Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w n wszystkie pakiety + HBO - dzisiaj przedłużyłem - Canal+Platinum + HBO + Cinemaxy + VOD seriale + Canal+VOD platinum za 99 zł + multirum premium za 20 razem 119 - ja jestem zadowolony teraz płacę 120,99 a mam wiecej filmów i sportu jka dla mnie ok.

 

Aha - rozmowę mam nagraną - tak jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie widzicie że te super oferty dostają ci którzy są dopiero od dzisiaj na tym forum???

 

Na pewno nie mam zamiaru kłamać z tym co mi proponowali. Sam jestem zaskoczony,bo wcześniej za platinium chcieli 99zł a to samo z HBO chcieli 129zł i nic mniej. Mierzyłem w Platynę z HBO za 99 zł,ale skoro dało się to wyrwać w cenie 69zł nie będę protestował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w n wszystkie pakiety + HBO - dzisiaj przedłużyłem - Canal+Platinum + HBO + Cinemaxy + VOD seriale + Canal+VOD platinum za 99 zł + multirum premium za 20 razem 119 - ja jestem zadowolony teraz płacę 120,99 a mam wiecej filmów i sportu jka dla mnie ok.

 

Aha - rozmowę mam nagraną - tak jakby co.

To daj tę rozmowę..bo jakoś nie wierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie widzicie że te super oferty dostają ci którzy są dopiero od dzisiaj na tym forum???

 

Na pewno nie mam zamiaru kłamać z tym co mi proponowali. Sam jestem zaskoczony,bo wcześniej za platinium chcieli 99zł a to samo z HBO chcieli 129zł i nic mniej. Mierzyłem w Platynę z HBO za 99 zł,ale skoro dało się to wyrwać w cenie 69zł nie będę protestował. :)

Dalo sie wyrwac czy moze sam zaproponowali takie warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta.

 

Nowa oferta (wprowadzona dzisiaj) dotyczy tylko abonentów n-ki (przynajmniej na razie). Polega ona na tym, że oferowana jest im umowa na 12 miesiące z taką samą ceną jak dotychczas. Zamiast paczki npremium dostają pełną paczkę C+.

A oferta różni się cenami dla poszczególnych abonentów n-ki, w zależności od tego ile płacili dotychczas.

 

Zgadza się ! Jeśli ktoś miał np.paczkę HBO i Cinemax, to te programy także zostają na cały czas umowy. MR w cenie.

Z autopsji :jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA wyświetla się CANAL+Silver ale gość wyraźnie mówił że będą wszystkie kanały CANAL+ i HBO i mówił że taki pakiet dla nowych kosztuje 144zł. Jak mnie kantli to ich znajde.

 

Potwierdzam.Ja mam o 10 zł drożej, ale z Cinemax x 2 i MR. Domyślam się,ze nie mamy Palinum, a właśnie Silver. Różnice są w dodatkach gwarantowanych. My mamy Nc+ GO na 12m, a nie mamy NetVOD+ i Seriale+ itd., itd... akurat coś czego nigdy nie używałem.

Turbo już wymieniłem ( 199zł ) na MediaBoxa. Zrezygnowałem z opłaty miesięcznej,bo-jak się okazało- przy kolejnym przedłużeniu umowy musiałbym dalej-tak,tak- płacić 10zł za dzierżawę ! A,że nie planuję zmieniać dostawcy TV, to "kupno" MediaBoxa się mi opłaca.

Na razie w ICA wyświetloa Silver.Po 01.05 w zakładce "dodatki" czy jakoś tam ;-) pojawią się dodatkowo wynegocjowane programy.

Dzwoniłem na: 12/ 294 7879

Warto poprosić konsultanata o potwierdzenie zawartej umowy mailem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę, dzwoniłem na 12-294-78-79, rzeczowy i miły konsultant Pan Grzegorz M.

Miałem WPT + npremium za 57,9zł.

Przedłużyłem Universe + 6C + HBO 6m-cy za 54zł, umowa na 12 m-cy

HBO później 20zł / m-ąc

Czyli średnio z HBO na 12 m-cy wychodzi 64zł.

Zostaje turbodekoder 0zł/m-ąc.

Dla mnie super :)

Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie widzicie że te super oferty dostają ci którzy są dopiero od dzisiaj na tym forum???

 

Na pewno nie mam zamiaru kłamać z tym co mi proponowali. Sam jestem zaskoczony,bo wcześniej za platinium chcieli 99zł a to samo z HBO chcieli 129zł i nic mniej. Mierzyłem w Platynę z HBO za 99 zł,ale skoro dało się to wyrwać w cenie 69zł nie będę protestował. :)

Dalo sie wyrwac czy moze sam zaproponowali takie warunki?

 

Sami zaproponowali takie warunki,po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dostanę 6xC+ za tyle co tu wypisują enkowicze, to na pewno pójdzie wypowiedzenie. Spoko! :brawo:
Wysyłaj, bo te oferty dawane są tym co już wysłali wypowiedzenia :D

Mam czas. Wypowiedzenie idzie na początku czerwca. Do tego czasu chcę się trochę podroczyć... :lol2:

Jeśli im się wydaje, że mnie będą kolejne 10 lat w [beep]a robić, to się przeliczą. :mrgreen:

Ja już jestem w takim wieku, że bez encepence dam radę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...