Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pierwszy telefon. Do tej pory mam Canal Plus Optimum z multiroom i jednym dekoderem pace hd PVR (drugi dekoder zwykły SD). Umowa do końca marca.

Nie wysyłałem wypowiedzenia.

 

Pierwsza propozycja to Universe ze wszystkimi Canal Plusami pozostaje na starym sprzęcie i multiroom za 89 zł. Umowa na rok.

Pan byłby skłonny opuścić na 84 ale za cenę dłuższej umowy na 18 miesięcy.

Jak myślicie jaka jest realna cena za ten pakiet? jakby dali 79 zł i dołożyli HBO to wezmę może. Nie chce mi się wysyłać wypowiedzenia. Mam juz u nich jedną zmigrowaną umowę na Silvera z canal plusami i pace pvr za 79 zł. To dla mnie maks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiesto - to standardowa oferta dla tych co nie wysłali wypowiedzenia: zarówno te 89 jak i 5 zł mniej. Ja też taką propozycję dostałem w grudniu - umowa do k.lutego.

Zaczynają mnie natomiast wnerwiać na poważnie: w sobotę kilka telefonów, dzisiaj też już trzy - wszystkie odbieram i się w...rwiam, bo głuche. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kciur nie bardzo pewnie rozumiem "wymianę posiadanego modułu CI na MR", ale Kolega marcelnorbert-jak to On-w drodze licznych reklamacji :mrgreen: coś w tej kwestii działał a także był inny abonent który porozumiał się z konsultantem odnośnie dobrania MR za 0zł w trakcie migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli - możliwe :) Mam moduł na kartę, a już go nie potrzebuję, chciałbym natomiast MR: coś dalej niejasne? :)

Zastanawia mnie tylko, skoro umowa jest do końca LUTEGO (wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane), to czemu tak często i gęsto dzwoni chyba DUK (nr 223346180) i widzę dwa rozwiązania: albo mają dobrą (dla mnie) ofertę albo - co bardziej możliwe - opuszczą kolejne ledwie 5 zł ze wspomnianych wyżej 84 zł. Jakby opuścili w grudniu, to bym się zastanowił, a teraz to sobie mogą... Musi być większa zniżka! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam C+Optimum,MR, Pace, HD Optimum Promo za 71zł do końca marca

 

W czwartek dostałem propozycje: pakiet Universe+, 6xCanal+, Pace 500GB i MR za 84 zł na 18 m-cy.

 

Dzisiaj kolejny telefon i kolejna propozycja pakiet U+, 6C+, Pace, MR za 69 na 12 mc-y i przez 6 mc-y HBO za 0zł

 

Dzisiejszą propozycję chętnie bym przyjął ale jakby dali HBO za 0zł przez cały okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas: Canal+ Optimum, MR, dekoder Sagem za 65 zł. Umowa do końca maja, wypowiedzenie zarejestrowane. Dziś pierwsz propozycja: C+ Silver, 6xC+, MR wymiana dekodera na Pace PVR za 69 zł. Propozycja odrzucona (dostałem to samo na drugiej umowie 8 dni temu za 64 zł z HBO na całą umowę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas: Canal+ Optimum, MR, dekoder Sagem za 65 zł. Umowa do końca maja, wypowiedzenie zarejestrowane. Dziś pierwsz propozycja: C+ Silver, 6xC+, MR wymiana dekodera na Pace PVR za 69 zł. Propozycja odrzucona (dostałem to samo na drugiej umowie 8 dni temu za 64 zł z HBO na całą umowę).

 

Wyslales wypowiedzenie umowy ktora konczy sie w maju i to pomoglo w uzyskaniu lepszych warunkow? Troche daleko do konca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...