Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytania do abonentów Cyfry+ co zlecili już przedłużenie umowy przez telefon i migrację:

 

1) czy dostaniecie lub dostaliście już nową umowę zawartą z ITI Neovision Sp. z o.o. czy aneks ?

2) co dalej z umową z Canal+ Cyfrowy SA ? Rzowiązuje się ?

 

Domyślam się że nowe umowy w imieniu platformy nc+ podpisuje operator ITI Neovision Sp. z o.o. ponieważ spółka Canal+ Cyfrowy idzie pod "nóż" i zostanie zlikwidowana (jej majątek wejdzie do ITI Neovision Sp. o.o. za 51 % udziałów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Świat HD w ofercie Last Minute. Płace 49,90. Listu z NC+ jeszcze nie dostałem. Chyba najpierw idą do posiadających kanały premium. Stąd też pytanie, czy skoro nie otrzymałem nowej propozycji to również 1 maja mogą mi dać cokolwiek jeśli im nie wypowiem do 19 kwietnia umowy? Drugie pytanie jest takie czy jestem wstanie ugrać Canal+ Silver za 59 zł na 12m lub max 18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie jak to jest niejednoznacznie napisane. Oni zrobili promocję przecież włączyli promocyjnie ( dla nc+ ) kanały c+. Mam tylko nadzieję że jestem w błędzie inaczej wczorajszy atak na szkło kontaktowe flagowy program tvn24 to będzie początek ataków... Ludzie już nie wytrzymują nerwowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem telefon z potwierdzeniem dotarcia wypowiedzenia i Pan chciał wyjaśnić jeden zapisów dotyczący potwierdzenia salda. Na koniec rozmowy pytanie dlaczego rezygnuje - a ja im na to iż po zakończeniu umowy od lutego nie dostałem żadnej oferty, nikt do mnie nie dzwonił, a za obecną cenę jest zdecydowanie dla mnie za drogo. Pan ładnie przeprosił i życzył mi miłego dnia -więc zapytałem czy on mi nie może przedstawić jakieś sensownej oferty - a on mi na to iż zapis z wypowiedzenia mu to uniemożliwia (Żądanie usunięcia moich danych osobowych z ich bazy danych). Więc poprosiłem o anulowanie tego zapisu i wtedy Pan zapytał co mnie interesuje - a ja mu na to, że tylko pełna oferta żużla i koszykówki. Wtedy się zaczeło z pakietami, ale gdy drugi raz zapytałem o plan trasmisji i dostęp tylko do pełnej oferty i to na żywo a nie powtórek - padło, że to będzie oferować tylko i wyłącznie dostęp do pełnej paczki Canał + (głównie Canał+ i Canał + Sport) i padła propozycja Platinum z wszystkimi dodatkami jak na stronie na 12m. Wtedy spytałem czy jest możliwość na 18m i jak wygląda sprawa rezygnacji od nowej umowy (nie można bo świadczenie usługi następuje natychmiastowo - choć z tym bym się kłócił bo przerabiałem to już u rodziców z CP i po 3 miesiącach korenspodencji, straszenia karami i sądem sprawa została pozytywnie załatwiona przy czym padła taka oferta, że rodzice zostali z CP). Tak więc po kulkunastu dniach wertowania na forum dałem sobie na luz i migrowałem do nc+ na 18 miesięcy (Platinum) za 99zł z wszystkimi dodatkami jak na stronie. Wieczorem miałem już sygnał. Turbodekoder pozostał bez żadnych dodatkowych opłat, i była też zachętą telefonu przed końcem umowy(październik) w celu negocjacji lepszych warunków ponownego jej przedłużenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się myle, ale powiedzcie mi czy nc+go w platynie od początku było do końca kwietnia w prezencie ?? czy na cały okres trawnia umowy ?? http://ncplus.pl/sklep/promocje

 

 

Na początku było w pakiecie platinum a jakoś 2 dni temu zmienili na do końca kwietnia.

 

Jak masz regulamin to zerknij tam a jak nie to dzwon i składaj reklamację

 

BTW: Jak można zgodzić się na migrację na [beep] - nie czytając nawet regulaminu migracji?

Macie później takie oto kwiatki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...