Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i zmigrowałem (-4dni do końca):)

 

Wcześniej : CANAL+ OPTIMUM HD - 69zł - umowa do 30.06

 

Po 2 miesiącach telefonicznych sporów :) :

- Comfort +

- Extra +

- MR

- 6xC+

- HBO i FilmBox na 5 miesięcy gratis

 

cena: 53,27 zł - jak stwierdził konsultant że to jest stała a nie średnia (w sumie egal mi to było czy stała czy średnia, ale tu mam pytanie skoro 5 razy potwierdzał że będzie stała - a okaże się jednak że uśredniona - będę miał szanse złożyć reklamacje i przerobią na stałą ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edward10, na 99% to średnia cena, sam dostałem taką ofertę, ale przy przedłużaniu umowy i jest to łamaniec. Najlepiej upewnij się dzwoniąc na infolinię i spytaj co wisi w systemie i jeśli to średnia cena to reklamuj, bo jak by nie było, to zostałeś oszukany i domagaj się rekompensaty np. HBO na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam pakiet CANAL+ SUPERPREMIUM HD z opcją MULTIROOM i dwa dekodery SAGEMCOM DSI87 z kartami CAMELEON za 97zł miesięcznie. Umowa (18 miesięcy) kończy się 31.08.2014.

 

Interesuje mnie migracja do NC+, chciałbym mieć:

SUPERPREMIUM+

HISTORY HD

MULTIROOM

no i zostawiam dekodery DSI87

 

Rozumiem, że muszę zacząć od wysłania pocztą wypowiedzenia (pytanie czy już?) i czekać na telefon od DUK.

Jaką kwotę za abonament mogę uzyskać?

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edward10, na 99% to średnia cena, sam dostałem taką ofertę, ale przy przedłużaniu umowy i jest to łamaniec. Najlepiej upewnij się dzwoniąc na infolinię i spytaj co wisi w systemie i jeśli to średnia cena to reklamuj, bo jak by nie było, to zostałeś oszukany i domagaj się rekompensaty np. HBO na cały okres umowy.

Witam

Mam pytanie - jeżeli dobrze rozumuję, to nie ma konieczności migrowania do nc+ i można przedłużyć istniejącą umowę na nowo wynegocjowanych warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu!

Są trzy warianty:

- migrujesz do nc+ na wynegocjowanych warunkach.

- albo też zostajesz nadal w Cyfrze+ (nie rozwiązujesz umowy) i umowa przechodzi na czas nieokreślony z tym, że od tej chwili obowiązują ciebie 100% stawki. Ciekawe, co wtedy nc+? Chyba sama wypowie umowę?! Ale tak jest w zapisach dotychczasowych umów C+.

- lub rozwiązujesz dotychczasową umowę zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mi po wysłaniu wypowiedzenia zaproponowali:

 

■ Comfort+

■ CANAL+ VOD

■ HBO

■ Premium Film

■ Filmbox (tylko na 6 mcy)

■ Multi+

■ Multiroom Standard

 

za 69zł lub ze sportowymi C+ za 79,9. umowy na 15 mcy. HBO przez cały okres umowy

Mam Pace od nich

 

Szkoda, że nie mozna na Pace mieć trzeciej karty do MR... :-( - tylko ponoc na tych nowych dekoderach połączonych kablowo - a to mnie nie interesuje bo używam w domu i domku letniskowym. Da się to jakoś obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...