Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja z dziś (centrum cyfry w Katowicach), Platyna z dekoderem 89 zł pace , platyna dekoder i mr 2 karty 99 zł, platyna dekoder hbo mr 2 karty 119 zł, czyli szczerze nic się nie zmieniło obniżyli mi o 10 zł, umowę mam do końca Maja 2013,(wypowiedzenie wysłane koniec marca), brak możliwości wzięcia 2 dekodera,nie skorzystałem i poczekam.

Najlepsze jest to punkt jest otwarty od 9 ,zero ludzi ,obsługa 3 osoby + 1 osoba chyba szkoląca ( coś tam im nawijał o cenach) ,obok pseudo punkt polsatu (klatka dla chomika 1m2 x 2 m2 :)))), ludzi tam ,jakby coś dawali za darmo...

jak dla mnie ta oferta zwłaszcza z HBO już prawie ok. minus,że drugiego dekodera nie można dobrać.

 

@Dareczko30 masz rację.to nie tylko kpina. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A więc jak kiedyś wspominałem, że obecni abonenci czy to N-ki czy to Cyfry+ powinni pozostać na starych warunkach do końca swojej umowy ... I po dołującej krytyce wszystkich dookoła dotyczącej oferty i praktyk NC+, w końcu NC+ postawiona pod murem, po długich mozolnych i co prawda z niechęcią ale musiała wyjść na przeciw abonentom, gdyż fala krytyki zmiotła ich zamierzone oczekiwania ...

 

I tak moja dotychczasowa umowa z N-ką z wszystkimi pakietami tj. CANAL+, HBO, FILMBOX, HISTORY HD z 63 kanałami HD wraz z Astrą za kwotę 90 zł zostaje do lipca 2014 r. ... I o to mi chodziło od samego początku ... A co będzie za niecałe 1,5 roku to zobaczymy ... Jest jeden mały problem, że nowe kanały, które będą dodawane do oferty raczej nie będą dotyczyć abonentów N-ki i Cyfry+ (np. TVP ROZRYWKA) ... Nowe kanały tylko dla abonentów NC+ ... No i jeszcze jeden problem, że chyba od 01 lipca br. kanały tematyczne HD : Planete+, AleKino+, Domo+, Kuchnia+, Teletoon+ i MiniMini+ zostaną wyłączone lub trzeba będzie dodatkowo zapłacić do abonamentu by je mieć dalej ... Hmm

 

... Tak czytam te wszystkie posty i stwierdzam, że najlepiej na tym wyszli Ci abonenci co do tej pory zostali czy to w N-ce czy w Cyfrze+ bo do końca swoich umów będą płacić to co płacili do tej pory, a gdy jeszcze podpisali w tym roku długą umowę na rok czy dłużej do mogą się cieszyć ... Tak jest u mnie jak wyżej 90 zł do lipca 2014 r. ... A dla nowych abonentów już nie ma takiego raju ... Noo NC+ musi jeszcze przemyśleć swoje poczynania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet 6xC+ za 21zł + Pakiet 4xnPremium za 9.90zł = Pakiet 6xnc+ za 60zł ?!?!? .

Zgadzam się, że wycena za Canal+ jest przesadzona, ale 21 za stary Canal+ to chyba tylko w ekstra promocji, bo normalnie kosztował 30 w SD i 35 w HD. Podobnie liczysz nPremium pisząc tu gdzieś wcześniej, że był od 9,90. Podkreślam OD. Ceny okazyjne, to nie ceny standardowe. Trzeba o tym pamiętać inaczej mamy do czynienia z demagogią. Myślę, że 50 zł za połączone Canal+ i bPremium byłoby rozsądnym kompromisem.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa się kończy z końcem Kwietnia,wypowiedzenie dawno wysłane . Jeśli dostanę ofertę taką jak dostali ci co przeszli już do nc+ to się zgodzę,inaczej baj baj . Skoro inni dostali pakiet c+ silwer po negocjacjach za 69 a nawet 64 zł ,a teraz do tego całą paczkę canal + to dlaczego ja mam tego nie dostać ,[beep] nie jestem i więcej nie zapłacę ! Teraz wychodzi na to że za 64-69 zł można mieć praktycznie platynę która kosztuje 119-99 zł -po negocjacji ,a te vod-y i inne z platyny mi nie potrzebne mając swój sprzęt bo i tak tego nie odbiorę,a część z tego jest w Smart tv Samsunga .

 

Oni są porąbani,dlaczego nie dali takiego pakietu powiedzmy c+ silwer z paczką c+ od razu za powiedzmy nawet 80 zł i nie było by zamieszania,skandalu i ludzie by brali .100 czy 120 zł to przegięcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum lakiego wynika, że nadal dają All Inclusive za 179zł. Trzeba zadzwonić i prosić.

 

Zmiany w systemie w przyszły tygodniu bez proszenia. Jeżeli ktoś zapłacił teraz 179 to w maju zapłaci 139 - info z infolinii.

 

ZA co 139? Ci co wzieli AI do 11 kwietnia dostali juz obnizke na 159 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...