Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze trzeba pamiętać żeby przed końcem umowy dać im znać, bo inaczej z automatu się dostaje umowę na czas nieokreślony i normalne ceny.

Jeden mój znajomy, od zawsze robi tak, że po podpisaniu umowy na czas określony, jeszcze w tym samym dniu składa wypowiedzenie z dniem jak w regulaminie. Wtedy nie musi nic pamiętać i zawsze się z nim kontaktują w sprawie przedłużenia.

Czytam to forum od dłuższego czasu i takiego pomysłu jeszcze nie widziałem... Teraz się zastanawiam dlaczego tutaj nikt* tak nie robi?! :roll:

 

* nikt - w sensie, że spośród tych co spotkałem na forum czytając wątki (żeby nie było) :mrgreen:

 

Ja tak zrobiłam. Mam umowę z cyfrą do stycznia. Wczoraj napisałam wymówienie, dziś wysłałam. Dotąd tego nie praktykowałam (i w ogóle z żadnym terminem nie składałam im nigdy wymówienia, co teraz widzę było dużą naiwnością, która kosztowała mnie pewnie co kolejny aneks jakieś extra 20zł). Wypowiedziałam, bo pomyślałam, że nie będę im poprawiać statystyk, chętnie zostanę na tym co mam do końca umowy, ale chciałabym już teraz podzielić się z nimi tą radosną nowiną, że nie chcę z nimi wchodzić w dalsze układy. Mam superpremium hd+ hbo za 99, do tego pace za 5 i dobrany cinemax w promo za darmo, dalej za 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Kompakt HD za 26 zł. Wypowiedzialem umowę na podstawie wyłączenia kanału 13th street. Dzisiaj dzwonili żebym przeszedł na komfort. Najpierw za 39 zł, potem za 34 odmawiałem ... więc konsultant zaproponował mi ten pakiet za 29 zł ;) Oczywiście odmówiłem, idą wakacje i w zupełności starczy mi miniHD cyfrowego polsatu za 9,90 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem fulla n za 89 zl

proponuja mi platyne za 99zl i MR za 10zl

 

Chcialem pozostac do konca umowy czyli okolo koniec roku ,ale interesuje mnie multiroom jako opcja dodatkowa i nie chca mi wlaczyc, musze koniecznie migrowac do nc+ czy to standard czy naprawde nie mozna uruchomic MR w N do konca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mój znajomy, od zawsze robi tak, że po podpisaniu umowy na czas określony, jeszcze w tym samym dniu składa wypowiedzenie z dniem jak w regulaminie.

Ja tak zrobiłam. Mam umowę z cyfrą do stycznia. Wczoraj napisałam wymówienie, dziś wysłałam. (...)

No... niezupełnie tak, bo od podpisania minęło 3 miesiące, ale można rzec, że na jedno wychodzi. 8)

Mnie bardziej interesuje dlaczego nie jest to normą. Skoro na Nas szykują podstęp przejścia z automatu na jakieś horrendalne ceny, to jakby wszyscy tak robili, musieliby to zmienić. (np. taki CP ma wypowiedzenie 3 miesiące, ale z automatu zostaje się na tym samym!)

Jest jakiś powód, że wszyscy tak nie robią jak mój znajomy? Jest jakiś haczyk? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bliski : jestem w takiej samej sytuacji co Ty. Także mi doradzała, abym został na tym co mam. Jeśli chodzi o MR, to nie ma możliwości dokupienia tej opcji przed migracją. Przynajmniej tak mnie poinformowano...

A mnie poinformowała że jest za 20 zeta plus aktywacja mowa o MR premium

 

 

Nie ma to jak rzetelna informacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był bym zapomniał dzwoniłem pod nr 122947879 (Dział promocji platformy n). Połączenie w momęcie + przyjemna rozmowa. Polecam!

 

Dzięki wielkie @SiGi. Zadzwoniłem pod ten numer i otrzymałem bardzo korzystną umowę. Otóż mam teraz całą paczkę Canal+ (wcześniej Npremium), HBO oraz History HD za 70,99zł do końca maja a po tym okresie zostaje abonament podwyższony o 10 zł i mam umowę na czas nie określony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Na początek, jestem abonentem TV n z miesięcznymi rachunkami 59 zł. bez kanałów premium.

Przed wejściem platfrormy nc+ pozostawiłem swój nr telefonu z prośbą o kontakt po starcie nc+. Po kilku dniach od startu zadzwoniła pani i zaproponowała pakiet Silver za 64zł. na 18 miesięcy. Nie zgodziłem się, wypowiedzenia nie wysłałem. Umowa z n'ką kończy mi się z końcem czerwca 2013.

Dziś postanowiłem zadzwonić (szybko się połączyłem) i taką to otrzymalem propozycję: pakiet Silver plus cała paczka (6 kanałów) Canal+, umowa na 18 miesięcy. Kilkukrotnie zapytałem, czy chodzi na pewno o pełen pakiet Canal+.

Póki co nie zgodziłem się, ponieważ nie lubię długich umów, choć trzeba przyznać, że oferta jest ciekawa. Co myślicie o tej ofercie?

Pan z obsługi powiedział, że zaznaczy na moim koncie propozycję i że mogę zadzwonić i skorzystać z w/w oferty.

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Na początek, jestem abonentem TV n z miesięcznymi rachunkami 59 zł. bez kanałów premium.

Przed wejściem platfrormy nc+ pozostawiłem swój nr telefonu z prośbą o kontakt po starcie nc+. Po kilku dniach od startu zadzwoniła pani i zaproponowała pakiet Silver za 64zł. na 18 miesięcy. Nie zgodziłem się, wypowiedzenia nie wysłałem. Umowa z n'ką kończy mi się z końcem czerwca 2013.

Dziś postanowiłem zadzwonić (szybko się połączyłem) i taką to otrzymalem propozycję: pakiet Silver plus cała paczka (6 kanałów) Canal+, umowa na 18 miesięcy. Kilkukrotnie zapytałem, czy chodzi na pewno o pełen pakiet Canal+.

Póki co nie zgodziłem się, ponieważ nie lubię długich umów, choć trzeba przyznać, że oferta jest ciekawa. Co myślicie o tej ofercie?

Pan z obsługi powiedział, że mogę zaznaczy na moim koncie propozycję i że mogę zadzwonić i skorzystać z w/w oferty.

 

Pozdrawiam

Przemek

 

Coś mi się nie chce wierzyć w taką propozycje.Całą paczke C+ do Silvera w ramach bonusu dostali tylko ci co szybko podpisali umowe na C+Silver.No chyba że jest tak jak napisałem powyżej że N-kowicze są traktowani inaczej jak abonenci Cyfry.Jakbym dostał taką propozycję to bym brał od razu bez zastanowienia, ale pewnie nie będzie mi to dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta fuzja to jeden wielki wałek. ITI rządzi i dzieli, swoim abonentom dając o wiele lepsze warunki niż tym z Cyfry+.

Pośmiejmy się jeszcze z Juliana, podstawionego pionka, który nie ma bladego pojęcia o tym co się w ogóle dzieje, bo to ludzie z ITI pociągają za wszystkie sznurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę znowu się zaczyna n-kowcy dostają lepsza ofertę C- yfrowcy gorszą. A gdzie byli ci wszyscy, którzy tak głośno krzyczą jak n-kowcy doprowadzali swą postawą do słynnego już listu juliana. Nie trzeba prosić tylko walczyć, choćby tym słynnym wypowiedzeniem. Trzeba też być zdecydowanym odejść, jeżeli druga strona uzna, iż wypowiedzenia nie można wycofać. Pamiętajcie PAŃSTWO tylko masowość i jednolita postawa może coś zmienić. Kombatanci z N-ki jak że pięknie to brzmi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się wykruszają; widać że wielu oburzonych i tak przechodzi; oczywiście wielu nadal walczy i właśnie dlatego "Julek" wprowadził cofnięcie przymusowej migracji - po prostu biorą ich na przeczekanie.

Jak będzie źle znowu ruszą z wielką ZMIANĄ OFERTY i znowu będą kosmetyczne zmiany, ew. jakieś dodatkowe gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzisiaj zadzwoniłem do nich pierwszy raz pod pretekstem czy doszło wypowiedzenie. Konsultant powiedział, że tak i złożył mi propozycje. Najpierw chciał dać pakiet Universe za 49 zł, ponieważ miałem w tej cenie pakiet z n. Zapytałem się o platinum + multiroom standard to wyszło 109 zł plus dekoder turbo 5 zł. Razem 114 zł, ja czekam myślę, że warto.

Wypowiedzenie jest realizowane od 1 maja tak? Mam czas do 30 kwietnia na negocjacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...