Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

Szybkie pytanko: mam cyfra+ superpremium HBO ważną do 09.2013. Własny sprzęt. Płacę teraz 109zł

Mogę przemigrować do nc+ z pakietem gold+HBO za tę samą cenę. Sport kompletnie mnie nie interesuje. Podobnie ich sprzęt (mój tuner ma 4 głowice i 3 terminale w 3 pokojach).

Wystarczy mi sama karta, kanały filmowe+informacyjne.

Czy oferta gold+HBO za 109 to max czy powinienem wysłać wypowiedzenie?

Zdrówki!

 

dobierz sobie 2 kartą i weź MR i pakiet All inclusive ,jedną kartę możesz dać mi i będziemy płacić za pełny pakiet 179 /2 + 90 zł :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiler,

Hmm - może źle zrozumiałem nową ofertę ale delta wygląda mniej więcej tak:

 

-dochodzą takie kanały jak: DiscoveryHD, KnowledgeHD, RomanticaHD i ArteHD. (o SD nie piszę bo praktycznie nie oglądam). PolsatHD niby jest ale znany problem z brakiem Nagra będzie jeszcze chyba długo...

 

-coś z obecną umową i tak muszę zrobić bowiem w 09.2013 z automatu przechodzi ona na czas nieokreślony za sumę 148zł - co jest kompletnym nieporozumieniem.

 

-intuicja mi mówi iż lepszy moment na zmianę jest teraz niż za 3 mies, bowiem za 3 mies nc+ będzie miała mniejszą presję na elastyczność która teraz jest w miarę wysoka za racji b.negatywnego PR. Jeśli za 3 mies churn rate pozostanie taki zam albo się zwększy - wtedy lepiej jest poczekać. Ja jednak myślę że spadnie - więc będą potencjalnie mniej elastyczni...

 

Nie jestem pewien natomiast jakie są wyraźne przewagi obecnej umowy nad nową z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie Gold nie ma Canal + oraz Canal + Sport. Na sporcie Ci nie zależy, ok, ale film chcesz oglądać, a na Canal + jest ich sporo. Discovery masz w SD, BBC Knowledge też, więc dla mnie bez sensu teraz migrować, ale Twój wybór. Za parę miesięcy ceny się ustalą, zobaczą ile ludu im odeszło, więc może takich super ofert nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił konsultant przed chwilą w sprawie wymiańy mailowej. Niestety nic nowego nie zaproponował.

Ciągle mają dla mnie tylko Canal+Platinum za 99zł + MR za 10zł.

Zapytałem o Silvera z C+ jak dostali Ci co się strasznie śpieszyli, i konsul sam przyznał że dostali praktycznie Platinum bardzo tanio w ramach przeprosin. Powiedziałem że jak będą mieli taką ofertę dla mnie to proszę o telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są oferty migracyjne, które zapowiadali, że wejdą z dniem dzisiejszym ja się pytam.

 

Nie była takiej oficjalnej zapowiedzi - to tylko plotki z Anty NC+. Jakbym ich nie słuchał i zmigrował teraz miał bym fajną ofertę.

Dziś rozmawiałem z miłą konsultantką i nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam swoj dekoder fergusson z cameleonem, z czasem trza migrowac,ale nie chce od nich zadnego dekodera,mysle o multirumie i teraz pytanie jaka karte dostane do tego 2dekodera ?czy bedzie dzialac na nim ta karta co dostane?,to bedzie tez ferguson ? :roll:

 

Przed migracją musisz iść do APS i odebrać multiroom w cenie 20 zł i potem migrować z multiroomem w postaci 2 kart seca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są oferty migracyjne, które zapowiadali, że wejdą z dniem dzisiejszym ja się pytam.

 

Nie była takiej oficjalnej zapowiedzi - to tylko plotki z Anty NC+. Jakbym ich nie słuchał i zmigrował teraz miał bym fajną ofertę.

Dziś rozmawiałem z miłą konsultantką i nic się nie zmieniło.

 

Za chwilkę jeszcze oświadczysz że anty nc+ to pomyłka. Takie twoje spojrzenie na sprawę to katastrofa. Człowieku ochłoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są oferty migracyjne, które zapowiadali, że wejdą z dniem dzisiejszym ja się pytam.

 

Nie była takiej oficjalnej zapowiedzi - to tylko plotki z Anty NC+. Jakbym ich nie słuchał i zmigrował teraz miał bym fajną ofertę.

Dziś rozmawiałem z miłą konsultantką i nic się nie zmieniło.

ja słucham tylko siebie mam platynę za 99 zł z hbo i multis jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba być [beep]em, żeby osobom, które już migrowały zrobić Platinum za kwotę 64 zł. Mogli zrobić ofertę Platinum za 89 zł na 12 miesięcy, Platinum + HBO 109 zł na 12 miesięcy lub 99 zł na 18 miesięcy. Do tego MR za 10 zł dodatkowo. Zaproponować tę ofertę ludziom co zmigrowali do 11 kwietnia i tym którzy jeszcze tego nie zrobili i każdy byłby zadowolony. Nie wiem kto tam pracuje w dziale marketingu, ale pożal się Boże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie była takiej oficjalnej zapowiedzi - to tylko plotki z Anty NC+. Jakbym ich nie słuchał i zmigrował teraz miał bym fajną ofertę.

Dziś rozmawiałem z miłą konsultantką i nic się nie zmieniło.

 

A jak byś miał mózg to sam byś coś zdecydował.

No ale wtedy nie można zwalić winy na innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowalem kiedys w firmie która miala bardzo podobna historie.

Otóż na rynku polskim było 3-4 najwiekszych graczy, z czego 2 miały ponad 50% udziału w rynku (w tym była moja).

Przejelismy mniejszą lecz znaczaca firme i nie mozna tego nazwac duopolem, ale bardzo blisko.

Po fuzji zjawil sie nowy prezes- ktory chcial sie pokazac i wymyslil ze za dlugo juz walczymy na rynku tylko ceną i ze skoro teraz jestesmy najwieksi to powinnismy dyktowac warunki. Jak sie okazalo mimo takiego duzego udzialu w rynku sprzedaz gwaltownie spadla, ale szefostwo nadal sie upieralo ze to tylko chwilowe zalamanie rynku, ze my handlowcy musimy wyjasnic "nowa ofertę" (za to samo 2x drozej tylko inaczej skonfigurowane). Kiedy nic sie nie zmienialo przyszedl czas na szkolenia bo widocznie handlowcy zle przekazuja klientom wizje, kiedy to nie przynioslo rezultatow przyszedl czas na zwolnienia i zatrudnianie bardziej "zmotywowanych".

 

Po pol roku kiedy większość stalych klientow przeszla do konkurencji, przychody spadly o polowe, masa ludzi odeszla- zwolniono prezesa a ceny spadly na leb na szyje zeby ratowac okret.

 

z nc- wydaje mi sie ze bedzie podobnie. "góra" nie ma kontaktu z rzeczywistoscia zwyklego czlowieka, a jak juz cos wymysli to jest nie do ruszenia, bo to by pokazalo ze sie pomylili, czyli sie nie nadaj i trzeba ich zastapic kims kto sie nie pomyli.

 

Rynek zweryfikuje te ich wyliczenia i prognozy, niestety wielu na tym straci, ale mysle ze w koncu bedzie normalnie. Celuje raczej w okres swiateczny, wtedy zrobia mega promocje i tak juz zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba być [beep], żeby osobom, które już migrowały zrobić Platinum za kwotę 64 zł..

 

Nie do końca jest to prawdą. Canal+ Platinum, oprócz pełnego Canal+, zwiera także dostęp do serwisów VOD, których ceny są wliczone w abonament. Wiem, że mało osób na to zwraca uwagę, ale niestety cena Platinum wynosi 119 zł (promocja standardowa) przez VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie była takiej oficjalnej zapowiedzi - to tylko plotki z Anty NC+. Jakbym ich nie słuchał i zmigrował teraz miał bym fajną ofertę.

Dziś rozmawiałem z miłą konsultantką i nic się nie zmieniło.

 

A jak byś miał mózg to sam byś coś zdecydował.

No ale wtedy nie można zwalić winy na innych...

 

 

Masz jakiś problem to idź do psychologa. Jak nie masz mózgu to nie mierz innych swoją miarą. Nie do końca neguje Anty NC+ ale piszą też tam dużo bzdur i nie można ich do końca słuchać bo już sporo ludzi wpędzili w tarapaty. Zresztą umieszczają wzory wypowiedzeń + reklamy Polsatu więc ewidentnie chcą zarobić na NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego mówię. Jedni mają Platinum za 64 zł, a kolejni za 99 zł. Gdzie tutaj logika? Nie lepiej było zrobić 89 zł dla wszystkich? D E B I L E

Ale obniżenie cen abonamentu byłoby przyznaniem się do błędu guru nc+. Taka opcja nie wchodziła w grę, to zrobili bezsensowny krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...