Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Koledzy najważniesjsza część cytatu platyny za 89

 

 

Dokładnie, powoli miękną.

 

Myślę że w czerwcu platyna po wypowiedzeniu będzie do wyciągnięcia za 79 zł , do tego pewnie dojdzie hbo na pół roku za free i history hd za 0 na cały okres.

 

 

yhy, a za rok na wielkanoc za 39.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koledzy najważniesjsza część cytatu platyny za 89

 

 

Dokładnie, powoli miękną.

 

Myślę że w czerwcu platyna po wypowiedzeniu będzie do wyciągnięcia za 79 zł , do tego pewnie dojdzie hbo na pół roku za free i history hd za 0 na cały okres.

 

 

yhy, a za rok na wielkanoc za 39.99

 

Możesz sobie kpic ale tacy ja ty mówili że PLATYNA ZA 99 I KONIEC !.

 

 

Sytuacja ulega zmianie, ktoś wcześniej pisał że do platyny za 99 ugrał hbo za pół roku za free.

 

Nie przypadkowo podałem też czerwiec kiedy to będą bitwy o jak najlepszą migrację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny spadną pod jednym warunkiem - nc+ się nie sprzedaje.

To, że na forach wielu narzeka i nie migruje nie oznacza że coś idzie źle.

Niestety, ale obie strony walczących ze sobą abonentów nie ma danych o sprzedaży.

 

Szklanka jest do połowy pusta albo do połowy pełna - zależy od punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ljesteś kibicem płacisz za wszystkich.

nie ma innej opcji.

nc+ powstała do dymania kibiców. i to nas tak wkurza.

eufemizując.

 

Dotyczy to w równym stopniu kibiców i kinomaniaków. Mnie absolutnie nie interesuje sport, a chcąc mieć najnowsze filmy muszę za niego zapłacić!

Najlepiej byłoby, gdyby sport był całkowicie odseparowany od filmów, no ale wtedy nie dałoby się aż tyle z ludzi zdzierać.

 

Ja w przeciwieństwie do @yavaine nie uważam żeby cena 99 zł za Platinum była aż tak atrakcyjna. Przecież ten pakiet niewiele różni się od C+Optimum który można było mieć za 65 zł.

 

optimum był w cenie 85 zł, tutaj platyna być może w promocji za rok też będzie tańsza ... kto wie?

 

poza tym chyba widzisz różnicę meidzy zakresem platyny i optimy już nie mówie o vod i go ale także o kanałach, zwłaszcza tych hd

 

No właśnie w tym problem, że platinum od optimum nie za wiele sie różni - tu i tu jest pełna paczka C+,

w optimum mam cyfra+online i czesto korzystam na lapku - w platinum takiej możliwości nie będzie,

vody w cenie mnie absolutnie nie interesują, bo nigdy z tego nie korzystam - mogę za to dopłacić jak mi sie akurat uwidzi skorzystać, a le w cenie to dla mnie bzdura.

Reasumując - znakomita większość abo cyfry płaci za optimum 65-77 - i uważam, że 89 za paczkę canal+ i resztę kanałów bez vodotrysków byłoby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko kolega zapomniał iż w nowej platformie nc- 30 -40 % kanałów jest nie gwarantowanych i jak za kilka miechów wyłączą ci kilka to będziesz sam płakał tzn. BĘDZIESZ PŁACZKĄ więc nie pouczaj ludzi jakie pakiety i jakie kanały mają oglądać

 

30-40% ??? skąd ty czerpiesz takie dane??

 

Arte HD

Animal Planet

BBC Cbeebies

Comedy Central

Comedy Central Family

Discovery Historia

Disney Junior

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

ESPN America

MTV

MTV Live HD

MTV Rocks

Nickelodeon HD

Nickelodeon

Nickelodeon Junior

VH1

Viacom Blink

 

To są kanały niegwarantowane

 

Jak widać z powyższego zestawienia znaczenie chyba dla każdego mają wyłącznie dwa Eurosport i Eurosport 2 .... - dlatego zawieram umowę na 12 miesięcy.

Eurosport jest potwierdzony do końca sierpnia, dalej nie wiadomo.

 

No i ty oczywiście wiesz lepiej co dla każdego jest ważne - ja mam w nosie Eurosport - bardziej zależy mi na:

 

Animal Planet

BBC Cbeebies

Comedy Central

Comedy Central Family

Disney Junior

MTV

MTV Live HD

Nickelodeon HD

Nickelodeon

Nickelodeon Junior

VH1

 

więc dla mnie to już sporo kanałów.

No i w nc+ tracę jeszcze swój ulubiony Trace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arte HD

Animal Planet

BBC Cbeebies

Comedy Central

Comedy Central Family

Discovery Historia

Disney Junior

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

ESPN America

MTV

MTV Live HD

MTV Rocks

Nickelodeon HD

Nickelodeon

Nickelodeon Junior

VH1

Viacom Blink

 

To są kanały niegwarantowane

 

Jak widać z powyższego zestawienia znaczenie chyba dla każdego mają wyłącznie dwa Eurosport i Eurosport 2 .... - dlatego zawieram umowę na 12 miesięcy.

Eurosport jest potwierdzony do końca sierpnia, dalej nie wiadomo.

Dane czerpie stąd https://satkurier.pl/news/83998/po-usuni ... umowy.html wszystkie te kanały są nie gwarantowane dla univerce +

 

Czyli co mamy 27 kanałów niegwarantowanych w tym 4HD to daje nam jakieś 25% oferty niegwarantowanej :lol2:

 

Potrzebna lekcja matematyki? po pierwsze 18 kanałów a nie 27, po drugie 18 kanałów ze 114 kanałów to ok. 15%, a nie 25%, po trzecie jak słusznie kolega zauważył czego ja nie dostrzegłem kanały te nie są gwarantowane w najtańszych pakietach, nie zaś w Platynie, i wreszcie zobacz jakie są to kanały?? wartość przedstawia dla mnie jedynei eurosport, rozumiem że dla kogoś może liczyć się jeszcze mtv i animal.

 

Potrzebna lekcja czytania?? REGULAMIN NC+ :read:

Te kanały nie są gwarantowane we wszystkich pakietach, są świadczone na podstawie regulaminu, który obowiązuje wszystkich. Tak więc, te kanały mogą zniknąć (całkowicie lub stać się ofertą dodatkowo płatną) z każdego pakietu nc-.

Przykładowo: cieszysz się, że wynegocjowałeś sobie platyne za 89zł ale za kilka miesięcy może się okazać, że żeby utrzymać obecną ofertę (z Eurosportami, CC etc.) musisz dopłacać co miesiąc jeszcze 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko kolega zapomniał iż w nowej platformie nc- 30 -40 % kanałów jest nie gwarantowanych i jak za kilka miechów wyłączą ci kilka to będziesz sam płakał tzn. BĘDZIESZ PŁACZKĄ więc nie pouczaj ludzi jakie pakiety i jakie kanały mają oglądać

 

30-40% ??? skąd ty czerpiesz takie dane??

 

Arte HD

Animal Planet

BBC Cbeebies

Comedy Central

Comedy Central Family

Discovery Historia

Disney Junior

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

ESPN America

MTV

MTV Live HD

MTV Rocks

Nickelodeon HD

Nickelodeon

Nickelodeon Junior

VH1

Viacom Blink

 

To są kanały niegwarantowane

 

Jak widać z powyższego zestawienia znaczenie chyba dla każdego mają wyłącznie dwa Eurosport i Eurosport 2 .... - dlatego zawieram umowę na 12 miesięcy.

Eurosport jest potwierdzony do końca sierpnia, dalej nie wiadomo.

 

No i ty oczywiście wiesz lepiej co dla każdego jest ważne - ja mam w nosie Eurosport - bardziej zależy mi na:

 

Animal Planet

BBC Cbeebies

Comedy Central

Comedy Central Family

Disney Junior

MTV

MTV Live HD

Nickelodeon HD

Nickelodeon

Nickelodeon Junior

VH1

 

więc dla mnie to już sporo kanałów.

No i w nc+ tracę jeszcze swój ulubiony Trace!

Widać jak nc+ się zabezpiecza w razie wyrzucenia kanałów z oferty i jak by tak zostały wyrzucone te kanały z oferty to ja nie wiem już w ogóle za co płacić tyle pieniędzy nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine, mam wciąż tę samą dobrze ustawioną antenę 90 cm...do czasu zmiany paczki nie narzekałem!

 

Ps. I wszystko jasne, miałeś e-kę i masz teraz lepiej. To skąd możesz wiedzieć jak wcześniej było w c+? A swój tv Panasonic TX-L47ET5E też mam wymienić mądralo, bo nc+ daje mi [beep] nie sygał?

 

zakładam że pomiędzy sygnałem hd canal plus a nki nie było znaczącej różnicy, a przekonanie mam uzasadnione bo mam w domu nkę a w domu moich rodziców canal plus i te same tv, więc skoro u mnie jest poprawa w jakości odbioru obrazu po zmianie operatora, to u Ciebie problem polem winien leżeć w źle ustawionej antenie, warunkach pogodowych, tv, itp. - tak więc napisałem jak wyżej.

 

U moich rodziców też pojawił się problem z odbiorem hd po zmianie operatora, sygnał był gorszy, dzwoniliśmy do ncplus powiedzieli że trzeba antenę ustawić bo coś pozmieniali.

 

ty nie masz żadnego pojęcia na temat sat,a się udzielasz.konsultanci też G. wiedzą. pamietaj, jeśli jest źle ustawiona antena to nic nie odbierasz,a w najlepszym przypadku obraz szatkuje lub gdy ci sie wydaje,że jest dobrze i przy małym deszczyku obraz zanika.,ja tez zauważyłem gołym okiem,że jakość obrazu od wczoraj na canal + jest gorsza. głównie paczka na częstotliwości 11,411/V. poprawi się jak z tej czestotliwości zniknie minimini HD i teletoon HD.i co powiesz mi,że antena mi sie z 4na5 kwietnia przekręciła lub telewizor ma nagle gorszą jakość.?mam canal+ od 10 lat,a od 2 w hd,wiec nie wyskakuj z tematem jak nie wiesz jak canal+ odbierał wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arte HD

Animal Planet

BBC Cbeebies

Comedy Central

Comedy Central Family

Discovery Historia

Disney Junior

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

ESPN America

MTV

MTV Live HD

MTV Rocks

Nickelodeon HD

Nickelodeon

Nickelodeon Junior

VH1

Viacom Blink

 

To są kanały niegwarantowane

 

Jak widać z powyższego zestawienia znaczenie chyba dla każdego mają wyłącznie dwa Eurosport i Eurosport 2 .... - dlatego zawieram umowę na 12 miesięcy.

Eurosport jest potwierdzony do końca sierpnia, dalej nie wiadomo.

Dane czerpie stąd https://satkurier.pl/news/83998/po-usuni ... umowy.html wszystkie te kanały są nie gwarantowane dla univerce +

 

Czyli co mamy 27 kanałów niegwarantowanych w tym 4HD to daje nam jakieś 25% oferty niegwarantowanej :lol2:

 

Potrzebna lekcja matematyki? po pierwsze 18 kanałów a nie 27, po drugie 18 kanałów ze 114 kanałów to ok. 15%, a nie 25%, po trzecie jak słusznie kolega zauważył czego ja nie dostrzegłem kanały te nie są gwarantowane w najtańszych pakietach, nie zaś w Platynie, i wreszcie zobacz jakie są to kanały?? wartość przedstawia dla mnie jedynei eurosport, rozumiem że dla kogoś może liczyć się jeszcze mtv i animal.

 

Potrzebna lekcja czytania?? REGULAMIN NC+ :read:

Te kanały nie są gwarantowane we wszystkich pakietach, są świadczone na podstawie regulaminu, który obowiązuje wszystkich. Tak więc, te kanały mogą zniknąć (całkowicie lub stać się ofertą dodatkowo płatną) z każdego pakietu nc-.

Przykładowo: cieszysz się, że wynegocjowałeś sobie platyne za 89zł ale za kilka miesięcy może się okazać, że żeby utrzymać obecną ofertę (z Eurosportami, CC etc.) musisz dopłacać co miesiąc jeszcze 30zł.

Zgadza się i musi być coś na rzeczy, że te kanały są niegwarantowane bo niby po co mieli by nie gwarantować tych kanałów? Coś nc+ szykuje tylko na razie nic nie chce ujawniać by abonenci migrowali a potem zostali z ręką w nocniku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine, mam wciąż tę samą dobrze ustawioną antenę 90 cm...do czasu zmiany paczki nie narzekałem!

 

Ps. I wszystko jasne, miałeś e-kę i masz teraz lepiej. To skąd możesz wiedzieć jak wcześniej było w c+? A swój tv Panasonic TX-L47ET5E też mam wymienić mądralo, bo nc+ daje mi [beep] nie sygał?

 

zakładam że pomiędzy sygnałem hd canal plus a nki nie było znaczącej różnicy, a przekonanie mam uzasadnione bo mam w domu nkę a w domu moich rodziców canal plus i te same tv, więc skoro u mnie jest poprawa w jakości odbioru obrazu po zmianie operatora, to u Ciebie problem polem winien leżeć w źle ustawionej antenie, warunkach pogodowych, tv, itp. - tak więc napisałem jak wyżej.

 

U moich rodziców też pojawił się problem z odbiorem hd po zmianie operatora, sygnał był gorszy, dzwoniliśmy do ncplus powiedzieli że trzeba antenę ustawić bo coś pozmieniali.

 

ty nie masz żadnego pojęcia na temat sat,a się udzielasz.konsultanci też G. wiedzą. pamietaj, jeśli jest źle ustawiona antena to nic nie odbierasz,a w najlepszym przypadku obraz szatkuje lub gdy ci sie wydaje,że jest dobrze i przy małym deszczyku obraz zanika.,ja tez zauważyłem gołym okiem,że jakość obrazu od wczoraj na canal + jest gorsza. głównie paczka na częstotliwości 11,411/V. poprawi się jak z tej czestotliwości zniknie minimini HD i teletoon HD.i co powiesz mi,że antena mi sie z 4na5 kwietnia przekręciła lub telewizor ma nagle gorszą jakość.?mam canal+ od 10 lat,a od 2 w hd,wiec nie wyskakuj z tematem jak nie wiesz jak canal+ odbierał wcześniej.

 

Kanały MiniMiniHD i TeleToon/Hyper HD nadawane są nadal ze "zapchanego" tp 11411 oraz z tp 11449 i 11258.Są już uprawnienia do odbioru dla starych abonentów C+ i NC+ oraz Orange na nowych tp. Kiedy zlikwidują tych dubli? .Wczoraj zlikwidowano duble Sundance na tp.11258 i kanał pobierany jest z tp CP 10911.Swoja drogą ciekawe kiedy "zlitują" się i przeniosą HBO HD bo jakość tego kanału nadawanego z tp CP 12265 jest tragiczna !!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara Nejman-Herman

Dzwonili do mnie z cellcenter po otrzymaniu trzech wypowiedzeń. Zaproponowali 3 platyny za 89 na 18 miesięcy.powiedziałam że mogę zgodzić się na 3 umowy , platyny po 69 zł na 18 miesięcy i mają 2 tygodnie na podjęcie decyzji, po tym terminie mają już do mnie nie dzwonić bo oddaje trzy dekodery.

 

Cytat z facebooka/antyncplus

To sobie długo poczeka. Za tyle, to nawet w CP nie będzie full pakietu tematycznego z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny spadną pod jednym warunkiem - nc+ się nie sprzedaje.

To, że na forach wielu narzeka i nie migruje nie oznacza że coś idzie źle.

Niestety, ale obie strony walczących ze sobą abonentów nie ma danych o sprzedaży.

 

Szklanka jest do połowy pusta albo do połowy pełna - zależy od punktu widzenia.

A wręcz chyba należy do dobrego tonu napisać,że wysłałem wypowiedzenie a więc nie jestem łosiem.Widać to szczególnie na forum dawnej n-ki ale jak by się ich wszystkich podliczyło to uzbiera się grubo poniżej setki.No cóż z jednej strony ceny abonamentu im bardzo podskoczyły ale trudno im zrozumieć,że taki stan nie może trwać wiecznie bo dlatego Cyfra+ wykupuje n-kę a nie na odwrót.Istnieje jakaś dziwna wiara,że CP da im to samo za wiele więcej oby się nie zdziwili.Solorz-Żak trzeciego nazwiska nie pamiętam różne wyczyniał ewolucje od telewizji b/abonamentu poprzez protest abonentów po którym wprowadzono jednak opłaty.Obecnie też za bardzo nie śmierdzi groszem zadłużony na zakup Plusa coś tam ma w bankach na Cyprze itp więc wbrew oczekiwaniom nie sypie jakimiś wielkimi promocjami na przyciągnięcie rozczarowanych a po odczekaniu trochę czasu sam walnie podwyżkę do której będzie zmuszony i tyle.

Najbardziej śmieszy mnie pytanie czy za taką cenę to warto czy nie warto tego lub tamtego brać.A kto ma to wiedzieć lepiej niż pytający co oczekuje/czy oferta spełnia to co najbardziej chcesz oglądać/ i czy go stać na dany abo.Trzeba przy tym pamiętać jak sobie pościelesz tak się wyśpisz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara Nejman-Herman

Dzwonili do mnie z cellcenter po otrzymaniu trzech wypowiedzeń. Zaproponowali 3 platyny za 89 na 18 miesięcy.powiedziałam że mogę zgodzić się na 3 umowy , platyny po 69 zł na 18 miesięcy i mają 2 tygodnie na podjęcie decyzji, po tym terminie mają już do mnie nie dzwonić bo oddaje trzy dekodery.

 

Cytat z facebooka/antyncplus

To sobie długo poczeka. Za tyle, to nawet w CP nie będzie full pakietu tematycznego z HBO.

 

to sobie przelicz cenę przy 3 miesiącach gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś dziwna wiara,że CP da im to samo za wiele więcej oby się nie zdziwili.

To nie wiara tylko fakty. No ale jak ktoś zmigrował to już jego sprawa :D.

 

Encepence też w każdej chwili może ci wywalić np. jurosporty i wrzucić do dodatkowej paczki za 2 dychy. W CePie niegwarantowanymi kanałami są przynajmniej zwykłe śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny spadną pod jednym warunkiem - nc+ się nie sprzedaje.

To, że na forach wielu narzeka i nie migruje nie oznacza że coś idzie źle.

Niestety, ale obie strony walczących ze sobą abonentów nie ma danych o sprzedaży.

 

Najbardziej śmieszy mnie pytanie czy za taką cenę to warto czy nie warto tego lub tamtego brać.A kto ma to wiedzieć lepiej niż pytający co oczekuje/czy oferta spełnia to co najbardziej chcesz oglądać/ i czy go stać na dany abo.Trzeba przy tym pamiętać jak sobie pościelesz tak się wyśpisz i tyle.

Bo ludzie nie mają własnego zdania. To takie stado baranków w którym który głośniej krzyczy to reszta zaraz go słucha. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...