Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem wcześniej - migracja dokonana poprzez e-mail (nie przez tel. - umowa jest na żonę a ona nie zamieniła z nimi ani jednego słowa - to ja rozmawiałem przez tel. i to ja wysyłałem e-maila zwrotnego ze "zgodą na włączenie promocji" bo tak to się nazywa).

Zobaczymy po 01.06 czy wszystko będzie ok tzn. czy wszystkie opcje dodatkowe będą świecić - mam to wszystko na e-mailu i bedzie im sie trudno z tego nie wywiazać bo podobno nieraz rozmowy tel. jakie są nagrane po prostu znikaja ! Tak czy siak dam znać odnośnie mojego przypadku.

Walczcie o swoje - papier lub e-mail ! nie dzwońcie do nich - to niech oni dzwonią i się produkują - jeśli oferta Was nie satysfakcjonuje odrazu ja odrzucajcie i koniec - napewno dadzą Wam lepsze warunki (ja mam za 44zł (WPT+6C+3HBO - wszystko na 12m-cy) - wcześniej wszystko to miałem za 69zł czyli jest dobrze - oby sie z tego wywiązali !!!)

 

Na jaki adres email pisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej - migracja dokonana poprzez e-mail (nie przez tel. - umowa jest na żonę a ona nie zamieniła z nimi ani jednego słowa - to ja rozmawiałem przez tel. i to ja wysyłałem e-maila zwrotnego ze "zgodą na włączenie promocji" bo tak to się nazywa).

Zobaczymy po 01.06 czy wszystko będzie ok tzn. czy wszystkie opcje dodatkowe będą świecić - mam to wszystko na e-mailu i bedzie im sie trudno z tego nie wywiazać bo podobno nieraz rozmowy tel. jakie są nagrane po prostu znikaja ! Tak czy siak dam znać odnośnie mojego przypadku.

Walczcie o swoje - papier lub e-mail ! nie dzwońcie do nich - to niech oni dzwonią i się produkują - jeśli oferta Was nie satysfakcjonuje odrazu ja odrzucajcie i koniec - napewno dadzą Wam lepsze warunki (ja mam za 44zł (WPT+6C+3HBO - wszystko na 12m-cy) - wcześniej wszystko to miałem za 69zł czyli jest dobrze - oby sie z tego wywiązali !!!)

 

Na jaki adres email pisałeś?

 

Rozmawiałem przez tel. z konsultantem i powiedziałem że na "gębe" umowy nie przedłużę - chcę ją mieć na e-mail lub pisemnie - wysłał ze swojego konta @ncplus do mnie i ja miałem odesłać mu z powrotem "zgodę na włączenie promocji" (e-mail musiał być wysłany z konta przypisanego do konta w byłej już N-ce) - ot tak to wygląda - co będzie dalej poinformuje

 

witam dziś miałem tel od konsultanta. obecnie mam WPT za 59zł. konsultanka zaoferowała universe + c+ family 1 i 2 za 59zł. ta oferta mnie nie interesuje. czy mam szanse na universe + 6 c+ za 59zł?

 

Popatrz jaką ja ofertę dostałem - Twoja przejdzie bez problemu a jak umiejętnie się potargujesz wydębisz jeszcze lepszą !

 

Witajcie

Mam do Was pytanie, dziś dzwoniła do mnie konsultantka w sprawie przedłużenia oferty i zaproponowała mi pakiet za 59zł w tym paczka 6xCanal+, grzecznie zapytałem o HBO czy jest możliwość abym je dostał na cały okres umowy w abonamencie który obecnie posiadam czyli 69zł. Pani na to, że nie ma takiej możliwości, ponieważ nie miałem wcześniej w N-ce HBO i teraz też nie dostanę w pakiecie za 69zł. I tu mam pytanie do Was: Czy mówiła prawdę, że jeśli w N-ce nie miałem HBO to teraz nie dostanę na promocyjnych warunkach, czyli np. w pakiecie za 69zł na cały okres umowy? Wypowiedzenie oczywiście wysłane, umowę mam do końca czerwca, czyli póki co nie ma stresu.

 

Wierutne bzdury !!!! Oczywiście że możesz dostać - przetrzymaj ich i odmawiaj wszystkiego co Ci wciskają - masz dużo czasu - im bliżej końca to Ci będą po kilka razy dziennie dzwonić i coraz to lepsze promocje wymyślać - tak więc spokojnie czekaj i nie rób niepotrzebnych ruchów (nie dzwoń i nie bierz ofert która Cię nie satysfakcjonuje!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miniony piątek, tj. 24 maja przedłużyłem drugą z wypowiedzianych umów z Cyfrą+. Pierwsza kończyła się w kwietniu (pisałem już o tym wcześniej na forum) natomiast ta druga miała obowiązywać do końca maja. W przypadku drugiej umowy udało mi się uzyskać identyczne warunki przedłużenia co poprzednio czyli Universe+ plus 6xCanal+ plus HBO HD przez pół roku gratis plus Multiroom (2xCameleon) gratis i dodatkowo Pace PVR HD gratis. Cena łączna za wszystko co wymieniłem to 49zł miesięcznie, a umowa zawarta na 12 miesięcy. Różnica między tymi aneksami jest tylko taka, że przy pierwszym przedłużeniu nie miałem żadnego dekodera od Cyfry+ natomiast w tym drugim przypadku miałem na stanie Pace PVR HD oraz Philips PVR HD. Za wynajem Pace nadal nie będę nic płacił natomiast Philipsa musiałem zwrócić do punktu NC+ bo od czerwca opłata za niego wzrosłaby z 5zł do 20zł miesięcznie. Dodatkowo, w przypadku pierwszej umowy miałem darmowy miesiąc maj.

 

Długo to wszystko trwało, ale w końcu wszystko się udało więc prawie na rok można zapomnieć o ofercie przedłużeniowej NC+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzyś109

A wszystkie inne kanały Ci działają? Bo te o których piszesz to nadają z tp. 11411H, który najsilniejszy nie jest, u mnie byle zachmurzenie i potrafi przycinać bądź wyświetlać dziwne komunikaty na tych kanałach. Może być konieczna drobna korekta ustawienia anteny. Jeden z dekoderów może mieć słabszą głowicę i sobie nie radzi, a drugi już tak, co u mnie ma czasem miejsce. Ale poczekaj jeszcze, może faktycznie coś nie zaskoczyły te uprawnienia na tym drugim dekoderze.

 

tomaszzz

Powiem Ci tak: odkąd w kwietniu dodali mi te dziadostwa typu: MiniMini, TeleToon, Hyper, Kuchnia +, Domo+, Ale Kino+, to od kwietnia na zwykłym dekoderze działają tylko pierwsze trzy z podanych kanałów. Reszta nie świeci, informacja że źle jest podpięty dekoder. Na głównym dekoderze śmiga wszystko. Ale tym sie nie przejmowałem, gdyż nie były mi te kanały potrzebne. Ale odkąd mam 6 X C+ to właśnie do wspomnianych trzech wyżej nieświecących dołączyły Canal+Film/Film2, Canal+Family/Family 2 z tym samym komunikatem o źle podpiętym dekoderze. Ale jak mówiłem to dziwne, bo Canal+ i Canal+ Sport odbierają.

 

Tak jak mówie, zadzwonie do nich i zapytam o co kaman.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie i straciłem 26 minut połączenia, a nie dowiedziałem się niczego ! 5 konsultantów przełączających mnie do swoich kolegów co 5 minut ! Kpina !

 

A więc tak: w diagnostyce w nieświecących kanałach mam siłę 95%, jakość 0%.

 

rambo

co masz na mysli mówiąc o dostrojeniu anteny? Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co myślicie o mojej propozycji pakietów?

 

 

To moja propozycja pakietów dla platformy nc+

 

Comfort+ | 19 zł - 76 kanałów w tym 28 HD (w tym już wliczone Nat Geo Wild HD, Animal Planet, TLC HD, Filmbox, Romance TV HD + usługa nc+ GO w ramach abonamentu) Cena Multiroom Standard i Premium to 5 zł/m

 

Canal+ Comfort | 34 zł - 82 kanałów w tym 34 HD (pakiet zawiera pełną paczkę Canal+ oraz opcję Canal+ VOD + usługa nc+ GO w ramach abonamentu) Cena Multiroom Standard i Premium to 5 zł/m

 

Universe+ | 39 zł - 103 kanałów w tym 37 HD (w tym już wliczone Sundance HD oraz History HD + usługa nc+ GO w ramach abonamentu) Cena Multiroom Standard i Premium to 5 zł/m

 

Canal+ Universe | 54 zł - 109 kanałów w tym 43 HD (pakiet zawiera pełną paczkę Canal+ oraz opcję Canal+ VOD + usługa nc+ GO w ramach abonamentu) Cena Multiroom Standard i Premium to 5 zł/m

 

miniFULL+ | 79 zł - 118 kanałów w tym 48 HD (pakiet zawiera pełną paczkę Filmbox i paczkę NOC + opcję VOD Seriale+, VOD+) + Multiroom HD Standard lub Premium GRATIS!

 

FULL+ | 99 zł - pełna oferta platformy nc+ z Multiroom HD Standard lub Premium GRATIS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otrzymaliście faktury za maj? Migrowałem w połowie kwietnia, poprzednią fakturę dostałem ok 20, więc kolejna powinna być też w tych okolicach... zawsze dostawałem fakturę ok 15 a tu pusto, ani w ica ani w dekoderze nie ma nic o płatnościach, wszędzie saldo 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można wyciągnąć Platinum+HBO+Cinemaxy+Filmboxy+MR+2 dekodery? Mi proponują za 174 zł!!! Na innym forum wyczytałem, że za 139 zł. Prosiłbym o potwierdzenie. Wypowiedzenie wysłane. Koniec umowy 30 czerwca.

 

Mam platynę hbo MR Premium cinemax filmbox za 139. Z tym ze cin i filmbox tylko do końca roku free. Ale ze chciałem powrócić do starej n już wydzwaniaja i chce te 2 opcje do końca umowy wytargac i wtedy będzie całkiem git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się dzisiaj, więc muszę albo ją aneksować albo wypowiedzieć.

Mam teraz wszystkie C+ i wszytskie HBO, oczywiście w HD za 99 zł. Dodatkowo Multiroom (10 zł.) i podwójną kartę (10 zł). Razem płacę 119 zł.

Wygląda to tak, że mam dwa mieszkania,więc w każdym mieszkanku mam full opcję.

Obecnie nie chcę już tylu kanałów, a zwłaszcza sportu i filmów, bo nie mam na to czasu.

Chciałabym ten najprostrzy pakiet za 39 zł. Ale pytanie czy oni zgodzą się aneksować z opcją multiroom i kartą cameleon bez dodatkowych opłat? Na co mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...