Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na ulotce nie ma informacji że w cenie jest HBO GO za 10zł które można wyłączyć - dzisiaj też bylem w CP

za to jest jakieś promo że z ulotką umowa na 29 miesiecy w tym 6 miecy gratis lub 15 miesiecy w tym 3 miesiace gratis oraz oplata za multiroom 0zł w całym okresie trwania umowy - a więc po 3 miesiącach można wyłączyć HBO GO i zostaje 89 zł + 5 za dekoder PVR

 

dzięki za wyjaśnienie. To czyni tą ofertę do przyjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz racje. Tez caly czas licze na Platinum + MR za 99, ale na 109 + i 1 miesiac gratis tez bym poszedl. Z tym ze na MR z cyfry

 

to nie wiem na co czekasz. Teraz to mozna spokojnie wyciagnąć. Tu ludzie czekają na to, ale za max. 80zł.

 

Spokojnie to mozna 99 bez MR, pokaż mi powiedzmy 3 (nwet po wpisachz forum) ktorzy ugrali Platyne + MR(cameleon) za 99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redlum Ja również składałem wypowiedzenie i zapewniano mnie, że umowa zostanie rozwiązana z końcem kwietnia.

 

 

w salonie też mi tak mówili ale że to był stary salon C+ to mogą się nie znać na wypowiedzeniach nkowych - więc wolę się dopytać; niedługo wyjeżdżam na tydzień i termin końca okresu rozliczeniowego jest własnie w czasie mojej nieobecności; a jak w tym czasie nagle się okaże że dzieciaki nie będą mogły oglądać bajek w TV to będę miał przechlapane...

 

 

a jezeli zawsze dostaje ok 20 kwietnia rachunek, a np zdązą mi już wystawic rachunek, bo chyba placi się z góry. to bede musial zaplacic cala kwotę za 10 dni, od 20 d0 30 kwietnia? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godzinie 14:07 kolejny (drugi) telefon z propozycją przejścia do nc+ (tak jak poprzednio - nr prywatny). Oferta (specjalnie dla mnie :lol2: ) na All Inclusive za jedyne 179 zeta. Czyli nic specjalnego - tak jak pierwsza. Różnica pomiędzy pierwszym telefonem, a drugim, to tylko okres obowiązywania niższej ceny. Za pierwszym razem było to 199 zeta, po odrzuceniu propozycji i konsultacji z kierownikiem :lol: (szybko kierownik podjął decyzję - około 4-7 sekund :wink: ), oferta 179,-/9m i 199,-/9m. Tym razem to 179,- przez cały okres - 18m. Negocjacje wyglądały jak zawsze - przykro mi, ale nie mam dla pana innej oferty. :sciana:

 

Podziękowałem i powiedziałem, że czekam na kolejną propozycję. Więc czekam.

 

Suma sumarum - póki co nic się nie zmieniło - status quo. Nadal nas olewają. :> :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj na infolinii CP dostalem taka oferte:

Full - umowa 15 miesiecy - 1 miesiac gratis

Umowa 29 miesiecy - 3 miesiace gratis.

Abonament: 89 miesiecznie. Po 3 miesiacach 99 lub 109 bo HBO GO i/lub IPLA MIX przynajmniej 1pakiet musi byc.

Multiroom: 5 PLN

2 dekodery HD bez PVR za darmo.

Lacznie abo 104 PLN.

Efektywnie dla umowy na 15 miesiecy 95,70.

Jak uda sie w nc dostac platyne z MR za 99 to jednak nc wygra.

Co to ma wspolnego z tematem? Przeciez tego sie juz nei da czytac. Caly czas jedzie offtop. [beep] i metr mulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szósty telefon z NC+. Ręce opadają.

Najpierw pytanie co lubię oglądać, a ja na to, że powinien mieć przed oczami mój obecny pakiet czyli powinien być zorientowany ;)

 

Pada oferta: Platyna + MR + 2 Cameleony - 129 złotych na 18 miesięcy.

Mój śmiech, że oferta jest dokładnie taka jak poprzednio i prośba (takim grzeczniutkim głosem) żeby zanotował w systemie, bo skoro poprzedni koledzy/koleżanki tego nie zrobili, że ja z tym co mam powyżej 95 złotych nie zapłacę. Nie mam parcia na przedłużenie. Powiem więcej: mam już gotowe wypowiedzenie.

 

Kolejna oferta: Gold za 79 złotych...

Nie dałam mu dokończyć. Powiedziałam, że mojemu obecnemu abonamentowi odpowiada nowa Platyna i Gold mnie nie interesuje.

A i tak proponuję im o 13 złotych więcej niż dotychczas. A nawet i 30 złotych więcej niż płaci mój sąsiad za taki sam pakiet jak mój.

 

I dodałam, że jestem na bieżąco z sytuacją na rynku, ze wstrzymaniem wysyłki zawiadomień, z wszczęciem postępowania UOKiK itp. itd.

Życzyłam miłego wieczoru i się rozłączyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy telefon od n w sprawie migracji do nc+, ponieważ dzisiaj wysłałem wypowiedzenie i nie jestem zainteresowany jakimikolwiek umowami z nimi od razu zaznaczyłem konsultantowi że raczej na nic się nie zgodzę. Propozycja to platinum+hbo za 139. Zapytałem się tylko dlaczego jego zdaniem mam płacić 140 zł za coś za co teraz płacę 79 ? Koleś się rozłączył .... nie mam więcej pytań. Gdyby nie to że dzwonił z zastrzeżonego to bym oddzwonił i zapytał czy wszystko w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi we wtorek od razu, bez targow zaproponowali Platyne za 99 pln z MR na cameleonach i PACE PVR Chcialem drugiego PACEa ale chcieli za niego 20pln/mies Na razie odmowilem Maja dzwonic jeszcze A co do CP to jeszcze kilka dni temu byla oferta na ich stronie FULL za 109 na 15mies w tym 3gratis Po trzech mies mozna bylo wylaczyc hbo go i wychodzilo 99 W cenie byl MR i 2 dekodery hd Jeden bodajze z pvr Potwierdzone na infolini CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W temacie;

Miałem WPT za 49+ Npremium 6miesięcy gratis. Umowa na 13 miesięcy.

Wytargowałem;

Najwarzniejsze dla mnie: umowa na 12 miesięcy

SILVER za 64zł + wszystkie FILMBOXY (5szt) na 6 miesięcy za free potem 10 na miesiąć, PVR 500GB miałem i mam nadal za free.

Mnie nawet pasuje bo już trochę męczy mnie ta walka a wy co o tym myślicie?

Powodzenia i bądzcie twardzi bo miękną :lol2:

PS.Mam godzinę rozmowy, godność konsultanata i wszystko powtórzone przez niego i przeze mnie 3 razy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pierwszy telefon z nc+. I od razu regułka "jest pan jednym z pierwszych klientów do których dzwonię z ofertą ponieważ pan zostawił kontakt na stronie nc+" :)

Nie wytrzymałem i buchnąłem śmiechem... Pierwszym pytaniem konsultanta (po tym jak się uspokoiłem) było czy ŚLEDZĘ FORUM i czy otrzymałem już list.

 

Otrzymałem propozycję Gold+HBO 109zł, lub czysty Gold za 89zł

(teraz mam WPT + npremium + HBO za 79zł)

powiedziałem że za drogo i że znika npremium, a on zaczął mnie przekonywać że w miejsce npremium wchodzi (uwaga) ALEKINO+ oraz coś tam jeszcze.

Poinformowałem pana że prima aprilis było w poniedziałek i podziękowałem za ofertę

 

Na koniec zapytałem czy widzi w systemie moje wypowiedzenie które składałem w centrum nc+ ok godziny 15.00, ale niestety nie widział i powiedział że może to potrwać nawet 2 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam n full + MR premium za 129,- PLN

Dostałem list z ofertą Platinum + HBO za 129,- PLN (bez MR)

Z ciekawości zadzwoniłem przed chwilą.

Pani powtórzyła ofertę z listu (129,-), a All Inclusive zaproponowała za 179,-

 

Czyli z mojego punktu widzenia na razie zero elastyczności.

Z niecierpliwością czekam na informacje o bardziej atrakcyjnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...