Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie kiedy dołączą do dekodera PACE - kanały POLSAT SPORT news

 

jest za darmo w dvb-t. dostepny w każdej chwili

 

 

Koleś mnie nie obchodzi DVB-T tylko NC+.

To wlasnie ci pisze, skoro nc+ cie roluje to wlacz sobie dvb-t i ogladaj psn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep] Niech mu koleś z antync+ wypłaci, podobno już są przecieki że to jakiś [beep] z polsatu.

 

Już kolejny raz spotykam się z tą opinią, która w sumie nic nie zmienia jeśli chodzi całokształt przeprowadzenia "fuzji".

Z ciekawości, możesz podać wiarygodne źródło tej informacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos a informowali cie o tym jak przechodziłeś?Jeśli to prawda to może teraz co niektórym fanboyom nc+ wreszcie otworzą się oczy.Za co jeszcze każą wam dodatkowo płacić? :-D chociaż w te kanały dodatowo płatne to jakoś nie chce mi sie wierzyć chociaż nc+ już pokazała jak traktuje się abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep] Niech mu koleś z antync+ wypłaci, podobno już są przecieki że to jakiś [beep] z polsatu.

 

Już kolejny raz spotykam się z tą opinią, która w sumie nic nie zmienia jeśli chodzi całokształt przeprowadzenia "fuzji".

Z ciekawości, możesz podać wiarygodne źródło tej informacji ?

Kazałem mu dać też ale spanikował i zaczął o czymś innym.To zwykły nc plusowy troll :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To załóż sobie większą czaszę (90 lub 120 cm), wtedy nie będziesz miał kłopotów z odbiorem kanałów HD oraz dobry konwerter. Wydaje mi się, że jak już większość umów abonentów Cyfry+ wygaśnie lub ci abonenci zmigrują do nc+, to wtedy zaczną wyłączać kanały SD, które mają odpowiedniki w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Raz wydać na dobrą dużą antenę i spokój, nie warto się bawić w jakieś standardowe 70 cm, bo przy obfitym deszczu czy śniegu to połowa kanałów zanika ... A wracając do meritum, NC+ jak zastygło w tych swoich cenach to tak dalej stoją w miejscu i tak samo na infoliniach, konsultanci mówią to samo w kółko jak zahipnotyzowani, ciągle ta sama wyuczona na pamięć regułka ... Kompletnie z niczym nie chcą wyjść dla abonenta tylko te ich super oferta "tylko dla pana mamy przygotowaną super ofertę" oczywiście o 30 zł więcej niż Pan płacił dotychczas ... Prezesie obudź się w końcu z tego snu ... A prezentem to byłoby rzeczywiście jakby już na święta udostępniono wszystkim abonentom Canal+ a nie dopiero 5 kwietnia i to tylko tym co mają opcję premium ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A skąd wiesz,że go nie dotyczy?Daj dowody że jest z Polsatu i że sprzeda profil na Allegro.Gubisz się w tym co piszesz.

 

Daj sobie spokój. W NC+ "zauważyli" siłę internetu i teraz "próbują" ją wykorzystać do naprawy wizerunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie wypowiedzenia, mam umowę do października, czy jak wypowiem teraz umowę w związku z tymi zmianami od kwietnia to wypowiedzenie będzie skuteczne na koniec kwietnia czy tak jak mówią plotki ze z końcem maja jako że od lipca przymusowa migracja dla abonentów cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Gazety Prawnej"

" O premierze nowej platformy cyfrowej w ostatnich dniach napisano już praktycznie wszystko. Przez internet przelała się fala krytyki – narzekano na zbyt wysokie ceny, brak elastycznej oferty i tak dalej. To wszystko w dziwny sposób kontrastowało z kamiennym spokojem prezesa nC+ Juliena Verley’a, który kilka dni temu zakomunikował, że platforma oferty nie zmieni, a klienci powinni się cieszyć z tak atrakcyjnej oferty. Cynizm? Marketingowe samobójstwo? Nic z tych rzeczy. Verley doskonale wie, że za kilka tygodni, gdy opadnie medialny kurz, a internautom znudzi się krytykowanie nowej oferty, wtedy abonenci Cyfry+ i n-ki znów wpadną w jego objęcia.

 

Być może nC+ nie uda się utrzymać 2,5 mln klientów (tyle wynosiła zsumowana baza abonencka n-ki i Cyfry), ale większość z nich – koniec końców – wybierze „ofertę nie do odrzucenia”. Bo chcą dobrego kina. Bo chcą Ligi Mistrzów i ligi angielskiej. Bo chcą oferty premium, a raczej namiastki premium oferowanej przez nC+."

 

Sporo w tym prawdy niestety.

Idealnie byłoby, gdyby dało się przeczekać 2-3 miesiące i jeśliby nc+ stworzyła przyzwoitą ofertę (przyzwoita = odwrotność obecnej, dojącej klienta), wtedy podpisać cyrograf. Niestety, przy obecnych warunkach nc+ zostaje Polsat - Ja przeżyję ale fani sportu raczej nie.

Przy okazji, ludzie, informujcie znajomych o możliwości wypowiedzenia umowy i cyrkach z 18 miesięczną umową. Sporo ludzi potraktuje list jak przesyłkę reklamową i skończy ona w koszu a oni z 18miesięcznym wyrokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jestem ciekawy na jakiej podstawie NC+ udowodni, że list zwykły adresat (abonent) otrzymał i zapoznał się z nim, by z dniem 01 maja automatycznie przedłużyli umowę na ich warunkach i z ich ofertą, nie zgodne z prawem ! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...