Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że dekoder automatycznie nagrywa oglądany przez nas kanał, to nagranie to nie zachowuje się na dysku. Aby to zrobić musimy samodzielnie włączyć nagrywanie będąc w funkcji timeshiftingu. Funkcja nagrywania z timeshiftingu jest przydatna zwłaszcza wtedy, gdy chcemy w tym samym czasie nagrać dwie różne audycje. Jedną z nich musimy zaplanować, zaś drugą możemy nagrać przełączając się na tę audycję, uruchamiając funkcję timeshiftingu, a następnie wciskając klawisz NAGRYWAJ. Dekoder w tle nagrywa wcześniej zaplanowaną przez nas audycję i w tym samym czasie nagrywa również to, co obecnie oglądamy, nie tylko do bufora czasowego, ale także na twardy dysk, dzięki czemu oba nagrania będziemy mogli odnaleźć na liście „MOJE NAGRANIA”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem na stronę nc+ zobaczyć co u nich słychać i tu pojawiło się moje zaskoczenie - jednorazowa aktywacja mediaboxa to koszt 199zł, a druga opcja to 49zł + 5zł za miesiąc co daje 49+5x12=109zł (umowa na rok).

Z tego co pamiętam operatorzy woleli opłatę jednorazowa, która była niższa niż taka "rozbijana", ale nc+ stosuje odwrotną praktykę co dla mnie jest co najmniej dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem na stronę nc+ zobaczyć co u nich słychać i tu pojawiło się moje zaskoczenie - jednorazowa aktywacja mediaboxa to koszt 199zł, a druga opcja to 49zł + 5zł za miesiąc co daje 49+5x12=109zł (umowa na rok).

Z tego co pamiętam operatorzy woleli opłatę jednorazowa, która była niższa niż taka "rozbijana", ale nc+ stosuje odwrotną praktykę co dla mnie jest co najmniej dziwne...

Przy migracji do nc+ można starać sie o Mediabox bez opłaty aktywacyjnej.Ja tak dostałem i z tego co czytam co niektórzy też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy istnieje jakas możliwość nagrywania bez timeshifingu. To znaczy: oglądam kanał muzyczny, chcę nagrać tylko jeden teledysk a nie niepotrzebne pół godziny przedtem. Próbowałem wszystkich kombinacji ale bez skutku. Moin zdaniem powinna byc taka mozliwość.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy istnieje jakas możliwość nagrywania bez timeshifingu. To znaczy: oglądam kanał muzyczny, chcę nagrać tylko jeden teledysk a nie niepotrzebne pół godziny przedtem. Próbowałem wszystkich kombinacji ale bez skutku. Moin zdaniem powinna byc taka mozliwość.

Pozdrawiam.

Wg mnie, jak na razie, jest tylko jedna możliwość: zmiana kanału "tam i z powrotem" tuż przed włączeniem nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to,że jak oglądam jakiś kanał to włączam R i nagrywa mi od tego momentu.

No właśnie tak to nie działa w mediaBOXem. Jak naciskasz "R" to nagrywa się całość od momentu włączenia bieżącego kanału lub jeslu jest EPG to od początku trwającego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy.

 

I przy okazji pytanie: czy można ustawić jakoś godzinę aktualizacji urządzenia? Wstałem dzisiaj do pracy i na dekoderze miałem 9%, 40 minut później miałem 40%, czyli telewizja na żadnym z dekoderów nie mogła być odbierana. Przyznam, że to uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...