Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę tutaj do dyskusji Orange nie mieszać, ponieważ opisane sytuacje się już dawno zmieniły! W tamtym tygodniu w salonie partnerskim (PODKREŚLAM partnerskim nie firmowym, czyli tym najmniejszej rangi) wymieniłem swój dekoder i livebox (kiedyś tylko można było w firmowym) i załatwiłem wszystkie sprawy które kiedyś musiałem załatwiać w większym mieście. Tutaj Tpsa się postarała.

 

To już koniec o Orange, ale w sumie to też na temat bo to główny partner NC+

 

Czy wiecie może, czy będziemy podpisywać umowy z dwoma spółkami z ITI Neovision i Canal+Cyfrowy? Bo chyba prawa do treści zostają w spółkach i np. z ITI nie będą jakoś przekazane do Canal+cyfrowy, więc chyba umowa będzie z dwoma spółkami. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w canal+ ma mieć 6 kanałach to nsport z zmienioną nazwą też się liczy bo wiem że 1 kanał sportowy ma być w tańszych pakietach

 

Raczej nSport pod zmienioną nazwa nie wjedzie w skład 6 kanałów Canal+. Jak ma być w podstawowych pakietach, nie może być jednocześnie w pakiecie premium. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za wybór PACE PVR a Turbo czy Monster box?? Chyba tylko niespełna rozumu brałby Pace-a..

Wybór to dwie lub więcej możliwości. Tutaj jest pace albo monster box więc jest to wybór :!: A to jaki Ty wybierzesz to Twoja sprawa, nie będę Cie oceniał ani Twojego mózgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUż teraz jest 5 canal+HD a tylko 1 dojdzie bez sensu piszesz

 

Tak naprawdę to obecnie są 4 pełnowartościowe kanały Canal+ w HD nadające przez całą dobę (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Gol). Pozostałe dwa to tylko serwisy - weekendowy (C+ Weekend) i z treściami 3D (Canal+ 3D), na których więcej czarnego ekrany niż treści :D

 

 

Nie będzie 2 kanałów Film i 3 sport

bo jak będzie liga mistrzów to będą chcieli zająć z 4 albo 5 kanałów

 

A co ma piernik do wiatraka? Przy okazji Multiligi Ekstraklasy, mecze dawali nawet na Canal+ Film :D

 

A po drugie jeśli planują 6 kanałów HD, w tym ewentualne dwa filmowe, to nawet po ich odliczeniu (6-2) pozostają 4 kanały Canal+ do meczów Ligi Mistrzów + 1 nSport (pod nową nazwą). Łącznie 5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PanMichal

Wszystko zależy od ludzi pracujących, tam. ja osobiście mam złe doświadczenia z Orange, a pozytywne z TP.

To zadzwon se na *100 i zobacz jak chętnie będą ci udzielać info na temat neo. A teraz jak będzie partnerem To penie i Cyfre+ będzie można kupić w salonie Orange to juz wogle tam będzie pewnie burdal

 

Co do wyboru Pace. jak on nie będzie parowany, a ADB bendą, to ciekawe który będzie popularniejszy heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, czekać na możliwość migracji z obecnego abonamentu który mam do lutego (promocja z monitorem 3d)

czy też wziąć najniższy pakiet, a z tego wyższego zrezygnować w związku z wyłączeniem 'romantica'??

 

boję się, że w tym wyższym będę miał zablokowaną możliwość migracji...ze względu na dodatek w postaci monitora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...