Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w godzinach popołudniowych numer prywatny odbieram i kto ... ?! konsultantka miłym głosem wita mnie jak najlepszego klienta C+ :jupi: po poinformowaniu mnie o nagrywaniu rozmowy itp pani proponuje mi pakiet PLATINUM za 99zł w promocji ze 149zł jak dla mnie :jupi: nic taniej nic więcej tzn bez żadnych dodatkowych HBO itp "goły" pakiet :lol2: obecnie posiadam Optimum C+ z nSport itp za 75zł miesięcznie. Pytam także miłym głosem czy taki pakiet mógł bym dostać w granicach 80 zł czyli tyle co m/w teraz pani odmówiła i ja też odmówiłem... może kiedyś stanieje obecnie umowa do końca marca 2014 z c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę:

Moja historia z nc+ wyglądała następująco:

Miałem w n-ce WPT i turbodekoder 500 MB za 54 zł. Umowa kończyła mi się 01.06.2013r. Na początku marca kilka razy dzwonili z n-ki i proponowali przedłużenie tej umowy na 18 mies za 54zł ale wolałem poczekać na nc+. :lol:

Około 25.03.2013r zadzwonili z BOK i zaproponowali mi pakiet Silver za 69 zł, odmówiłem ale wypowiedzenia nie chciałem składać. 05.04.2013r zadzwoniłem sam do BOK i zgodziłem sie na pakiet Silver za 64 zł. Dzisiaj po lekturze tego forum zadzwoniłem sam do BOK i pani zaproponowała mi za nieodstępowanie od tej umowy pełen pakiet Canal+ na 18 miesięcy ( 6 kanałów) wszystko w cenie 64 zł jak wcześniej czyli o 4 kanały Canal+ więcej za free. Ogólnie jestem zadowolony bo mam Platinum bez VOD za 64 zł. Doszły dwa fajne kanały dla dzieci, kanał Planete i AleKino na których mi zależało, także za 10 zł więcej było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa oferta jest oczywiście bardziej elastyczna, ale niestety nadal droga

Wycofanie się z przymusowej migracji też bardzo ważne - i tutaj widzę pewien problem - gdy wszystkich postawili pod ścianą to ludzie się zbuntowali. Teraz będą mieli łatwiej. Małymi grupkami, miesiąc po miesiącu pójdziemy jak barany na rzeź! Tracimy mocny atut. A przecież w kupie siła. Dlatego doszliśmy już tak daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dziwne, że mają gest dla tych którzy przeszli na Silver lub Gold i dają im 6xC+ za 64/79zł, a nie potrafią taką samą ofertą zachęcić całej reszty... Co to jest w ogóle za dziwna logika, tego chyba nawet ekonomiści nie wiedzą.

 

Zrobiliby nawet Pakiet Sport z 4xC+ za te 79zł dla nowych i 69zł dla migrujących i nie byłoby pewnie połowy postów na tym forum. A tak to znowu wciskają wszystko tym, którzy raz na tydzień chcą obejrzeć mecz Premiership.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem dziś telefon z BUK czy jak to się tam nazywa - wreszcie zauważono moje wypowiedzenie. Oferta jaką przy tej okazji otrzymałem jest delikatnie mówiąc niesatysfakcjonująca: c+ Platinum + MR 109 zł jedynie zeszli mi z aktywacji zamiast 198zł (wymiana głównego tunera + MR) na 108zł Umowa na 12 miesięcy. Proponowano mi owszem jakieś inne kombinacje z niższym pakietem + HBO - zależało mi jednak na LM i LE a to dostępne będzie tylko w pełnym C+

Zaproponowałem by zabrali mi rozgrywki Ekstraklasy - nie ma opcji ;)

Oferty wysłuchałem podzieliłem się swoimi uwagami i tyle - wypowiedzenia nie cofam bo obecna umowa kończy mi się w maju. Zaproponowałem by opłatę za MR dali 0 zł lub w tej cenie dorzucili HBO kosztem VOD itp. Na dziś nie ma takiej opcji - wyraziłem oczywiście zainteresowanie migracją jeśli zmienią podejście i sami wyjdą z lepszą ofertą bo ja nie będę targować się o 5 czy 10 zł w rachunku - jak im nie zależy na kliencie i lepszej opinii o platformie nc+ to niech sami dadzą wyraźny rabat satysfakcjonujący mnie i ich. Wbrew temu co im się zdaje - to ja znajdę sobie alternatywę dla TV a oni czym zastąpią brak wpłat od klientów ? Sezon na sport i tak się kończy LM w tej fazie można obejrzeć w otwartym paśmie a na gwiazdkę jak nic zrobią dla nowych abo promocje - więc jeśli nie zadzwonią tragedii nie będzie tylko DVB-t + internet + FTA. Tak więc głowa do góry - ja pamiętam czasy 2 programów w TV i było naprawdę co robić :D BEZ NICH DA SIĘ ŻYĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Centrum nc+ w Żorach (tak odbiegając od tematu bardzo ładne dziewczyny tam pracują :)) i wypowiedziałem umowę ze względu na wyłączenie kanałów.

Kilka osób było wypowiadać umowy.

Pani ładnie wszystko zanotowała i zapytała mnie, czy moje wypowiedzenie jest ostateczne.

Odpowiedziałem grzecznie, że ze mną się zawsze idzie dogadać, tylko trzeba mieć argumenty.

Mówię, że mogę płacić tyle ile płacę, ale chcę darmowe tunery (oczywiście mediabox+ + MR premium mnie tylko interesuje).

Poinformowała mnie, że będą dzwonić z nc+ w najbliższych dniach z ofertą migracji, i że mam im grzecznie odmawiać.

Ostatni telefon podobno ma być z ofertą nie do odrzucenia (z działu super promocji, żeby zostać - może nie tak to nazwała ale o coś takiego chodziło) i najprawdopodobniej to ten telefon ma mnie przekonać do pozostania.

 

Oferta dla mnie na dziś - 99 platinium bez mr - mr dodatkowo płatny (obecnie płacę 130 za prestiż a w nim darmowy MR, w którym mogłem dodatkowo wziąć sobie Pace 500 gb za 0, ale że mam swoje tunery, to nie potrzebowałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi "miła" Pani konsultantka oznajmiła, że ma dla mnie prezent w postaci dwóch dodatkowych kanałów C+ i C+Sport. Ja jej mówię, że te kanały już mam w swojej ofercie, a ona, że nie ma takie możliwości. Potwierdziła jednak jeżeli tak wynegocjowałem to nic więcej mi nie może zaproponować. Płaciłem 59 za to co w stopce i teraz GOLD+ 79 ale już bez HBO. Migrowałem 21 marca i nie ma niestety dla mnie bonusa. Pan Julian jednak znów kłamie. Potwierdzenie tego co dostałem i to wszystko. Nawet nc+Go jest tylko do 15 maja choć na stronie info, że na 12 m-cy ale i tak tylko dla nowych.

Uuups stopki nie ma czyli WPT Premium HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.....

 

Ja mam teraz gorszą sytuację bo złożyłem wypowiedzenie w n i zgodziłem się je anulować w zamian za pakiet universe za 49zł na 12 miesięcy. Czy mam jakąś możliwość dostania gold nawet za 79zł ale ze wszystkimi canal +? Albo czy mogę anulować migracje i zostać na starych warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszą opcją żeby mieć całą paczkę C+ , jest opcja Universe+ z nowymi kanałami . Cena dla osób na wypowiedzeniu 79 zł. Haczyk tej oferty to brak Eurosport 2 .Umowa 12 miesięcy.Ja odmówiłem.

 

Gdzie jest jakies info o tej ofercie?

Ja też tego nie rozumiem.Chyba niektórzy są już zmęczeni tą migracją...

 

Taka ofertę otrzymałem z Centrum utrzymania klienta Cyfry i taka ofert jest dla przedłużajacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...