Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodziłem się na: umowa na 15 miesiecy, multiroom, dekoder hd pvr, comfort, extra, wszystkie programy C+,hbo 0zl/12m.

 

Kwota comiesieczna 65.9zł

 

Czy ta kwota to jest stała przez 15m-cy czy jakaś konfiguracja z darmowymi miesiącami a potem opłata? miałeś wcześniej włączone hbo?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że pytam ponownie ale chciałbym jeszcze odświeżyć ponownie informacje przed migracją. Od momentu wysłania wypowiedzenia nie dostałem ani jednego telefonu, a przedtem dzwonili po 3-4 razy dziennie. W jakiej cenie mogę uzyskać Comfort+/Extra+/6xC+/HBO na całą umowę/MR/1xPVR (obecnie mam 2, ale chyba nie warto dopłacać). Teraz mam to co żew podpisie za równe 70PLN. Czy najlepsza oferta jaką mogę uzyskać za to co napisałem powyżej to 69PLN? Umowę chciałbym zawrzeć na 15 miesięcy. Widzę że kolega powyżej otrzymał to za 65,9PLN, ale to chyba wyjątkowa oferta, bo do tej pory z taką się nie spotkałem. Umowa do końca maja.

Kolega @ircios, kiedyś radził mi abym 1 maja załączył HBO, gdyż pomoże mi to w negocjacjach, czy jest to konieczne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas i na mnie :D Do tej pory SuperpremiumHD z HBOGO, MR i 2xPAce za cenę 112 zł. Umowa do końca lipca Celuję w to samo. Jak na razie dwa telefony ze standardową ofertą 129zł i to bez HBOGO :lol2: Powiedziałem że jak będą mieli coś ciekawego to niech dzwonią, a z takimi "atrakcyjnymi ofertami" to niech nie marnują czasu ani mojego ani swojego. Jutro leci wypowiedzenie i zobaczymy jak się negocjacje potoczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że pytam ponownie ale chciałbym jeszcze odświeżyć ponownie informacje przed migracją. Od momentu wysłania wypowiedzenia nie dostałem ani jednego telefonu, a przedtem dzwonili po 3-4 razy dziennie. W jakiej cenie mogę uzyskać Comfort+/Extra+/6xC+/HBO na całą umowę/MR/1xPVR (obecnie mam 2, ale chyba nie warto dopłacać). Teraz mam to co żew podpisie za równe 70PLN. Czy najlepsza oferta jaką mogę uzyskać za to co napisałem powyżej to 69PLN? Umowę chciałbym zawrzeć na 15 miesięcy. Widzę że kolega powyżej otrzymał to za 65,9PLN, ale to chyba wyjątkowa oferta, bo do tej pory z taką się nie spotkałem. Umowa do końca maja.

Kolega @ircios, kiedyś radził mi abym 1 maja załączył HBO, gdyż pomoże mi to w negocjacjach, czy jest to konieczne? :)

 

Niech ktoś dopomoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak ich przetrzymasz to poniżej 70zł zejdziesz a optymalnie z 1xPVR za średnio ~54zł, z 2xPVR za ~64zł. Uruchomienie HBO może pomóc, ale ciężko mówić o konieczności skoro i bez udaje się uzyskać. Wiesz, że to kwestia negocjacji i świetnej oferty nikt Ci nie zagwarantuje a dobre propozycje też już miałeś. Trzymam kciuki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to potwierdzenie mailem, przysłane przez konsultanta z którym negocjowałem.

MR dobrałem dzień przed migracją.

jedyny szkopuł , ze zapomniałem zapytać kiedy mi włącza kanały , których do tej pory mi nie działały.

Tzn kiedy dobrałeś ten MR (2 karta) ?

Ja rozmawiałem z dwoma konsultantami, z czego jeden wydawał się rozgarnięty i stwierdził że nie ma takiej opcji abym dostał drugą kartę. Ściemnia ?

Co do oferty to na razie nie wysłałem wypowiedzenia i proponują uparcie abonament za 109zł (teraz płacę 100zł, mam wszystko teraz z hbo itd, tylko bez xxx, filmbox i cinemax). Udają że nie wiedzą o czym ja mówię :) A powiedziałem prosto z mostu że chcę to samo max za 60zł/msc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

A kto to ma wiedzieć że można dobrać, skoro nawet na infolinii oszukują. Dobrze, że jest to forum :)

 

Odnośnie tej drugiej karty to ciekawostka - mi gość coś gadał, że ludzie brali sobie za granicę tą dodatkową kartę i tam oglądali za darmo no i że oni to mogą sprawdzić. W sumie guzik ich obchodzić powinno ale prawda to ?? Nie planuję takiego czegoś ale jakim cudem oni by niby dostawali informacje, skąd odbierany jest sygnał ?

 

"Wzór rezygnacji z usług NC+ i adres viewtopic.php?f=174&t=31287&start=420#p903807" - nic się nie zmieniło, aktualne wszystko (adres itd) z tym pismem do rezygnacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...