Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie krótka piłka:

 

W ostatni weekend spędziłem trochę czasu przed telewizorem około 8 godzin każdego dnia! (zazwyczaj od: 20:00-2:30 w nocy) To był czas, w którym podejmowałem decyzje co chce oglądać gdybym ewentualnie został. Śledziłem tylko kanały premium, bo to w dużej mierze zależy bardzo wiele od nich. Doszedłem do wniosku, że dla mnie optymalną ofertą będzie oferta filmowa, bo gdy tak oglądałem jeden film za drugim to te filmy mnie ciekawiły. Po tym co zaserwowali na NC+ zaczynam się zastanawiać czy nie pozostać u nich, bo takie hity jak: „Igrzyska śmierci” „Róża” „Nad życie” „Lęk wysokości” to hity z górnej półki. Za nie długo „Nietykalni”. Mój Kochany zabójca „Dexter” Morgan. Podjąłem decyzję, że o „Golda” powalczę za 62,00 -69,00zł czemu? Trzeba wziąć pod uwagę, iż podczas migracji z Cyfry+ do NC+ stracę dużo kanałów (o których to już pisałem) to po pierwsze. Po drugie obecnie w Cyfra+ mam opcje Canal+ Optimum + HBO + FilmBox i płacę 84,90zł gdzie mam sport wszystkie mecze (oprócz Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej, Ligi włoskiej), a także przyzwoite filmy. Myślę, że ta cena, o którą zamierzam powalczyć, a jednocześnie zaproponować jest rozsądna i adekwatna do treści pakietu. Proszę zauważyć że jestem w stanie dać 69,00zł za uboższą ofertę od tej co teraz mam bez sportu, bez żadnych opcji dodatkowych. Czy za wysoko mierzę? Da się tą cenę osiągnąć?

A jak nie? Mówi się trudno 4 maja jestem w Jarosławiu w salonie Cyfrowego Polsatu podpisuje umowę na pakiet FamilijnyHD + FilmHD + SportHD za 69,90zł miesięcznie, wezmę umowę na 29 miesięcy dostanę 6 miesięcy gratis, że jestem jeszcze klientem PlusMix otrzymam, każdego miesiąca umowy bon 30,00zł na filmy VOD. Oferta też przyzwoita, bo otrzymam dostęp do Polsatu Sport, nie tracę stacji, zyskuje Viasaty. Nie przerzucę się na naziemną, bo uważam, że te kanały które tam są to kanały powtórkowe za discopololo nie szaleje.

 

Proszę o odpowiedź.

PS: Da się wynegocjować Platinium + HBO w cenie 99zł? Czy to raczej nierealne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zadzwonili po wczorajszym odrzuceniu. Zgodzilem sie na wycofanie wypowiedzenia umowy bo mam nke WPT z Hbo Filmboxem i Cinemax a teraz zamiast npremium wszystkie Canal+. Cena dotychczasowa czyli 96zl. Mam nadzieje ze i Wy osiagniecie to zamierzacie. Przez ostanie 2 tyg myslalem o platinium + HBO a teraz prawie to mam bez dodatkowej kasy. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, cały dzień spędziłem na uczelni, więc dużo rzeczy mnie ominęło ;/ Oczywiście poranne newsy ogarnąłem, natomiast jak się to wszystko ma do tego, że w przyszłym tygodniu dla obecnych abo mają być dopiero gotowe nowe oferty migracyjne? Prawda to? Bardziej elastyczne w kwestii cenowej czy pakietowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zadzwonili po wczorajszym odrzuceniu. Zgodzilem sie na wycofanie wypowiedzenia umowy bo mam nke WPT z Hbo Filmboxem i Cinemax a teraz zamiast npremium wszystkie Canal+. Cena dotychczasowa czyli 96zl. Mam nadzieje ze i Wy osiagniecie to zamierzacie. Przez ostanie 2 tyg myslalem o platinium + HBO a teraz prawie to mam bez dodatkowej kasy. Powodzenia

Mam pytanko. Czy jak Ci się skończy obecna umowa, to jesteś gotów płacić więcej, ewentualnie wziąć trochę gorszy pakiet? Wydaję mi się, że trudno będzie potem zatrzymać to samo w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co... TO JEST KPINA.

 

Dla chcących zmigrować (tych co jeszcze nie zmigrowali) nic się nie zmieniło, cały czas te same pakiety i te same ceny (np. Platinum 99zł, Gold bez C+Sport za 79zł...).

Czy będzie jakaś zmiana i nowe oferty?

 

 

Dla mnie wygląda to tak:

- w krótkim czasie nie da się złupić klientów bo jest bunt masowy, więc robimy tak:

- odłóżmy migrację w czasie... niech pozostaną na dotychczasowych umowach a jak się one będą sukcesywnie kończyć to wtedy mniejszymi grupami będziemy im nóż do gardeł przystawiać i łupić.*

- aby poszedł pozytywny odgłos w sieć dajmy tym co już zmigrowali (a jest to niewielka część abo) bonusy, niech rozpowiadają jakie to nc+ jest fajne.

- tym co chcieli by zmigrować dzisiaj lub tym którzy będą de-facto musieli zmigrować jak już dotychczasowe umowy się skończą przedstawimy ponownie nasze super pakiety droższe o 30-40 zł w stosunku do dotychczasowych umów.

 

Czyli: grupce klientów która zmigrowała dajmy fajne bonusy a tych co jeszcze nie zmigrowali dymajmy dalej, tylko nie wszystkich na raz z przymusową migracją a sukcesywnie mniejszymi grupami.

 

Tak czy siak wypowiedzenie tydzień temu zarejestrowane i teraz tylko utwierdziłem się w przekonaniu że można już podpisywać umowę... z nowym operatorem.

 

ps. Dalej traktujecie nas jak [beep]i a my nadal nie rozumiemy oferty.

 

 

*) jak się zaczną kończyć obecne stare umowy z N i C+ to wejdą ceny standardowe z regulaminów. Będziecie nas łupić cenami "nie promocyjnymi" albo dacie super propozycję migracji na wasze super pakiety z pełnym Canal+ w pakiecie Platinum za minimum 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem sam dziś do nc+ i kwestia migracji w moim przypadku (płacę 69zł) jest następująca:

Silver za 69zł oraz Gold za 79zł.

Jak myślicie, czy idąc tym tokiem myślenia (czyli co pakiet to 10zł) to jest człowiek w stanie wyrwać Platynę za 89zł na 18 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zadzwonili po wczorajszym odrzuceniu. Zgodzilem sie na wycofanie wypowiedzenia umowy bo mam nke WPT z Hbo Filmboxem i Cinemax a teraz zamiast npremium wszystkie Canal+. Cena dotychczasowa czyli 96zl. Mam nadzieje ze i Wy osiagniecie to zamierzacie. Przez ostanie 2 tyg myslalem o platinium + HBO a teraz prawie to mam bez dodatkowej kasy. Powodzenia

Mam pytanko. Czy jak Ci się skończy obecna umowa, to jesteś gotów płacić więcej, ewentualnie wziąć trochę gorszy pakiet? Wydaję mi się, że trudno będzie potem zatrzymać to samo w tej samej cenie.

 

 

Abonenci Silvera z C+ za 63 PLN i wielu innych opcji typu FULL zamniej niż 100 PLN NA PEWNO nie dostaną takiej oferty po zakończeniu obecnej umowy a nawet jej przedłużeniu

Jest to opóźnienie wykonania wyroku FUZJI na Abonentach i udob[beep]ie UOKiK (te ceny są wręcz dumpingowe za to co oferują) .Na szczęście (dla Platformy nc+) dotyczy to niewielkiej grupy osób.

Warto też sprawdzić, czy kanały C+ będą gwarantowane do końca umowy w tych promocjach dla klientów bo może być to tylko promocja z odwołaniem bez mozliwości wypow. umowy

Francuzi nie są głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze, to moi rodzice korzystają z cyfry , umowa kończy się w maju i tak na prawdę jest im obojętne czy zapłacą tyle samo, czy o 10 czy o 20 zł więcej w stosunku do tego co płacą teraz.

ALE tu o zasady chodzi :!::!: od kiedy to przedłużenie umowy polega jedynie na podwyższeniu abonamentu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy to przedłużenie umowy polega na podwyższeniu abonamentu :?:

 

A od kiedy na obniżaniu? Ludzie piszą, że jak znikają kanały to abonament powinien się wtedy automatycznie obniżać natomiast nikt nie napisze, że jak dodadzą jakiś kanał czy dwa to z chęcią przyjmie się podwyżkę abonamentu. Oczekuje się od firmy obniżania abonamentu ale w żadnym przypadku nie przyjmuje podwyżki(nawet jakby viasaty dodali, to nikt nie powiedziałby ok dodali viasaty to można 10 zł więcej płacić)

 

Jak łatwo się sprzedać za pakiet Canal+ od cudownego Juliana i jego świty. Wczoraj płacz dziś buta i samouwielbienie.

Lepiej się obrażać, nie mieć co oglądać, ale nie brać nc+?

 

No ludzie wychodzą z takiego założenia że wszyscy muszą się w kupie zebrać i cierpieć, bo jak się wyłamie pewna część i wykupi nc+ to ich protest pójdzie na marne(prostymi słowami albo jesteś z naszym jedynym słusznym protestem, albo jesteś [beep]em, który dla własnego wygodnictwa oglądania tv nie chce zmieniać korporacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izaa

No tak czyli przez dajmy na to 20 lat chciałbyś płacić tyle samo??

Przecież to nierealne. Już nie wspomnę o inflacji ale przecież co jakiś czas kończą się prawa czy to filmowe czy sportowe. Nowe często są sporo droższe więc dana platforma wg. twoich założeń powinna nazywać się św. Mikołaj :D jednak widać, że też kiedyś dojdziesz do tej prawdy jak Twoi rodzice :smile: ale to przychodzi z wiekiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czyli przez dajmy na to 20 lat chciałbyś płacić tyle samo??

Przecież to nierealne

 

20 lat to ja nie wiem czy przeżyje 20 lat ;) ale wracając do tematu nie liczę na ciągłe upusty. Idąc tym tokiem rozumowania po 20 latach powinienem płacić 20 zł za all in(skoro rok w rok przy przedłużaniu umowy należy się jakiś upust)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...