Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie - jeżeli dobrze rozumuję, to nie ma konieczności migrowania do nc+ i można przedłużyć istniejącą umowę na nowo wynegocjowanych warunkach?

Jest tak jak napisali poprzednicy, tylko @edward10 dostał taką samą ofertę z ceną średnią przy migracji, jak ja będąc już w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nękają mnie już tymi telefonami ze 3 miesiące i kiedyś mi powiedzieli, że umowa mi się kończy w sierpniu.

Teraz niestety okazało się, że umowę mam do końca lipca.

Czy jeśli wyślę wypowiedzenie teraz, to liczy się data wysłania(jeszcze czerwiec), czy data dotarcia do nich?

Jeśli dojdzie w lipcu, to o ile przedłuży mi się okres wypowiedzenia? Bo kiedyś, jak bardziej siedziałem w temacie, to przedłużało się o miesiąc, a teraz konsultantka upierała się, że jednak 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Pisałem w ubiegłym tygodniu, że odkąd dostali wypowiedzenie do mnie (umowa do 30 czerwca) nie miałem żadnego telefonu (wcześniej oferty 119, 129 i ostatnia (początek maja) 139 zł... a do dziś miałem wsio bez bez Filmboxów i Cinemaxów z MR, bez łamańców typu GO, za 128 zł

 

I dziś "zmigrowałem"... do CP !! Skoro nie chcieli (po 6 latach) kasy ode mnie, to "ich" problem. Nie czekałem na wyłączenie sygnału dziś o północy, bo tylko dziś w CP była promocja dla byłych "cyfro-n`kowiczów", nie chciałem też pozbawić się sygnału na ostatnie mecze 1/8 finałów MŚ... Bo po wyłączeniu sygnału przez NC+ to już żadne negocjacje, a tylko oferta dla ludków z ulicy...

 

A zatem "pa,pa" NC+ na (co najmniej) dwa lata. Extraklasa i LM mi <....> lata.

 

Pozdrawiam wszystkich forumnowiczów. Od dziś przenoszę się na inne forum.

 

Mark442

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUK pracuje do 16:00, także dziś już nie zadzwonią. Jutro tak, czy siak, nie byłbym klientem NC+... Co do zgłębiania CP... czas pokaże. Myślę, że wygląda podobnie jak zgłębianie NC+.

Do kol. Bogdana - dziś jeszcze jako "Cyfrowicz" mam moralne prawo ponarzekać w tym miejscu na NC+. prawda ?

 

Mark442

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w maju dzwonili do mnie co kilka dni, a jak wysłałem wyp. to cisza.

Sam dzwoniłem tydzień temu z pytaniem czy zarejestrowali wypowiedzenie, konsultant potwierdził, przedstawił niekorzystna ofertę podziekowałem i cisza.

A pod jaki nr najlepiej dzwonić? bo ja dzwoniłem pod 12 294 78 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...