Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

W n miałem za 69 wszystkie podstawowe pakiety z 4x npremium. Zmigrowalem do nc+ (jak sie później okazało zbyt szybko) i wybrałem universe za 49/59 na 18 miesięcy. Śledząc forum stwierdziłem ze cofam migracje i wracam do n bo za 69 zl będę miał wszystkie 6x canal + na czym mi zależało, w tej cenie jest do zaakceptowania (podczas migracji mogłem już mieć to samo czyli pakiet platinum w promocji za 99).

W moim przypadku cały proces migracji trwał niemało bo miesiąc. Proponowałem konsultantom ze jeżeli mi dadzą za 69 wszystkie c+ to nie będę cofał ale nie dało rady. Musiał upłynąć miesiąc po czym otrzymałem tel ze mam do wyboru wrocic do N albo specjalna oferta która aktualnie posiadam czyli pakiet SILVER za 69zl wszystkie c+ na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej - migracja dokonana poprzez e-mail (nie przez tel. - umowa jest na żonę a ona nie zamieniła z nimi ani jednego słowa - to ja rozmawiałem przez tel. i to ja wysyłałem e-maila zwrotnego ze "zgodą na włączenie promocji" bo tak to się nazywa).

Zobaczymy po 01.06 czy wszystko będzie ok tzn. czy wszystkie opcje dodatkowe będą świecić - mam to wszystko na e-mailu i bedzie im sie trudno z tego nie wywiazać bo podobno nieraz rozmowy tel. jakie są nagrane po prostu znikaja ! Tak czy siak dam znać odnośnie mojego przypadku.

Walczcie o swoje - papier lub e-mail ! nie dzwońcie do nich - to niech oni dzwonią i się produkują - jeśli oferta Was nie satysfakcjonuje odrazu ja odrzucajcie i koniec - napewno dadzą Wam lepsze warunki (ja mam za 44zł (WPT+6C+3HBO - wszystko na 12m-cy) - wcześniej wszystko to miałem za 69zł czyli jest dobrze - oby sie z tego wywiązali !!!)

 

A jednak to WIELKA ŚCIEMA z tym przedłużeniem umowy poprzez e-mail !!!!!!!! Dzis do żony zadzwoniła konsultantka i powiedziała że kończy się umowa i jutro będzie wyłaczony sygnał ! Ja kto ? pyta się żona - podobno migracja była dokonana przez e-mail we wtorek - nic takiego nie ma w systemie i umowa sie kończy - migracji dokonać można tylko przez tel. lub w punkcie (ale na gorszych warunkach).Co do samych warunków to się wszystko zgadza - w/w warunki przedstawiła żonie i się zgodziła - zobaczymy czy jutro w dzień dziecka nas czymś zaskoczą jeszcze !?!?! Tak że uważać na nich !!! (ja sam bede sie jeszcze kontaktował z tym konsultantem/oszustem który zapewniał mnie o migracji przez e-mail)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otrzymaliście faktury za maj? Migrowałem w połowie kwietnia, poprzednią fakturę dostałem ok 20, więc kolejna powinna być też w tych okolicach... zawsze dostawałem fakturę ok 15 a tu pusto, ani w ica ani w dekoderze nie ma nic o płatnościach, wszędzie saldo 0zł.

 

u mnie jest to samo mam dekoder media box i ani na dekoderze nie ma faktury ani w ice tylko ja miałem od początku nc+ i w maju zmieniłem pakiet na pakiet canal+ gold i dekoder turbo na dekoder media box i do dziś nie ma faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do dzisiaj drugą umowę z n

Dekoder własny z n na kartę

Propozycje z DUK

Comfort+ za 29zł/m i trzy miesiące gratis umowa na 12m

i Universe+ za 49z/m i HBO pół roku gratis i znowu wakacje od rachunków czyli trzy miesiące gratis umowa na 12m.

Zobaczymy mam czas do 21.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczysz słońce jak świnia niebo.myslisz,że w cp to raj?posiedzisz tam to zobaczysz :lol2: .wiem co pisze,bo kiedys tam byłem :crazy:

 

Witam

Mam do dzisiaj drugą umowę z n

Dekoder własny z n na kartę

Propozycje z DUK

Comfort+ za 29zł/m i trzy miesiące gratis umowa na 12m

i Universe+ za 49z/m i HBO pół roku gratis i znowu wakacje od rachunków czyli trzy miesiące gratis umowa na 12m.

Zobaczymy mam czas do 21.00.

i co? jest po 21.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak:

Wykonałem 4 telefony dzisiaj do DUK i najlepsza oferta z której nie skorzystałem to:

Comfort+ za 29zł/m i HBO lub Cinemax na 6 miesięcy gratis plus 3 miesiące gratis abonamentu na 12m.

Byłem [beep]y i chciałem do HBO jeszcze Cinemax na 6 miesięcy ale się nie zgodzili.

Jeszcze oferowali Universe+ z HBO na 6 miesięcy za 49zł/m z 3 miesiecznym gratisem abonamentu.

I według nich najtansza opcja z 6xCanal+ czyli Universe+ 6zCanal+ za 59zł/m na 12m.

Ale ta ostatnia oferta z tego powodu że chcę miec tuner na działce była za droga.

W czasie ostatniego telefonu przed 21 zoferowano Comfort+ z 3 miesiecznym gratisem ale bez HBO gratis już chciałem wycofać wypowiedznie ponieważ mam 6 miesięczną umowę za 19.90zł/m na Kompakt HD do końca czerwca ale pani powiedziła mi że będe miał trzymiesięczny okres wypowiedzenia jak przejdę na okres nieokresolny w lipcu! ale się nie wycofałem wypowiedzenia. Po rozmowie przeczytałem umowę i jako posiadaczowi dekodera na własność z n kartę z włączonym pakiet Komfort HD przyszługuje mi miesięczny okres wypowiedzenia. Ale to nie konieć, zadzwoniłem na infolnię i zostałe poinfomowany że jeśli nie zmigruje dzisiaj to sygnał zostanie jutro wyłączony ale.... mam czas na przedłużenie umowy w DUK lub wycofanie wypowiedzenia do połowy czerwca, mimo że posiadam dekoder na własność.

Czytałem wczesniej że tak mają osoby z dekoderem wypożyczonym. Zobaczymy mam jeszcze 2 tygodnie. Zadzwonie do DUK w któryś dzień w celach informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam niektóre komentarze, to rzeczywiście mam wrażenie że część osób NIE ZROZUMIAŁA oferty.

Ja byłem wcześniej abonentem n i byłem wśród pierwszych 50 tys osób które zdecydowały się na migrację do nc+ i lojalkę na 18 mies.

Płacę co prawda abonament o 29zł większy niż dotychczas, ale widzę różnicę w tym kontencie który oglądam, premier jest rzeczywiście dużo więcej niż na samej platformie N, oprócz ligi mistrzów jest także T-Mobile Ekstraklasa, Liga hiszpańska, angielska, itd. Ponadto do tego co było w N doszły jeszcze tematyczne kanały C+, które trzeba przyznać, mają ciekawe rzeczy do pokazania i wszystkie są w HD. Gdybym się cofnął w czasie w przeddzień startu platformy musiałbym do abonamentu wcześnejszego doliczyć jakieś 50 zł za odbiór Canal+ i tematycznych z Cyfry. Dodatkowo zyskałem jeszcze HBO OD które w N bylo płatne dodatkowe 10zł, do tego jeszcze przy starej umowie od listopada płacił bym 15zł za multiroom a w NC+ mam na stałe za 10zł. Oczywiście mogłem zrezygnować i próbować ugrać te 20zł mniej jak inni, ale po pierwsze wolałem dłuższą umowę, a przy ofertach dla "obrażonych" dawali tylko 12m., ja wolę mieć gwarancję ceny na dłużej, ponadto, wolałem dostać dodatkowo Cinemax i Filmbox do końca roku,(to też jest moim zdaniem ukłon w stronę abonenta, bo skoro ktoś się zgodził na ofertę to nie musieli nic dawać, a jednak chcieli tych którzy zmigrowali jako pierwsi utwierdzić w słuszności swojego wyboru).

Dla niektórych powyższe korzyści z połączenia platform nie są jednak takie oczywiste. Dla czesci osób. którzy idą na ilość nie na jakość, sztuka jest sztuka, liczba sztuk musi sie zgadzać więc jakim prawem mają płacić za Canal+ skoro mieli nPremium w pakiecie. Moim zdaniem te osoby chyba nawet nie oglądają tych kanałów, bo gdyby oglądały zauważyły by że rzeczywiście jest to co było na nPremium + wiele więcej premier i sportu. Ba są nawet cwaniacy którzy na połączeniu chcieli by zyskać, skracając swą dotychczasową umowę i płacić mniej niż wcześniej a dostać full pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cwaniacy,a ci co mają łeb na karku i nie chcą dawać się dymać przez iti.

Co innego jest nie dać się dymać, a co innego jest chcieć wydymać, bo są tacy co oczekują cudów, myślą, że handlowa spółka będzie im prezenty robiła żeby tylko zechcieli zostać, nie ma złudzeń, prawa zwłaszcza te sportowe kosztują i musi mieć to przełożenie na cenę, oczywiście cena powinna być wyważona i taka którą klienci są w stanie zapłacić, ale po stronie niektórych jest absolutny brak zrozumienia. Co mają powiedzieć byli klienci Wizji? Z tego co pamiętam, gdy dokonywała się tamta fuzja nikt nie pytał czy szanowny klient zechce zmigrować łaskawie do nowych uboższych pakietów w wyższej cenie. Po prostu taka jest oferta chcesz to bierz nie to spadaj. A teraz dają upusty, listy z przeprosinami, że klientów urazili ofertą. NC+ to nie jest fundacja charytatywna ani kościół.

 

Owszem byli abonenci N-ki zyskali i to bardzo.Al co zyskali abonenci cyfry+?. Moim zdaniem praktycznie nic.Jestem skłonny stwierdzić że stracili kilka niezłych programów.

 

Mogę się częściowo z tym zgodzić, abonenci n-ki z pewnością odczuli różnicę, gdyż praktycznie nie zmieniła im się lista kanałów, nowa lista jest bowiem żywcem przeniesiona z n-ki więc n-kowcy od razu zobaczyli jak na dłoni które kanały dostają, nie odczuli też np straty Cartoon Network, który z oferty N-ki został wyłączony całe mies. temu.

Faktycznie jak ktoś to dobrze ujął, przyglądając się ofercie po migracji można odnieść wrażenie że to n-ka wchłonęła Cyfrę a nie na odwrót :D

Ale to też nie jest tak, że abonenci Cyfry nic nie zyskali. Zyskali filmy tych wytwórni, do których Canal+ jakiś czas temu utracił prawa, do tego mają Ligę Mistrzów i Ligę Europejską. Ponadto włączono do oferty parę ważnych kanałów, których bez migracji Cyfra z własnej woli by nie dołączyła, takich jak FOX HD, TVN 24 HD, Discovery HD czy Discovery Historia, ten ostatni był wyłącznie w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna kwestia . Zapewnianie o danej ofercie na nagrywanej rozmowie po czym okazuje się że nie ma obiecanych opcji , a jeszcze później się okazuje że nagrana rozmowa nie może być odsłuchana . To nakazuje patrzeć na nich z przymrużeniem oka . Zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałam bodajże w czwartek lub środę, na pakiet C+Comfort - 6x Canal+, za 64 zł. Będąc wczesniej w Cyfrze plus, również z pakietem C+, moje zdziwienie było nieliche jak sie okazało, że nie ma pozostałych kanałów z paczki C+, czyli MiniMini, Planete, Ale Kino. O tym konsultant nie wspomniał w trakcie przedłużania umowy. Nie wspomniał też, że nie będzie dostępu z poziomu dekodera PVR Phillips 250 GB do Canal + na życzenie.

Co do dodatkowych kanałów jeden konsultant twierdził że jest możliwe dołączenie za 15 zł. Dziś dowiedziałam się, że cena to 10 zł.

Brakuje mi niestety możliwości samodzielnego dokładania pakietów z poziomu komputera, gdzie były w ICA ogfert i można coś było sobie dołożyć.

Ps. Dziś konsultantka na infolinii uświadomiła mnie, że ten pakiet z C+ x 6, to super oferta, gdyż tak naprawdę powinnam za to zapłacić ponad 119 zł, a nie 64. Czy to prawda? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czeka mnie rozmowa z doradcą i najprawdopodobniej cofnięcie umowy i negocjacja nowej to wszystko związane z reklamacjami odnośnie braku pełnej oferty programowej na startym dzierżawionym sprzęcie po Cyfrze+.

Na co mogę liczyć, jak mam z nim rozmawiać? Dodam, że chętnie przyjąłbym nowe dekodery ale nie za cenę ponad 200 zł bo to jest chore! Dlatego liczę na negocjacje z nową umową.

 

W tej chwili mam:

Sagemcom (dzierżawa) - 0zł

MR (drugi dekoder także Sagemcom kupiony na własność) - 10zł

CANAL+ Platinium 109zł + do końca roku HBO

Łącznie standardowo jak dawali wszystkim migrującym w marcu czyli 119 zł/m-c

 

Da się coś ugrać aby było po taniości jeszcze bardziej :shock::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla rodziców. Dotychczas Canal+ OptimumHD za 80 zł/mies. Po migracji umowa 12 mies. na Canal+ Gold, ale z uprawnieniami na pełen pakiet Platinum HD za 89 zł/mies. Oferta bez MR, karta kameleon zostaje. Oczywiście nowa oferta po przełączeniu do "innego" konsultanta, bo rozmowy zaczynały się od Platinum HD za 99 zł na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...