Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

yavaine, bardzo proszę, skieruj mnie do konkretnego dokumentu, w którym jest czarno na białym napisane, że Eurosporty są kanałami gwarantowanymi przez nc+ w pakiecie All inclusive.

 

Jak dotąd, to między innymi to jest główny hamulec, który wstrzymuje mnie od migrowania do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem Canal + Platiunium za 99 złotych na 12 miesięcy (bez możliwości dobrania MR) lub Platinium na 18 miesięcy z możliwością MR za 10 zł.

 

Czy ktoś dostał MR za darmo?

 

Zgodziłem się na umowę na 12 miesięcy za 99 z (Canal + Vod, Seriale + i Prapremiery.tvp).

 

Coś mnie wczoraj podkusiło, bo miałem dość już tych telefonów, śledzenia forum, a że nie mam czasu to chciałem mieć to z głowy.

 

Mam do Was więc takie pytanie, zawierając wczoraj ustnie umowę przez telefon mam 10 dni, żeby z niej zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine, bardzo proszę, skieruj mnie do konkretnego dokumentu, w którym jest czarno na białym napisane, że Eurosporty są kanałami gwarantowanymi przez nc+ w pakiecie All inclusive.

 

Jak dotąd, to między innymi to jest główny hamulec, który wstrzymuje mnie od migrowania do nc+.

Nie są - pytałem o to w kontekście paczki Platinum na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zapewne wiele osób o tym mówiło, ale i ja dołożę swoje dwa grosze...co jest do ku... z tą jakością HD w nowej paczce c+?! przecież to jakaś totalna lipa jest! i każą nam płacić za ch... wie jaki "kontent" i do tego z upscalingiem? ja się ku... pytam, co to jest?!

 

 

Czy to jest temat o JAKOŚCI filmów na canal +? Ludzie skończcie śmiecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zapewne wiele osób o tym mówiło, ale i ja dołożę swoje dwa grosze...co jest do ku... z tą jakością HD w nowej paczce c+?! przecież to jakaś totalna lipa jest! i każą nam płacić za ch... wie jaki "kontent" i do tego z upscalingiem? ja się ku... pytam, co to jest?!

 

ty sobie lepiej ustaw antenę i jakość na 100%, albo wymieni TV bo u mnie wszystko wygląda pięknie, hd jest o wiele lepsze niż w dawnej nce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99zl to dobra oferta za pakiet C+Platinum +MR + dwa dekodery a nie 99 +10 +20.Dostał ktoś wogóle za 99zl Platynke z MR i dwoma dekoderami , chodzi mi oczywiście o abonentów C+ z dwoma kartami.

 

Ponawiam pytanie kolegi kazdy pisze o platynie za 99 zl ale nie podaje szczegolow za ile dekodery za ile multiroom czy jest cenie czy nie ?

Kolego,poczytaj troche ten watek a nie kilka ostatnich stron Wczoraj pisalem, ze dostalem propozycje Platyny za 99 wlacznie z MR i PACEm PVR Nie wiem przeez ile czasu oferta byla aktywna, moze sie okazac ze dzis albo jutro juz jej nie bedzie w takiej cenie

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale mnie interesuje oferta z dwoma dekoderami a nie jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arte HD

Animal Planet

BBC Cbeebies

Comedy Central

Comedy Central Family

Discovery Historia

Disney Junior

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

ESPN America

MTV

MTV Live HD

MTV Rocks

Nickelodeon HD

Nickelodeon

Nickelodeon Junior

VH1

Viacom Blink

 

To są kanały niegwarantowane

 

Jak widać z powyższego zestawienia znaczenie chyba dla każdego mają wyłącznie dwa Eurosport i Eurosport 2 .... - dlatego zawieram umowę na 12 miesięcy.

Eurosport jest potwierdzony do końca sierpnia, dalej nie wiadomo.

Dane czerpie stąd https://satkurier.pl/news/83998/po-usuni ... umowy.html wszystkie te kanały są nie gwarantowane dla univerce +

 

Czyli co mamy 27 kanałów niegwarantowanych w tym 4HD to daje nam jakieś 25% oferty niegwarantowanej :lol2:

 

Potrzebna lekcja matematyki? po pierwsze 18 kanałów a nie 27, po drugie 18 kanałów ze 114 kanałów to ok. 15%, a nie 25%, po trzecie jak słusznie kolega zauważył czego ja nie dostrzegłem kanały te nie są gwarantowane w najtańszych pakietach, nie zaś w Platynie, i wreszcie zobacz jakie są to kanały?? wartość przedstawia dla mnie jedynei eurosport, rozumiem że dla kogoś może liczyć się jeszcze mtv i animal.

 

Kierowałem się linkiem i faktycznie masz racje 18 kanałów ale w platynie też są NIEGWARANTOWANE(przynajmniej tak wynika ze strony i regulaminu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy (ci co zmigrowali do nc-) ja wam się w sumie nie dziwię że teraz tak strasznie zachwalacie tą platformę teraz po migracji bo co macie pisać że złą ofertę, macie ją za drogo. Teraz nagle każdemu pakiet, oferta ,poczynania nowej platformy pasują. Ale musicie wiedzieć że moim zdaniem jesteście w mniejszości (piszę moim zdaniem bo nie mamy danych oficjalnych, a swoje przypuszczenia opieram na sondzie wykonanej na 10 osobach posiadających zarówno dawną N jak C+, 8 OSÓB Z TYCH 10 WYSŁAŁO JUŻ WYPOWIEDZENIA w tym i ja). Zaznaczam że obecnie płacę 99 zeta a chcę jeszcze dobrać MR czyli stać mnie na ok 130 zeta /miesiąc. Ale obecne negatywne poczynania i podejście NC- (propozycja tego co chcę za 179 zeta) wymuszają na mnie albo przejście do CP albo przeczekania do grudnia bo wtedy jak ubędzie platformie nc- 500-700 tyś abo pakiety będą w przestępnej cenie. A wy koledzy drodzy nadal będziecie bulić na KRÓLA JULIANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine, bardzo proszę, skieruj mnie do konkretnego dokumentu, w którym jest czarno na białym napisane, że Eurosporty są kanałami gwarantowanymi przez nc+ w pakiecie All inclusive.

 

Jak dotąd, to między innymi to jest główny hamulec, który wstrzymuje mnie od migrowania do nc+.

Nie są - pytałem o to w kontekście paczki Platinum na infolinii.

 

W którym z dokumentów zawartych na stronie internetowej ncplus dotyczących świadczenia usługi w ramach pakietu Platinium typu szczegółowe warunki świadczenia pakietu Platinium, wykonywania umowy itp. jest napisane że Eurosport należy do kanałów niegwarantowanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine, mam wciąż tę samą dobrze ustawioną antenę 90 cm...do czasu zmiany paczki nie narzekałem!

 

Ps. I wszystko jasne, miałeś e-kę i masz teraz lepiej. To skąd możesz wiedzieć jak wcześniej było w c+? A swój tv Panasonic TX-L47ET5E też mam wymienić mądralo, bo nc+ daje mi [beep] nie sygał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine, bardzo proszę, skieruj mnie do konkretnego dokumentu, w którym jest czarno na białym napisane, że Eurosporty są kanałami gwarantowanymi przez nc+ w pakiecie All inclusive.

 

Jak dotąd, to między innymi to jest główny hamulec, który wstrzymuje mnie od migrowania do nc+.

Nie są - pytałem o to w kontekście paczki Platinum na infolinii.

 

W którym z dokumentów zawartych na stronie internetowej ncplus dotyczących świadczenia usługi w ramach pakietu Platinium typu szczegółowe warunki świadczenia pakietu Platinium, wykonywania umowy itp. jest napisane że Eurosport należy do kanałów niegwarantowanych?

 

Regulamin świadczenia usług jest kierowany do całej oferty.To jest główny akt prawny(coś ala Konstytucja w Polsce)

http://ncplus.pl/dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym z dokumentów zawartych na stronie internetowej ncplus dotyczących świadczenia usługi w ramach pakietu Platinium typu szczegółowe warunki świadczenia pakietu Platinium, wykonywania umowy itp. jest napisane że Eurosport należy do kanałów niegwarantowanych?

Choćby w ofercie pakietu Platinum na http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum

Tak też twierdzą konsultanci.

Teraz cwaniaczku-odbijaczku znajdź dokument na którego podstawie są to jednak kanały gwarantowane w tym pakiecie i że oferta na stronie jest błędna.

Do tego czasu nie pojawiaj się na forum. Papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potrzebna lekcja matematyki? po pierwsze 18 kanałów a nie 27, po drugie 18 kanałów ze 114 kanałów to ok. 15%, a nie 25%, po trzecie jak słusznie kolega zauważył czego ja nie dostrzegłem kanały te nie są gwarantowane w najtańszych pakietach, nie zaś w Platynie, i wreszcie zobacz jakie są to kanały?? wartość przedstawia dla mnie jedynei eurosport, rozumiem że dla kogoś może liczyć się jeszcze mtv i animal.

 

Co Ty wymyślasz? Niegwarantowane to niegwarantowane i tyle. W Platynie, AllIn czy Universe...

A i kanałów jest 27:

• Eurosport HD• Eurosport2 HD• Disney Junior• MTV Live HD• Orange Sport• Polsat Biznes• Polsat News• Polsat Sport News

• Religia.tv• Superstacja• TTV• TV4• TV6• VIVA Polska• Viacom Blink• Comedy Central• Comedy Central Family• ESPN America

• Nickeloden HD• Nick• Nick Jr.• CBeebies• Discovery Historia• Animal Planet• MTV• MTV Rocks• VH1

 

I wśród tych kanałów jest 5 z tych powiedzmy 15, które oglądam. :)

Kolego yavaine należy nauczyć się czytać ze zrozumieniem a nie nauczać kogoś jakie pakiety ma wybierać :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pakiet Full w N i dodatkowy pakiet świat za 39zł, wysłałem wypowiedzenia i po potwierdzeniu przez konsultanta, że umowa zostanie rozwiązana 30-04-2013 powiedział, że nie będzie już dla mnie oferty, potwierdził mi to pracownik w APS i inny konsultant, gdy zadzwoniłem zapytać o ofertę. czy ktoś też taką informację otrzymał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W którym z dokumentów zawartych na stronie internetowej ncplus dotyczących świadczenia usługi w ramach pakietu Platinium typu szczegółowe warunki świadczenia pakietu Platinium, wykonywania umowy itp. jest napisane że Eurosport należy do kanałów niegwarantowanych?

 

W którym, Ty mówisz poważnie, czy tylko robisz sobie żarty?

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/allinclusiveplus

 

Spokojnie przeanalizuj stronę z tą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pakiet Full w N i dodatkowy pakiet świat za 39zł, wysłałem wypowiedzenia i po potwierdzeniu przez konsultanta, że umowa zostanie rozwiązana 30-04-2013 powiedział, że nie będzie już dla mnie oferty, potwierdził mi to pracownik w APS i inny konsultant, gdy zadzwoniłem zapytać o ofertę. czy ktoś też taką informację otrzymał?

 

Jeden też już tak pisał. Ale ja dalej uważam że żabojad zmiękinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine, mam wciąż tę samą dobrze ustawioną antenę 90 cm...do czasu zmiany paczki nie narzekałem!

 

Ps. I wszystko jasne, miałeś e-kę i masz teraz lepiej. To skąd możesz wiedzieć jak wcześniej było w c+? A swój tv Panasonic TX-L47ET5E też mam wymienić mądralo, bo nc+ daje mi [beep] nie sygał?

 

zakładam że pomiędzy sygnałem hd canal plus a nki nie było znaczącej różnicy, a przekonanie mam uzasadnione bo mam w domu nkę a w domu moich rodziców canal plus i te same tv, więc skoro u mnie jest poprawa w jakości odbioru obrazu po zmianie operatora, to u Ciebie problem polem winien leżeć w źle ustawionej antenie, warunkach pogodowych, tv, itp. - tak więc napisałem jak wyżej.

 

U moich rodziców też pojawił się problem z odbiorem hd po zmianie operatora, sygnał był gorszy, dzwoniliśmy do ncplus powiedzieli że trzeba antenę ustawić bo coś pozmieniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine, bardzo proszę, skieruj mnie do konkretnego dokumentu, w którym jest czarno na białym napisane, że Eurosporty są kanałami gwarantowanymi przez nc+ w pakiecie All inclusive.

 

W którym z dokumentów zawartych na stronie internetowej ncplus dotyczących świadczenia usługi w ramach pakietu Platinium typu szczegółowe warunki świadczenia pakietu Platinium, wykonywania umowy itp. jest napisane że Eurosport należy do kanałów niegwarantowanych?

Wejdź w zakładkę promocje. Wybierz pakiet Platinum. Rozwinie ci się lista kanałów wchodzących w skład pakietu. Przy obu Eurosportach ich lewym rogu jest siwy trójkącik, który oznacza. " Kanał świadczony Zgodnie z Regulaminem ROZDZIAŁ UST. 1. PRZECZYTAJ WSPOMNIANY UST. W REGULAMINIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym z dokumentów zawartych na stronie internetowej ncplus dotyczących świadczenia usługi w ramach pakietu Platinium typu szczegółowe warunki świadczenia pakietu Platinium, wykonywania umowy itp. jest napisane że Eurosport należy do kanałów niegwarantowanych?

 

W którym, Ty mówisz poważnie, czy tylko robisz sobie żarty?

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/allinclusiveplus

 

Spokojnie przeanalizuj stronę z tą ofertą.

 

w którym miejscu pod podnaym linkiem wskazane jest, które kanały nie są gwarantowane?

być może dostałem oczopląsu od siedzenia przed kompem, ale serio ja tego nie widzę> - w którym miejscu pod podanym przez ciebie linkiem jest napisane że dany kanał nie jest gwarantowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym miejscu pod podnaym linkiem wskazane jest, które kanały nie są gwarantowane?

być może dostałem oczopląsu od siedzenia przed kompem, ale serio ja tego nie widzę> - w którym miejscu pod podanym przez ciebie linkiem jest napisane że dany kanał nie jest gwarantowany?

Część kanałów ma inne znaczki (szary trójkącik na dole po lewej stronie w symbolu kanału).

Na dole strony jest legenda, że kanały oznaczone tym znaczkiem świadczone są zgodnie z jakimśtam zapisem regulaminu. A ten zapis regulaminu mówi, że są niegwarantowane.

uff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując, to jakie są teraz aktualne oferty dla migrujących, bo chyba wątek pomyliłem

 

Ja proponuje zmienić nazwę tematu na Wszystko nie związane z NC+ a oferty dawać do tego formularza zrobić nowy temat i podwiesić

 

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... E6MA#gid=0

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... WeUE#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...