej nie oferują tego Kowalskiemu z ulicy, chyba, że pracuje tam ktoś komu nie zależy, bo po prostu nie dostanie od takiej pojedynczej Umowy żadnej prowizji. Oferta nazywa się Agent - pakiet kosztuje podaną przez Ciebie cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...