Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma nc+, zgodnie z regulaminem świadczenia usług, zastrzega sobie prawo do usunięcia - bez możliwości rozwiązania umowy przez abonenta - następujących kanałów:

 

- Eurosport HD

- Eurosport HD 2

- MTV Live HD

- ESPN America

- Comedy Central

- Comedy Central Family

- Nick Jr

- Nick

- Cbeebies

- Disney Junior

- Discovery Historia

- MTV

- VH1

- MTV Rocks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogdan

Co się stało z cyfra.tv ? kaspianem ? innymi ludźmi z APS'ów ?

Przypuszczam że mają jakiś zakaz wypowiadania się na forum.

Pewnie nie oto chodzi. Ale też nie mam takiej wiedzy.

Przecież jest PW i z tego należy korzystać, jako uprzywilowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor : ) . Ja mam start hd z canal plus za 56 zl i konczy mi sie umowa w sierpniu , rozumiem ze do sierpnia do konca umowy mam te canaly ,a czy pozniej umowa nie przechodzi na czas nie okresliony ? Wiem ze w n mialem full za 99 i wiem ze nic p9zniej nie podpisywalem i nikt do mnie nie dzwonil a umowa sama sie przedluzyla czy tutaj nie powino tak byc? Mam polsat full wiec zalezy mi tylko na samych kanalach cyfry tematycznych a ta oferta mi pasuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APS'y tak naprawdę swoją działalność zaczynają w poniedziałek.

Jak byłem u jednego dystrybutora Cyfry+, gdzie ma być NC+, to jedyne co mięli z NC+ to świąteczną kartkę. No ale jak to ktoś mówił, oferta dostępna już w całej Polsce... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma nc+, zgodnie z regulaminem świadczenia usług, zastrzega sobie prawo do usunięcia - bez możliwości rozwiązania umowy przez abonenta - następujących kanałów:

 

- Eurosport HD

- Eurosport HD 2

- MTV Live HD

- ESPN America

- Comedy Central

- Comedy Central Family

- Nick Jr

- Nick

- Cbeebies

- Disney Junior

- Discovery Historia

- MTV

- VH1

- MTV Rocks

 

Takie taktyki poniżej pasa nadają się tylko do prokuratury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te eventowe C+Sport są potwierdzone ?

nie ale iti z tego slynelo wiec na 99% można w to wierzyc tylko jak oni to sobie wyobrazaja z dekoderami np. pace to nie mam pojęcia.

Oczywiście, ze są potwierdzone:

 

...nc+ to również dynamiczna ramówka. Kiedy równolegle będą odbywały się znaczące wydarzenia sportowe, specjalnie dla widzów CANAL+ będą uruchamiane eventowe kanały CANAL+ SPORT2, CANAL+ SPORT 3, CANAL+ SPORT4. Kibice sami zdecydują, które spośród nadawanych równolegle transmisji będą chcieli oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi jedno: nigdy z cyfry nie brałem dekodera, więc jak się oferta w końcu unormuje to wejdę pewnie w Platinum i tu pytanie powstaje: czy za dekoder migrującemu który nie miał ich dekodera też będą kazali płacić za aktywację ?

właśnie dlatego nigdy nie brałem od nich dekodera i kupiłem własny, by nie płacić myta za dzierżawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem ciekaw co mysla moderatorzy, redaktorzy itd. satkuriera o nowej ofercie nc+. doczekamy się kiedyś waszego zdania na ten temat? pytam poważnie bez zlosliwosci. tylko nie artukul o suchych faktach tylko wasza opinie.

Jeśli chodzi o mnie, to na pewno w tej sprawie się wypowiem. Tylko nie teraz. Nie w fazie wielkich emocji jak, niektórzy to robią. Jest czas na przemyślenia i obserwowania klienckich zachowań. I tych w punktach sprzedaży również.

Poza tym nie jest jeszcze przedstawiona pełna oferta paczki Canal+ a przede wszystkim ramka programowa tych kanałów, w tym nSport. Będzie mój komentarz albo coś na ten wzór.

Posiadam dwie umowy z Cyfrą+. Jedną przedłużoną CANAL + Prestige HD z Multiroomem.

Drugą CANAL+ Optimum HD bez żadnych negocjacji do samego startu fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi jedno: nigdy z cyfry nie brałem dekodera, więc jak się oferta w końcu unormuje to wejdę pewnie w Platinum i tu pytanie powstaje: czy za dekoder migrującemu który nie miał ich dekodera też będą kazali płacić za aktywację ?

właśnie dlatego nigdy nie brałem od nich dekodera i kupiłem własny, by nie płacić myta za dzierżawę

Tak, w przypadku chęci wzięcia dekodera dedykowanego od nc+ trzeba będzie dodatkowo zapłacić za aktywację. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość w APSie, w którym dziś byłem, wyśmiał ich ofertę. Mówił że system nie działa, nie może nawet odpalić demonstracyjnego sprzętu, generalnie sodoma i gomora ;) jutro jedzie na szkolenie i stwierdził, że spodziewa się tam niezłych cyrków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi jedno: nigdy z cyfry nie brałem dekodera, więc jak się oferta w końcu unormuje to wejdę pewnie w Platinum i tu pytanie powstaje: czy za dekoder migrującemu który nie miał ich dekodera też będą kazali płacić za aktywację ?

właśnie dlatego nigdy nie brałem od nich dekodera i kupiłem własny, by nie płacić myta za dzierżawę

Tak, w przypadku chęci wzięcia dekodera dedykowanego od nc+ trzeba będzie dodatkowo zapłacić za aktywację. :crazy:

 

ale ja nie mam takich chęci, lubię swój dekoder i nie chcę go zmieniać.

więc zmuszają mnie bym wziął dekoder którego nie chcę... i jeszcze mam za to zapłacić 200 zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi napisac dlaczego tak ludzie nie lubia polsatu cyfrowego ? Ja rozumiem ze nie pasuja dekodery ze moze obraz nie jest idealny .Ale .....

Ja nie jestem fanem zadnej z platform ja lubie telewizje ogladac programy , wiec lubie miec to co jest na rynku .Przeciez kanaly sa jakos podzielone mam na mysli to co ma polsat na swoich transponderach dzieli sie z cyfra i na odwrot ,wiec co kaszanke ma tylko polsat ? nie .jezeli chodzi o dekodery jakos nie widze roznicy .wazne ze moge nagrywac , nie interesuja mnie vod .np tvp prapremiery po co to ? obejze sobie pozniej normalnie ,vod seriale , oki bo szybciej a pozniej bym to samo obejrzal gdzie indziej szkoda czasy .Napiszcie mi dlaczego polsat jest zly .Tak polsat brak filmow i sportu ,ale jezeli chodzi o kanaly tematyczne to jest oki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem ciekaw co mysla moderatorzy, redaktorzy itd. satkuriera o nowej ofercie nc+. doczekamy się kiedyś waszego zdania na ten temat? pytam poważnie bez zlosliwosci. tylko nie artukul o suchych faktach tylko wasza opinie.

Jeśli chodzi o mnie, to na pewno w tej sprawie się wypowiem. Tylko nie teraz. Nie w fazie wielkich emocji jak, niektórzy to robią. Jest czas na przemyślenia i obserwowania klienckich zachowań. I tych w punktach sprzedaży również.

Poza tym nie jest jeszcze przedstawiona pełna oferta paczki Canal+ a przede wszystkim ramka programowa tych kanałów, w tym nSport. Będzie mój komentarz albo coś na ten wzór.

Posiadam dwie umowy z Cyfrą+. Jedną przedłużoną CANAL + Prestige HD z Multiroomem.

Drugą CANAL+ Optimum HD bez żadnych negocjacji do samego startu fuzji.

ok dziekuje i czekam z niecierpliwoscia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam co z tymi co maja cyfrę i n-kę. W cyfrze mam pakiet Prestige HD a w n-ce trzy podstawowe pakiety ? Jakoś podałem im numer telefonu i w cyfrze i w n-ce i cisza. Chyba tak dużo nowych klientów mają że nie dają rady :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mam takich chęci, lubię swój dekoder i nie chcę go zmieniać.

więc zmuszają mnie bym wziął dekoder którego nie chcę... i jeszcze mam za to zapłacić 200 zł ??

Migrując do nc+ nie trzeba brać od nich dedykowanego dekodera. Można pozostać przy swoim niezależnym albo przy dekoderze dawnej CYFRY+.

Takie przynajmniej informacje pojawiają się tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam co z tymi co maja cyfrę i n-kę. W cyfrze mam pakiet Prestige HD a w n-ce trzy podstawowe pakiety ? Jakoś podałem im numer telefonu i w cyfrze i w n-ce i cisza.

No właśnie cisza. Ponoć są specjalne oferty. A pierwsze pytanie po zadzwonieniu do N Czy ma pan tez C+ i jak potwierdzisz do przełączają do C+i każą czekac na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...