Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... umowy nie dostaniesz a tylko podziękowanie za skorzystanie z oferty oraz warunki promocji Silver+ i to bez adnotacji, że należy Ci się HBO oraz pozostałe Canal+. Zachowaj sobie zatem maila.

mądry Polak po "szkodzie" ... teraz już chyba rozumiem ofertę i wydaje mi się, że nie istnieje coś takiego jak Universe+/6xCanal+/HBO za 69-79 pln :> to są oferty Canal+ Silver. Jedyna Universe+ z takim pakietem jest za 59pln :wink:

Jeśli się mylę to mnie poprawcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425.Tak nie pisz,żeby tam nie dzwonić itp,bo zaraz Ci napiszą,tak jak mi napisali,że to bzdura,bo dzwoniąc samemu można dostać b.dobrą oferte. Nie wzieli jednego pod uwagę,że mieli farta i więcej szczęścia,aniżeli rozumu w głowie dzwoniąc tam samemu.

Mam farta za każdym razem (bodajże szóstym) więc bądź uprzejmy i nie pleć bzur. Nie Tobie oceniać ile mam rozumu w głowie.

 

 

... umowy nie dostaniesz a tylko podziękowanie za skorzystanie z oferty oraz warunki promocji Silver+ i to bez adnotacji, że należy Ci się HBO oraz pozostałe Canal+. Zachowaj sobie zatem maila.

mądry Polak po "szkodzie" ... teraz już chyba rozumiem ofertę i wydaje mi się, że nie istnieje coś takiego jak Universe+/6xCanal+/HBO za 69-79 pln :> to są oferty Canal+ Silver. Jedyna Universe+ z takim pakietem jest za 59pln :wink:

Jeśli się mylę to mnie poprawcie...

Dostałem:

Universe+ 49 zł

6xC+ 15 zł

HBO, MR, PVR po 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade, z pełnym szacunkiem - nie sądzę. Słychać bowiem w głosach konsuli, że czasem chcieliby, ale nie mogą dać więcej. Kropka.

Poza tym co to DOKŁADNIE znaczy ten "Świadomy klient, który potrafi negocjować" - co? Taki co drze ryja, wyzywa, czy mówi, że "kumpel dostał więcej za mniej" - tak konkretnie: CO TO ZNACZY U CIEBIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne darcie ryja. Świadoma osoba to taka, która orientuje się w ofertach i nie przystanie na pierwszą lepszą. Co do negocjacji to chyba nie będę tłumaczył dorosłemu facetowi terminologii. Jeżeli nie przystają na Twoją ofertę bądź zbliżoną cenowo w granicach rozsądku, to się z nimi rozstajesz i tyle.

 

PS. Od zawsze sam dzwonie, piszę itd. i nigdy nie miałem problemu z przedłużaniem na korzystnych warunkach. Np ostatnio zrobiłem to 8 miesięcy przed zakończeniem umowy bez wypowiedzenia umowy bez niczego z własnej inicjatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kicur ta "świadomość" to zapewne wiedza ile dać by nie przepłacić. Nie ma rozwiązań uniwersalnych, ale są takie które zazwyczaj dają lepsze bądź gorsze efekty. Jeżeli komuś takie postępowanie z nimi przynosi wymierne efekty to wcale się nie dziwię, że co roku to praktykuje.Nie jestem przeciwny dzwonieniu tam, ale traktuję to raczej jako ostateczność ze względu na doświadczenie z pracy.

 

Firma podchodzi do tego tak...Klient który wysłał wypowiedzenie a dzwoni po prośbie czy chce "negocjować" jednym słowem wali ściemę, bo chce tej umowy i chce płacić a skoro chce płacić to zawsze może płacić więcej...resztę sobie dopowiedzcie.

 

@blade1230 łatwo powiedzieć "rozstajesz i tyle", nie każdy może sobie na taki luksus pozwolić i dzwonienie tam jest kuszeniem losu-przynajmniej ja tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Firma podchodzi do tego tak...Klient który wysłał wypowiedzenie a dzwoni po prośbie czy chce "negocjować" jednym słowem wali ściemę, bo chce tej umowy i chce płacić a skoro chce płacić to zawsze może płacić więcej...resztę sobie dopowiedzcie.

Nie do końca masz rację....

Ja złożyłem wypowiedzenie i sam po kilku dniach zadzwoniłem do DUK..... i wcale na tym źle nie wyszedłem :jupi:

recepta( szczęście + gadka+ kumaty konsultant na infolinii)

a biadolenie w stylu : na forum ktoś dostał i takie tam jest słaba :wink:

Ps.Jeden telefon i migracja z Nki do NC+ :D

przejście z "Gold" na "Full Extra" to moje wykonane 3 połączenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King of South w 100%-ach się z Tobą zgadzam, w ogóle poruszanie tematu forum podczas rozmowy z konsulem to głupota. Szczególnie jak się trafi na świeżaka, który nawet nie ma pojęcia o istnieniu takiego forum. Niektórzy konsule nawet nie potrafią dobrze przeczytać nazwy kanału :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...