Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jejku, czytajcie ze zrozumieniem, pełna paczka canal+ jest w każdym z tych pakietów oprócz startowego, tyle tylko ze w brazowym nie ma eurosportu zadnego i animal planet, history hd. Tu jest pies pogrzebany ze pełen wybór jest w złotym za 99 bez hbo i cinemax, bez filmboxhd. Całość to platynowy za 149pln ale mnie te kanały nie interesują. W sumie jestem bardzo zadodolony bo bede płacił 20 pln mniej a bede mial history hd i inne z enki ktorych my w c+ nie mamy, polsat hd i DHD

jasne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ulotki są :) akurat ja pracuje w drukarni. Ja już wcześniej wspominałem. Mamy klauzulę poufności i tyle. Dlatego jak widzicie nie ma moich postów w tym temacie, nie mam nic, co mógłbym udostępnić. Ale ja już znam szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tych 3 opcji jest opcja start+, podstawowe bez premium, wiec bez canal+ za 29,90 ale ze wszystkimi nat geo, bbc, discovery itd. ale bez eurosportu 1/2

Brazowy59 z wiekszoscia nat geo ale bez bbc i eurosportu z tego co pamietam, pomieszane sa jak i teraz. Im wyzszy pakiet tym wiecej kanałów jak i teraz.

 

Na ulotkach jest pełna lista kanałów wraz z nuemrami i serwisami w tym youtube i inne usługi. Ulotka ma 2 strony. Ponizej 29,90 nic nie ma.

 

Nie dał mi tej ulotki tylko pokazał.

 

Przeczytaj się jeszcze raz ;) Piszesz, że pakiet jakiś tam jest z BBC, Discovery i Nat Geo. Wyszy pakiet z kolei z większością nat geo, ale bez BBC i Eurosportu.

A potem piszesz czym większy pakiet tym więcej kanałów.

 

To jakim cudem podałeś pakiet a niższy, potem pakiet b wyższy i w tym pakiecie b nie ma programów niektórych z pakietu a? :)

 

Pomyśl to co napisałeś :) Ludzie jeszcze potrafią czytać ze zrozumieniem.

 

Możliwe że w startowym jest więcej kanałów kosztem Canal+, a w brązowym jest Canal+ kosztem pozostałych kanałów takich jak paczka BBC.

 

Kolejne pytanie do @tomhd:

 

Mam abonament Hollywood w N. Jeśli przejdę na srebrny za 79 zł, to będę miał wszystkie kanały z kanałów tematycznych (AXN, Discovery, Animal Planet, BBC, History itp.) czy jednak będzie jeszcze jakichś brakować ? Nie chodzi mi o opcje premium bo rozumiem że Canal+ będzie dostępny w tej opcji (i tyle mi szczerze wystarczy bo mam dość HBO). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom hd a może pamiętasz układ kanałów co jest na pozycji numer 1

 

 

matko i córko! Na jedynce jest jedynka w hd. Jejku przeciez wypisałem wam co zapamietałem, tvn7 na 7mym kanale to pamietam na pewno a tvn24 na 6tym.

Szkoda ze napisałem teraz tylko po mnie jedziecie, jak mam wam udowodnic jak mi jej nie dał??? mam stara komorke ale pewnie i tak nie pozwolilby na zdjecie.

Oj Panowie, nie wierzycie to nie, mi nie zalezy. Chcialem tylko pomoc. Koniec juz wpadne tu 15go!

 

P.S Zerknijcie na strone c+ i opowiedzcie co widzicie godzine pozniej a ja wam powiem ze zmyslacie. Ciekawe ile zapamietacie co gdzie i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data 15.03.2013 podana przez tomhd wydaje sie logiczna. Pakiety w sumie tez dosc logiczne. Zobaczymy, kiedy pojawia sie spoty reklamowe w TV. Czekamy na oficjalny start, ktory musi nastapic najpozniej tydzien przed swietami! To jedyna szansa, aby nalapac nowych klientow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle

Platforma bez głównego kanału marki premium CANAL+ - kto by się tego podziewał

Idiotyczna decyzja . To tak jakby zlikwidować TVN i zastapić go TVN FAMILY - niby to samo ale w innym opakowaniu

 

PS. Gdyby ta wersja się potwierdziła to mówiąc -wprost NIC NOWEGO. Po co ta fuzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, czytajcie ze zrozumieniem, pełna paczka canal+ jest w każdym z tych pakietów oprócz startowego, tyle tylko ze w brazowym nie ma eurosportu zadnego i animal planet, history hd. Tu jest pies pogrzebany ze pełen wybór jest w złotym za 99 bez hbo i cinemax, bez filmboxhd. Całość to platynowy za 149pln ale mnie te kanały nie interesują. W sumie jestem bardzo zadodolony bo bede płacił 20 pln mniej a bede mial history hd i inne z enki ktorych my w c+ nie mamy, polsat hd i DHD

jasne???

 

Czyli, jeżeli chciałbym tylko mieć wszystkie kanały tematyczne takie jak mam w N, czyli BBC, Discovery, Eurosporty, itd to musze bulić 99 zł? Bezsensu.

 

Napisałeś:

 

Oprocz tych 3 opcji jest opcja start+, podstawowe bez premium, wiec bez canal+ za 29,90 ale ze wszystkimi nat geo, bbc, discovery itd. ale bez eurosportu 1/2

Brazowy59 z wiekszoscia nat geo ale bez bbc i eurosportu z tego co pamietam, pomieszane sa jak i teraz. Im wyzszy pakiet tym wiecej kanałów jak i teraz.

 

Na ulotkach jest pełna lista kanałów wraz z nuemrami i serwisami w tym youtube i inne usługi. Ulotka ma 2 strony. Ponizej 29,90 nic nie ma.

 

Nie dał mi tej ulotki tylko pokazał.

 

Tak więc skoro piszesz, że im wyższy pakiet tym więcej kanałów nie rozumiem, dlaczego kupując pakiet b, który jest lepszy od a, nie mam kanałów niektórych z pakietu a?

Czytaj co piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie byłem w punkcie Cyfry który mam przez ścianę, mają zablokowaną możliwość podpisywania umów i modyfikacji - ale to już wiecie, nie było żadnych szkoleń z zakresu oferty a jedynie z systemu. Ulotek nie mają i nic nie wiedzą żeby ktoś je miał, w sumie to określili to jako bujdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tych 3 opcji jest opcja start+, podstawowe bez premium, wiec bez canal+ za 29,90 ale ze wszystkimi nat geo, bbc, discovery itd. ale bez eurosportu 1/2

Brazowy59 z wiekszoscia nat geo ale bez bbc i eurosportu z tego co pamietam, pomieszane sa jak i teraz. Im wyzszy pakiet tym wiecej kanałów jak i teraz.

 

Na ulotkach jest pełna lista kanałów wraz z nuemrami i serwisami w tym youtube i inne usługi. Ulotka ma 2 strony. Ponizej 29,90 nic nie ma.

 

Nie dał mi tej ulotki tylko pokazał.

 

Z Twojego postu wynika też, że opcja start+ jest lepsza od brązowego za 59 zł. Pomijamy, nie chce Canal+, chce to co miałem w N. I Twoim zdaniem w start+ jest więcej programów, jest wszystko, a w brązowym59 nie ma BBC, Eurosportu, itd.

 

Jak dla mnie bezsensu i ściema :) Start+ lepszy od brązowego59? haha :)

Drugi człon zdania, im wyższy pakiet tym więcej kanałów :) Jakoś brązowy wyższy pakiet a kanałów mniej :) Troszkę inteligencji i wszystko się jasne :)

To co napisałeś to mrzonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...