Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nowa oferta jest oczywiście bardziej elastyczna, ale niestety nadal droga

Wycofanie się z przymusowej migracji też bardzo ważne - i tutaj widzę pewien problem - gdy wszystkich postawili pod ścianą to ludzie się zbuntowali. Teraz będą mieli łatwiej. Małymi grupkami, miesiąc po miesiącu pójdziemy jak barany na rzeź! Tracimy mocny atut. A przecież w kupie siła. Dlatego doszliśmy już tak daleko

 

Ale o czym ty mówisz? Jakie barany, jaka rzeź? Ktoś cię zmusza czy pieniądze z kieszeni ci wyciąga?

Tylu ludzi protestowało razem tylko z powodu zerwania umów i idiotycznej pakietyzacji. Maniacy sportu i kinomani mieli zbieżne interesy mimo, ze każdy chciał czegoś innego.

Od początku było wiadomo, że jeżeli ktoś dostanie dobra dla niego ofertę to przystanie na warunki nc+. Przecież o to chodziło, żeby dotrzymali zawartych umów.

A jeśli chodzi o ceny, to fakt, jest drogo. Ale to już ureguluje rynek. Każda firma ma prawo ustalić swoje ceny a ty nie jesteś zmuszany do ich akceptacji.

I gdy skończy mi się umowa ja tak zrobię. Będzie drogo to pójdę do tańszej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wypowiedzenie do N wpłynęło 02.04 do dnia dzisiejszego nie miałem żadnego kontaktu.Co proponujecie bym zrobił (migrował ale na co, anulować wypowiedzenie i do końca października być na starej umowie).

Jeszcze dodam, że miałem WPT i do końca kwietnia npremium za free a później po 10 zł.Czy jak wycofam wypowiedzenie to c+ dostanę także za 10zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tak jest te kanały tylko na sprzęcie N lub NC+. A co do bonusów trafiłes na złego konsultanta :)

W międzyczasie zajrzałem do skrzynki mailowej, a tam liścik od nc+ z informacją o włączeniu całej paczki canali do końca umowy. Zadzwoniłem na partyline z pytaniem: komu wierzyć. No i mam wierzyć emailowi :)

Gdybym napisał że jestem niezadowolony to bym skłamał. Warto było zaryzykować i wcześnie migrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że warto "było zaryzykować i wcześniej migrować". Dostali teraz paczkę Canal+ i są wniebowzięci i się wymądrzają. Przypominają mi kolaborantów, którzy skorzystali z trudu innych. Za swą ślepą wierność Julianowi zostali nagrodzeni przez" dobrego" Pana. Gdy mu nie będziecie potrzebni dostaniecie kopa w d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tak jest te kanały tylko na sprzęcie N lub NC+. A co do bonusów trafiłes na złego konsultanta :)

W międzyczasie zajrzałem do skrzynki mailowej, a tam liścik od nc+ z informacją o włączeniu całej paczki canali do końca umowy. Zadzwoniłem na partyline z pytaniem: komu wierzyć. No i mam wierzyć emailowi :)

Gdybym napisał że jestem niezadowolony to bym skłamał. Warto było zaryzykować i wcześnie migrować.

 

A na jaki pakiet wcześniej się zgodziles i za ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w dobrej sytuacji, bo mam umowę z n do 30.04.2014 r. na warunkach jak w stopce. Wypowiedzenie zarejestrowanie. Dziś dzwonili do mnie z DUK ale byłem poza zasięgiem i nie odebrałem. Z tego co zauważyłem to wszyscy bardzo chętnie wycofują wypowiedzenia. Wydaje mi się, że powinniśmy stawiać warunek - wycofujemy wypowiedzenie ale chcemy np. paczkę tematyczną Canal+ do końca trwania umowy. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy interes zrobili abonenci N, którzy tuż przed fuzją przedłużyli swoje umowy na 12-18 miesięcy wraz z pakietami nPremium+HBO za 69zł-79zł.

 

Faktycznie mogę w pełni usatysfakcjonowany wypić sobie browara :brawo: umowa przedłużona 13 marca na 18 miesięcy do września 2014 roku.

Stan jak w opisie na dole :jupi: a co oni mi oferowali MASAKRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w dobrej sytuacji, bo mam umowę z n do 30.04.2014 r. na warunkach jak w stopce. Wypowiedzenie zarejestrowanie. Dziś dzwonili do mnie z DUK ale byłem poza zasięgiem i nie odebrałem. Z tego co zauważyłem to wszyscy bardzo chętnie wycofują wypowiedzenia. Wydaje mi się, że powinniśmy stawiać warunek - wycofujemy wypowiedzenie ale chcemy np. paczkę tematyczną Canal+ do końca trwania umowy. Co sądzicie?

wstales dopiero? przeciez ja masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w dobrej sytuacji, bo mam umowę z n do 30.04.2014 r. na warunkach jak w stopce. Wypowiedzenie zarejestrowanie. Dziś dzwonili do mnie z DUK ale byłem poza zasięgiem i nie odebrałem. Z tego co zauważyłem to wszyscy bardzo chętnie wycofują wypowiedzenia. Wydaje mi się, że powinniśmy stawiać warunek - wycofujemy wypowiedzenie ale chcemy np. paczkę tematyczną Canal+ do końca trwania umowy. Co sądzicie?

wstales dopiero? przeciez ja masz

 

Mam, ale najpewniej tylko do 30.06.2012 r.

 

"Klienci platformy n otrzymują dostęp do kanałów MiniMini+ HD, ale kino+ HD, Kuchnia+ HD, DOMO+ HD, Planete+ HD, teleToon/Hyper+ HD na warunkach obecnej umowy (nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r." - info ze stony nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że warto "było zaryzykować i wcześniej migrować". Dostali teraz paczkę Canal+ i są wniebowzięci i się wymądrzają. Przypominają mi kolaborantów, którzy skorzystali z trudu innych. Za swą ślepą wierność Julianowi zostali nagrodzeni przez" dobrego" Pana. Gdy mu nie będziecie potrzebni dostaniecie kopa w d....

chłopie to nie wojna ani nie okupacja, przestań używać słów, których znaczenia nie rozumiesz. :/ Chociaż widać jak Cię żółć ze złości zalewa-to tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że warto "było zaryzykować i wcześniej migrować". Dostali teraz paczkę Canal+ i są wniebowzięci i się wymądrzają. Przypominają mi kolaborantów, którzy skorzystali z trudu innych. Za swą ślepą wierność Julianowi zostali nagrodzeni przez" dobrego" Pana. Gdy mu nie będziecie potrzebni dostaniecie kopa w d....

Nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie. Zaręczam że prędzej sam kopnę Juliana w zadek niż on mnie. Przez ostatnie lata miałem już Astercity, Videostradę TP z Cyfrą DSL, potem znowu Aster, potem znowu telewizję TP, Vectrę, N na kartę, Cyfrę+. Po prostu przywykłem do wybierania najlepszych dla mnie w danej chwili ofert. Tak samo jest z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadam:) Dzisiaj wyciągnąłem ze skrzynki list od C+ z umową którą przedłużyłem 21 marca na pakiet Kompakt HD. Pisałem już kiedyś że początkiem kwietniachciałem włączyć opcje C+ i wtedy nijak się nie dało. Dzisiaj mówie raz kozie śmierć, przyszła umowa (wysłana 8.04) to dzwonię do ICA. I tu zaskoczenie. Nie ma żadnego problemu żeby zgodnie z regulaminem Akcji Cyfra Powrót zmienić pakiet na C+Kompakt z zachowaniem przyznanych rabatów. I tak oto mam C+Kompakt za 55 zł na 18 miesięcy, do tego Opcję HD Kompakt, Filmboxy, nsport i MGM na 6 miesiący. A do tego konsultant życzył jeszcze miłego wieczoru:) Aha kanały świeciły po 15 minutach:) Juppi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółć mnie nie zalewa, tylko nie znoszę cwaniaków, którzy wczoraj siedzieli cicho i byli w ciemnej d.. a dziś mają się za zwycięzców i wielkich wizjonerów, którzy przewidzieli rozwój wypadków i wcześniej migrowali. Nie zauważają przy tym, że zawdzięczają to ludziom, którzy mieli odwagę przeciwstawić się korporacji i wysłali wypowiedzenia.. Gdyby mieli trochę odwagi to by grzecznie im podziękowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Migracja - moim zdaniem jeleniem nie jesteś - mnie interesował nawet Universe + cała paczka Canal+ bez dodatków 89-99 zł , ale skończyło się jak skończyło w moim przypadku

 

@matek451 - przezornie przedłużyłem umowę , wypowiedziałem po otrzymaniu pisma , polubiłem anty nc+ aby zwiększyć presję - czyli mogę czuć się zwycięzcą czy jednak nie jak uważasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...