Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawop, nie mówimy o rożnicy pomiędzy pakietem Universe i Platinum, która faktycznie wynosi 60 zł. "Zestaw" Platinum, jako niezależna paczka 6 * Canal + sprzedawana nie wiadomo do czego, widnieje w oficjalnym cenniku nc+ wyceniona na 70 złotych polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiędzy Universe+, a Platinum C+ (czyli całą paczką C+) to 60 PLN. Poza C+ dochodzi kilka serwisów VOD i nc+ GO.

 

Sprzedaż wiązana :) I od razu widzisz , że paczka C+ o 10 zł taniej i jeszcze za darmo serwisy VOD i nc+ GO. Nic tylko brać taką okazję ;)

A że, przy migracji, nie dostaniesz nc+GO, to już wina klienta bo nie przeczytał regulaminu.

 

W kablówkach za pełny pakiet C+ liczą sobie 44-49 PLN za 12 miesięcy.

Albo jeszcze nie aktualizowali cenników albo wiedzą, ze nikt nie zapłaci więcej (bo nie warto) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to abonenci Cyfry właśnie pożegnali się z Zone Romantica, ESPN i 13th street Universal ;) Grzecznie przypominam, że można wypowiedzieć umowę jeżeli ktoś jest w C+ i nie migrował.

 

Pojutrze przejdę się do nich (złożyć wypowiedzenie), do CP, Vectry i Netii. Ciekawe co zaproponują ;) Więc ew. potwierdzę czy inni operatorzy wprowadzili politykę obniżania cen dla abonentów migrujących od innego operatora płatnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma niby przynieść takie spotkanie szefa profilu na FB i szefa jednej ze spółek-córek wielkiego koncernu? Nie rozśmieszajcie mnie. Jeśłi gość jest rzeczywiście amatorem i studenciakiem to zostanie albo kupiony albo wykorzystany, zmielony i skonsumowany zanim się zorientuje. Już widze jak to prezes wychodzi z komunikatem "Po owocnych negocjacjach z panem XY doszliśmy do porozumienia w zakresie polityki cenowej oraz w kwestii kształtowania nowych ofer i umów. Od dziś piłka za darmo dla każdego. Sky is te limit". Buehehehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n płacę 69 zł. W tej kwocie mam kanały n premium i multiroom standard na 2 telewizory.

 

Z NC+ otrzymałem ofertę na Silver 22 za 69 zł.

Nic nie napisali o dodatkowych kwotach za multiroom i dzierżawę dekoderów.

A co z aktywacją? Tutaj może być niespodzianka przy pierwszym rachunku.

A co ma być z aktywacją jak już aktywację miałeś. Nie siej paniki. Migrujący na ich sprzęcie nic nie płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n płacę 69 zł. W tej kwocie mam kanały n premium i multiroom standard na 2 telewizory.

 

Z NC+ otrzymałem ofertę na Silver 22 za 69 zł.

Nic nie napisali o dodatkowych kwotach za multiroom i dzierżawę dekoderów.

A co z aktywacją? Tutaj może być niespodzianka przy pierwszym rachunku.

A co ma być z aktywacją jak już aktywację miałeś. Nie siej paniki. Migrujący na ich sprzęcie nic nie płacą.

ale jak jesteś abo cyfry i zmieniasz dekoder na ten ich turbo to chyba płacisz co nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n płacę 69 zł. W tej kwocie mam kanały n premium i multiroom standard na 2 telewizory.

 

Z NC+ otrzymałem ofertę na Silver 22 za 69 zł.

Nic nie napisali o dodatkowych kwotach za multiroom i dzierżawę dekoderów.

A co z aktywacją? Tutaj może być niespodzianka przy pierwszym rachunku.

A co ma być z aktywacją jak już aktywację miałeś. Nie siej paniki. Migrujący na ich sprzęcie nic nie płacą.

ale jak jesteś abo cyfry i zmieniasz dekoder na ten ich turbo to chyba płacisz co nie??

jak wymieniasz na nowe to płacisz aktywacje na starych nie płacisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci n też już się pożegnali z kanałami, nie ma już żadnego wymienionego w komunikacie kanału na liście (Turbo dekoder)

Nie do końca.

U mnie Religia.tv , i ESPN America jeszcze świecą a Sundance Channel HD jest ale pewnie jako opcja dodatkowa do wykupienia po ewentualnej migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobre rozwiązanie ale niekorzystne, albo raczej mniej korzystne dla drugiej strony. Sprzedając w pakietach zarobią więcej, a to jest celem każdej firmy. Dlatego też zrezygnowali z możliwości dokupienia pakietu Canal + jako osobnego zestawu. Teraz, żeby mieć pełny Canał+, a raczej, żeby mieć Canal+, musisz kupić Platinum.

I w tym celu rozbili, o ile pamiętam, 4 kanały Calal+ na 6. Żeby dawkować tę "rozkosz", w zależności od zasobności portfela.

I tak, pakiet Canal + nagle zyskał, wg nich, na wartości z 40zł (poprawcie jeśli się mylę) na 70zł. Tyle, że pewnie zawartość będzie ta sama co w 4 kanałach, tylko więcej powtórek. Z punktu widzenia firmy, genialny pomysł, wzrost wartości pakietu bez zwiększenia kosztów.

Niestety, wprowadzenie tego w życie w idiotyczny sposób...

"Jeśli wrzucisz żabę do wrzątku to wyskoczy, ale jeśli wrzucisz żabę do zimnej wody i będziesz ją stopniowo podgrzewał to żaba się w końcu ugotuje"

No niestety, ale żeby się na tym nie przejechali. Bo 99zł za Platinum z HBO a bez serwisów VOD mógłbym płacić. Ale Platinum z VOD (a bez nc+GO, bo tego mi nie oferują) za 99zł ale bez HBO na pewno nie przyjmę. Zapewne nie jestem odosobniony w tym że nie chcę aby wciskano mi na siłę usługi VOD, z których nie zamierzam korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...