Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja.

Umowę mam do końca stycznia,wypowiedzenie wysłane zarejestrowane.Dotychczas jeszcze jako w C+ miałem

Optimum+ HD za 71zł

najem dekoder PVR 500 za 5zł

to za całość było 76zł

Dziś telefon,propozycja konsultanta:

Universe+

Cała paczka C+ na cały okres umowy

dekoder za 0zł

umowa na 12 miesięcy

cena:64zł...

Ma niebawem ma dzwonić jeszcze raz.

Co Wy na to?Godzić się czy można jeszcze ugrać coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił ale się nie dogadaliśmy... :)

Będę mógł przystać na te warunki ale z HBO na cały okres umowy!I być może nawet ani jednego filmu nie obejrzę na HBO to będę miał świadomość że to mam,a konsultantów można podenerwować:PA jak się nie uda??Mówi się trudno,jest jeszcze Polsat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiciu1911 ten dostał a tamten już nie dostał ;-) przedstawiona oferta była do przyjęcia a czy będzie lepsza lub gorsza-czas pokaże. Skoro NC+ to nie mus więc możesz sobie pozwolić na eksperymenty jak np. Kolega Mako. Pewnie dobierając MR przed migracją i jego byś jeszcze za 0zł wynegocjował.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....oni....czemu pan rezygnuje z naszej premium oferty ??????( jakiej oferty premium ..było START do 30 grudnia) pakiet START tylko za 9.90 zł na cały okres umowy......

...Ja....mogę dać 5-6 zł nic więcej....

.....oni......ale ten pakiet wart jest swojej ceny....

...Ja.... dla mnie wart jest max 6 zł....gdzie mam oddać dekoder...????

.....oni...... niech pan jeszcze nie oddaje deko może pojawi się oferta na jaką pan czeka.....jest to możliwe.....

....ja..... :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi:

....czekam do 30 stycznia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mako - za 6 to pewnie "mamusia" sie ucieszy ;), a Twoja satysfakcja gwarantowana.

Ja włączam sie do dyskusji.

Obecnie WPT w n, wypowiedzenie wysłane, przyjęte, zaczynają sie pierwsze telefony które są obecnie odrzucane, nie zależy mi ;), oczekiwanie U+ z 6xC+ za 49pln.

 

 

"mamusia" sie nie ucieszy ba ma już DVBT ale jak bym wytargował za 6 zyla to wezmę to na siebie za 11 miesięcy ( cesja) i mam zajefajna pozycję do targowania się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem rok temu, ale zrezygnowałem bo nie potrzebowałem, teraz to bardziej walka podobna do potyczek Mako :)

 

z tego co przeglądałem wątek, takie oferty się zdarzały

mam tą przewagę nad nc+ ze wchodzi do mnie na osiedle multimedia i pakiet ich jakiś tam średni jest w cenie promocyjnej 29PLN jak wezmę internet od MM, dlatego mi nie zależy :) i myślę, że dzięki temu moge ugrać to co chcę, 6xC+ to byłby dla mnie prezent za 7lat w n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mako - za 6 to pewnie "mamusia" sie ucieszy ;), a Twoja satysfakcja gwarantowana.

Ja włączam sie do dyskusji.

Obecnie WPT w n, wypowiedzenie wysłane, przyjęte, zaczynają sie pierwsze telefony które są obecnie odrzucane, nie zależy mi ;), oczekiwanie U+ z 6xC+ za 49pln.

 

 

"mamusia" sie nie ucieszy ba ma już DVBT ale jak bym wytargował za 6 zyla to wezmę to na siebie za 11 miesięcy ( cesja) i mam zajefajna pozycję do targowania się...

 

 

też o tym pomyślałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macjuch usłyszysz, że się nie da itp. kit ;-) łatwo nie będzie, ale nastawienie masz właściwe :mrgreen: więc i szanse powodzenia większe.

 

do końca stycznia trochę czasu zostało ...

mam jeszcze pytanie, w jakiej cenie chodzi goły U+, bo przejrzałem z 50 stron i nie rzuciło mi się to w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macjuch usłyszysz, że się nie da itp. kit ;-) łatwo nie będzie, ale nastawienie masz właściwe :mrgreen: więc i szanse powodzenia większe.

 

do końca stycznia trochę czasu zostało ...

mam jeszcze pytanie, w jakiej cenie chodzi goły U+, bo przejrzałem z 50 stron i nie rzuciło mi się to w oczy

 

taką ofertę otrzymałem:

Oferty - dla migrujących do nc+

oferta dzisiejsza Universe za 29,90 zł ----golas bez dodatków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...